pos. | code | ploeg slag | veld | nummer | finish | verschil | gps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MAA | Maas/Skadi/Njord | HVA 8+ | 15:48,1 | (1) | |||
Reinier Spillenaar Bilgen | ||||||||
2. | ZWO | Zwolsche/Hoop/Amstel/WIL | HVB 8+ | 15:56,4 | (2) | |||
Nico Rienks | +8,3 | |||||||
3. | HOO | Hoop 3 | HVA 8+ | 15:57,5 | (3) | |||
Dominic Meyrick-Cole | +9,4 | |||||||
4. | HUN | Hunze/Gyas/Aegir | HVA 8+ | 16:09,5 | (4) | |||
Menno van Blitterswijk | +21,4 | |||||||
5. | NER | Nereus | D1eDiv 8+ | 16:13,7 | (5) | |||
Karien Robbers | +25,6 | |||||||
6. | ORC | Orca/Vidar/Proteus | HVA 8+ | 16:19,6 | (6) | |||
Djimmer Smits | +31,5 | |||||||
7. | GYA | Gyas | D1eDiv 8+ | 16:32,1 | (7) | |||
Marloes Oldenburg | +44,0 | |||||||
8. | HOO | Hoop-combi | HVB 8+ | 16:37,3 | (8) | |||
Sjoerd Verhallen | +49,2 | |||||||
9. | VIK | Viking/Willem III/De Waal | HVB 8+ | 16:39,1 | (9) | |||
Edger Tiemens | +51,0 | |||||||
10. | WIL | Willem III | HVA 8+ | 16:44,8 | (10) | |||
Kelvin Klatt | +56,7 | |||||||
11. | USA | Cambridge BC | HVD 8+ | 16:46,2 | (11) | |||
Smith Mike | +58,1 | |||||||
12. | GBR | Molesey BC | HVC 8+ | 16:50,4 | (12) | |||
Wright James | +1:02,3 | |||||||
13. | SIL | SilVia/Willem III | D1eDiv 8+ | 16:50,8 | (13) | |||
Lotte Pronk | +1:02,7 | |||||||
14. | ORC | Orca | D1eDiv 8+ | 16:54,7 | (14) | |||
Kyra de Vries | +1:06,6 | |||||||
15. | EUR | Euros/Aegir | D2eDiv 8+ | 16:55,3 | (15) | |||
Evi Nijhof | +1:07,2 | |||||||
16. | BEA | Beatrix 1 | HVC 8+ | 16:56,6 | (16) | |||
Gerard Egelmeers | +1:08,5 | |||||||
17. | LAA | Laak/Proteus | HVB 8+ | 16:57,1 | (17) | |||
Teun Hulskamp | +1:09,0 | |||||||
18. | NER | Nereus | D2eDiv 8+ | 16:58,9 | (18) | |||
Anne-Eva Petersen | +1:10,8 | |||||||
19. | MAA | Maas | HVB 8+ | 17:01,4 | (19) | |||
Kaspar van den Brink | +1:13,3 | |||||||
20. | TRI | Triton/Okeanos | D1eDiv 8+ | 17:01,9 | (20) | |||
Willeke Vossen | +1:13,8 | |||||||
21. | NJO | Njord | D2eDiv 8+ | 17:02,8 | (21) | |||
Laura Kuiper | +1:14,7 | |||||||
22. | GER | RG Wiking Berlin-combi | HVD 8+ | 17:03,0 | (22) | |||
Brzeski Carsten | +1:14,9 | |||||||
23. | LAG | Laga | D1eDiv 8+ | 17:05,6 | (23) | |||
Maartje Duzijn | +1:17,5 | |||||||
24. | LAA | Laak | HVD 8+ | 17:07,0 | (24) | |||
Taco Bavelaar | +1:18,9 | |||||||
25. | RIC | RIC | HVD 8+ | 17:08,2 | (25) | |||
Franco Pantano | +1:20,1 | |||||||
26. | MAA | Maas/Skadi | HVA 8+ | 17:08,3 | (26) | |||
Gerrit Wervers | +1:20,2 | |||||||
27. | OKE | Okeanos | D2eDiv 8+ | 17:13,7 | (27) | |||
Sarah Grijns | +1:25,6 | |||||||
28. | BRE | Breda | HVD 8+ | 17:15,8 | (28) | |||
Rob Kessels | +1:27,7 | |||||||
29. | GER | RG Grünau-combi | HVD 8+ | 17:16,9 | (29) | |||
+1:28,8 | ||||||||
30. | USA | Detroit BC/Cambridge BC | HVE 8+ | 17:18,0 | (30) | |||
+1:29,9 | ||||||||
31. | SKA | Skadi | D1eDiv 8+ | 17:19,7 | (31) | |||
Lisanne Brandsma | +1:31,6 | |||||||
32. | NED | Netherlands/AUT/USA | D1eDiv 4* | 17:20,0 | (32) | |||
Stone Genevra | +1:31,9 | |||||||
33. | THE | Thêta | D2eDiv 8+ | 17:22,0 | (33) | |||
Tessa van Haaften | +1:33,9 | |||||||
34. | SPA | Spaarne | HVB 8+ | 17:23,3 | (34) | |||
Bas Vroon | +1:35,2 | |||||||
35. | IRL | NUI Galway BC | D2eDiv 8+ | 17:24,0 | (35) | |||
Nolan Cliodhna | +1:35,9 | |||||||
36. | HOO | Hoop 1 | HVA 8+ | 17:25,2 | (36) | |||
Steven van Dooren | +1:37,1 | |||||||
37. | TRO | Tromp | HVC 8+ | 17:28,0 | (37) | |||
Bas Altorf | +1:39,9 | |||||||
38. | GER | Neusser RV | HVD 8+ | 17:28,9 | (38) | |||
+1:40,8 | ||||||||
39. | PRO | Proteus | D1eDiv 8+ | 17:29,7 | (39) | |||
Ellen Hogerwerf | +1:41,6 | |||||||
40. | LEY | Leythe | HVB 8+ | 17:34,9 | (40) | |||
Willem van Huijstee | +1:46,8 | |||||||
41. | AEG | Aegir | DEj 8+ | 17:35,8 | (41) | |||
Geeske Grit | +1:47,7 | |||||||
42. | HOO | Hoop 1 | HVC 8+ | 17:38,7 | (42) | |||
Huibert Baud | +1:50,6 | |||||||
43. | HOO | Hoop 2 | HVA 8+ | 17:39,0 | (43) | |||
Maykel van Miltenburg | +1:50,9 | |||||||
44. | LAG | Laga/Pelargos | D2eDiv 8+ | 17:39,3 | (44) | |||
Céline den Bremer | +1:51,2 | |||||||
45. | HOO | Hoop 2 | HVC 8+ | 17:39,7 | (45) | |||
Jorrit van Lennep | +1:51,6 | |||||||
46. | GYA | Gyas | DEj 8+ | 17:40,7 | (46) | |||
Sanne Meijer | +1:52,6 | |||||||
47. | AEW | Aengwirden/Asopos | HVE 8+ | 17:41,4 | (47) | |||
Frans van der Steen | +1:53,3 | |||||||
48. | FRA | Entente Nautique Aix Les Bains Aviron | HVE 8+ | 17:47,7 | (48) | |||
Zambon Thierry | +1:59,6 | |||||||
49. | WIL | Willem III | HVB 8+ | 17:50,5 | (49) | |||
Martin Hulsman | +2:02,4 | |||||||
50. | NJO | Njord | DEj 8+ | 17:51,0 | (50) | |||
Maud van Zagten | +2:02,9 | |||||||
51. | NER | Nereus | DEj 8+ | 17:56,5 | (51) | |||
Marjolein Scholtens | +2:08,4 | |||||||
52. | ASO | Asopos | D2eDiv 8+ | 17:58,3 | (52) | |||
Laura Lems | +2:10,2 | |||||||
53. | ESP | UR Kirolak | HVC 8+ | 18:00,5 | (53) | |||
Burutaran Iñaki | +2:12,4 | |||||||
54. | USA | Cambridge BC | HVG 8+ | 18:01,2 | (54) | |||
Sampson Rich | +2:13,1 | |||||||
55. | PRO | Proteus | DEj 8+ | 18:01,9 | (55) | gps | ||
Miriam van der Veer | +2:13,8 | results | ||||||
56. | HOO | Hoop/Skøll | HVC 8+ | 18:03,1 | (56) | |||
Edzo Klawer | +2:15,0 | |||||||
57. | RIC | RIC | HVC 8+ | 18:04,7 | (57) | |||
Siebe Rosendahl | +2:16,6 | |||||||
58. | ORC | Orca | DEj 8+ | 18:05,1 | (58) | |||
Marloes van Haasteren | +2:17,0 | |||||||
59. | SUI | Belvoir RC Zürich | D2eDiv 8+ | 18:05,9 | (59) | |||
Brenig Katharina | +2:17,8 | |||||||
60. | ORC | Orca | D2eDiv 8+ | 18:06,6 | (60) | |||
Lisanne van der Lelij | +2:18,5 | |||||||
61. | SPA | Spaarne | HVC 8+ | 18:09,4 | (61) | |||
Alexander Brokx | +2:21,3 | |||||||
62. | SUI | Lausanne SA | D2eDiv 8+ | 18:10,5 | (62) | |||
Chastonay Anouk | +2:22,4 | |||||||
63. | NER | Nereus | D1eDiv 4* | 18:10,9 | (63) | |||
Martine Veldhuis | +2:22,8 | |||||||
64. | AMY | Amycus | HVE 8+ | 18:11,2 | (64) | |||
Jan-Willem Veldhuis | +2:23,1 | |||||||
65. | LAG | Laga | DEj 8+ | 18:12,7 | (65) | |||
Pauline Gelling | +2:24,6 | |||||||
66. | IRL | UC Cork | D2eDiv 8+ | 18:13,2 | (66) | |||
Hegarty Emily | +2:25,1 | |||||||
67. | SKO | Skøll | D1eDiv 4* | 18:13,9 | (67) | |||
Lia Witteveen | +2:25,8 | |||||||
67. | SUI | RC Zürich | D2eDiv 8+ | 18:13,9 | (67) | |||
Scheidegger Clio | +2:25,8 | |||||||
69. | USA | Cambridge BC 1 | HVF 8+ | 18:14,2 | (69) | |||
Watne Eric | +2:26,1 | |||||||
70. | USA | Cambridge BC 2 | HVF 8+ | 18:15,9 | (70) | |||
Pounds Tom | +2:27,8 | |||||||
71. | IRL | NUI Galway BC | D2eDiv 8+ | 18:16,4 | (71) | |||
Nolan Aisling | +2:28,3 | |||||||
72. | NAU | Nautilus | HVB 8+ | 18:16,7 | (72) | |||
Maarten van der Velde | +2:28,6 | |||||||
73. | OKE | Okeanos | DEj 8+ | 18:17,7 | (73) | |||
Rosemarijn Pruijs | +2:29,6 | |||||||
74. | BEA | Beatrix | HVD 8+ | 18:18,2 | (74) | |||
Tom Vollebergh | +2:30,1 | |||||||
75. | SKO | Skøll | D2eDiv 8+ | 18:21,1 | (75) | |||
Merel Thuis | +2:33,0 | |||||||
76. | SKA | Skadi | DEj 8+ | 18:21,5 | (76) | |||
Sara Hondmann | +2:33,4 | |||||||
77. | TRO | Tromp | HVD 8+ | 18:21,8 | (77) | |||
Boudewijn Berger | +2:33,7 | |||||||
78. | WIL | Willem III/Nereus | HVE 8+ | 18:28,2 | (78) | |||
Chris Deen | +2:40,1 | |||||||
79. | AMS | Amstel | HVE 8+ | 18:28,7 | (79) | |||
Hans Vendrig | +2:40,6 | |||||||
80. | PRO | Proteus | D1eDiv 4* | 18:29,1 | (80) | |||
Romy Zwetsloot | +2:41,0 | |||||||
80. | SKO | Skøll | DEj 8+ | 18:29,1 | (80) | |||
Emma Jacobs | +2:41,0 | |||||||
82. | DOR | Dordrechtsche | HVD 8+ | 18:30,1 | (82) | |||
Eelco Hoff | +2:42,0 | |||||||
83. | TRI | Triton | DEj 8+ | 18:31,2 | (83) | |||
Merel Livestro | +2:43,1 | |||||||
84. | NAA | Naarden/Isala/Zwolsche | HVC 8+ | 18:31,4 | (84) | |||
Dennis Vermeij | +2:43,3 | |||||||
85. | NAA | Naarden | HVD 8+ | 18:33,4 | (85) | |||
Wicher Peelen | +2:45,3 | |||||||
86. | SAU | Saurus | DEj 8+ | 18:34,1 | (86) | |||
Kimberly Janssen | +2:46,0 | |||||||
87. | ASO | Asopos/Proteus/Orca | LD2eDiv 4* | 18:35,0 | (87) | |||
Mirjam Box | +2:46,9 | |||||||
88. | PHO | Phocas | DEj 8+ | 18:37,9 | (88) | |||
Pleun Santerse | +2:49,8 | |||||||
89. | EUR | Euros | DEj 8+ | 18:39,6 | (89) | |||
Elianne Hopman | +2:51,5 | |||||||
90. | THE | Thêta/Pelargos | DEj 8+ | 18:41,6 | (90) | |||
Anne Matena | +2:53,5 | |||||||
91. | RIJ | Rijnland/Njord | HVG 8+ | 18:43,1 | (91) | |||
Jan van Vliet | +2:55,0 | |||||||
92. | AMS | Amstel | HVD 8+ | 18:43,5 | (92) | |||
Stefan Kools | +2:55,4 | |||||||
93. | HOO | Hoop 1 | HVD 8+ | 18:45,0 | (93) | |||
Menno Bos | +2:56,9 | |||||||
94. | RIJ | Rijnland | HVG 8+ | 18:47,7 | (94) | |||
Henk Helle | +2:59,6 | |||||||
95. | HOO | Hoop/Nereus | HVG 8+ | 18:48,8 | (95) | |||
Alex Vermeulen | +3:00,7 | |||||||
96. | ITA | DLF Treviso | HVC 8+ | 18:49,5 | (96) | |||
+3:01,4 | ||||||||
97. | ASO | Asopos | DEj 8+ | 18:50,3 | (97) | |||
Lieke Redeker | +3:02,2 | |||||||
98. | LAG | Laga | LD2eDiv 4* | 18:57,3 | (98) | |||
Pauline Verkaik | +3:09,2 | |||||||
99. | ITA | Varese | HVC 8+ | 18:58,2 | (99) | |||
Fabrizio Galetta | +3:10,1 | |||||||
100. | BRE | Breda | HVE 8+ | 18:59,2 | (100) | gps | ||
Oskar Goldstein | +3:11,1 | results | ||||||
101. | HOO | Hoop/Nereus | HVC 8+ | 18:59,8 | (101) | |||
Stefan Klawer | +3:11,7 | |||||||
102. | TRI | Triton | LD2eDiv 4* | 18:59,9 | (102) | |||
Merel Kraak | +3:11,8 | |||||||
103. | ESP | UR Kirolak | D2eDiv 8+ | 19:00,6 | (103) | |||
Uzkudun Itxaso | +3:12,5 | |||||||
104. | GBR | Inverness RC | HVC 8+ | 19:00,9 | (104) | |||
Wallace Neil | +3:12,8 | |||||||
105. | NER | Nereus/Vidar | LD2eDiv 4* | 19:04,3 | (105) | |||
Eva van Hilten | +3:16,2 | |||||||
106. | PAM | Pampus | HVC 8+ | 19:05,2 | (106) | |||
Kristiaan Petie | +3:17,1 | |||||||
107. | GYA | Gyas | D1eDiv 4* | 19:05,6 | (107) | |||
Xanthe Jeremiasse | +3:17,5 | |||||||
108. | RIJ | Rijnland | HVC 8+ | 19:08,5 | (108) | |||
Tom O'Mahoney | +3:20,4 | |||||||
108. | SPA | Spaarne | HVF 8+ | 19:08,5 | (108) | |||
Kasper van der Heiden | +3:20,4 | |||||||
110. | AEG | Aegir | LDEj 4* | 19:10,2 | (110) | |||
Rosa Brouwers | +3:22,1 | |||||||
111. | VID | Vidar/Skadi | DEj 8+ | 19:10,4 | (111) | |||
Daphne van Zeijl | +3:22,3 | |||||||
112. | GER | DRC Hannover | D2eDiv 8+ | 19:10,7 | (112) | |||
Berger Frauke | +3:22,6 | |||||||
113. | POR | Coimbra | HVB 8+ | 19:14,5 | (113) | |||
Dias Rui | +3:26,4 | |||||||
114. | ZWO | Zwolsche/Njord | HVD 8+ | 19:14,8 | (114) | |||
Jan Bezemer | +3:26,7 | |||||||
115. | GBR | Norwich RC | HVE 8+ | 19:15,9 | (115) | |||
Davies Matthew | +3:27,8 | |||||||
116. | POS | Poseidon | HVC 8+ | 19:16,8 | (116) | gps | ||
Marco Vet | +3:28,7 | results | ||||||
117. | PHO | Phocas/Saurus/Skadi | LD2eDiv 4* | 19:17,7 | (117) | |||
Thamar Kroes | +3:29,6 | |||||||
118. | RIC | RIC/Skadi/Phocas | D1eDiv 4* | 19:20,8 | (118) | |||
Emma van Gerven | +3:32,7 | |||||||
119. | VID | Vidar/Boreas/Nereus | D1eDiv 4* | 19:22,8 | (119) | |||
Kyra Rikhof | +3:34,7 | |||||||
120. | WIL | Willem III | HVG 8+ | 19:23,7 | (120) | |||
Willem Maschhaupt | +3:35,6 | |||||||
121. | SAU | Saurus | LDEj 4* | 19:26,7 | (121) | |||
Evy Paulussen | +3:38,6 | |||||||
122. | FRA | Universite Nantes Aviron | HVE 8+ | 19:29,3 | (122) | |||
Simon Gerald | +3:41,2 | |||||||
123. | NJO | Njord | LDEj 4* | 19:29,8 | (123) | |||
Jenny Huizing | +3:41,7 | |||||||
124. | AEG | Aegir | D1eDiv 4* | 19:34,0 | (125) | |||
Sarah Blaney | +3:45,9 | |||||||
125. | GER | Bremer RV | D1eDiv 4* | 19:37,1 | (126) | |||
Paulina Düchting | +3:49,0 | |||||||
126. | LAA | Laak/DDS | HVD 8+ | 19:37,8 | (127) | |||
Erik Wilms | +3:49,7 | |||||||
127. | NER | Nereus | LDEj 4* | 19:38,0 | (128) | |||
Babette den Houting | +3:49,9 | |||||||
128. | GYA | Gyas | LDEj 4* | 19:39,2 | (129) | |||
Frouke Tijsma | +3:51,1 | |||||||
129. | HOO | Hoop | HVE 8+ | 19:39,7 | (130) | |||
Remco Veenbrink | +3:51,6 | |||||||
130. | SKO | Skøll | LDEj 4* | 19:42,5 | (131) | |||
Maud Joosstens | +3:54,4 | |||||||
131. | SPA | Spaarne | HVG 8+ | 19:43,9 | (132) | |||
Huib Heukelom | +3:55,8 | |||||||
132. | PEL | Pelargos/Roosendaalse | D1eDiv 4* | 19:44,7 | (133) | |||
Lianne Damink | +3:56,6 | |||||||
133. | GER | Neusser RV | D1eDiv 4* | 19:48,4 | (134) | |||
Martin Stephanie | +4:00,3 | |||||||
134. | VIK | Viking | HVG 8+ | 19:52,4 | (135) | |||
Carel Reuser | +4:04,3 | |||||||
135. | ARG | Argo | LDEj 4* | 19:54,2 | (136) | |||
Fleur Willems | +4:06,1 | |||||||
136. | ORC | Orca | LDEj 4* | 19:57,6 | (137) | |||
Mouk Sinnema | +4:09,5 | |||||||
137. | SAU | Saurus/Argo | LD2eDiv 4* | 19:59,4 | (138) | |||
Anne-Aimée Dabekaussen | +4:11,3 | |||||||
138. | LAG | Laga | LDEj 4* | 20:00,5 | (139) | |||
Sophie Mans | +4:12,4 | |||||||
139. | PAM | Pampus/RIC | HVE 8+ | 20:04,4 | (140) | |||
Ton Frerejean | +4:16,3 | |||||||
140. | PHO | Phocas/Willem III | LDEj 4* | 20:06,2 | (141) | |||
Ilse van Doorn | +4:18,1 | |||||||
141. | ITA | Olona | HVA 8+ | 20:13,2 | (142) | |||
Alessandro Ripa | +4:25,1 | |||||||
142. | HOO | Hoop 2 | HVD 8+ | 20:15,9 | (143) | |||
Frank den Blijker | +4:27,8 | |||||||
143. | OKE | Okeanos/Gyas/Skadi | LDEj 4* | 20:17,1 | (144) | |||
Lisa de Zeeuw | +4:29,0 | |||||||
144. | ASO | Asopos | LDEj 4* | 20:22,2 | (145) | |||
Lisanne van der Beek | +4:34,1 | |||||||
145. | GER | RV Ems-Jade-Weser | D2eDiv 8+ | 20:22,8 | (146) | |||
Bredenförder Svenja | +4:34,7 | |||||||
146. | EUR | Euros/Argo | LDEj 4* | 20:23,9 | (147) | |||
Rachel Foppen | +4:35,8 | |||||||
147. | HOO | Hoop | HVG 8+ | 20:24,0 | (148) | |||
Jos Broersen | +4:35,9 | |||||||
148. | MAA | Maas/Breda/Laga | HVG 8+ | 20:27,1 | (149) | |||
Carel van den Driest | +4:39,0 | |||||||
149. | GBR | George Watson's CBC | HVD 8+ | 20:27,5 | (150) | |||
Kerr Steven | +4:39,4 | |||||||
150. | TRI | Triton | LDEj 4* | 20:37,7 | (151) | |||
Emma de Fraiture | +4:49,6 | |||||||
151. | TRI | Triton/Saurus/Phocas/Orca | LDEj 4* | 20:40,2 | (152) | |||
Maaike Olivier | +4:52,1 | |||||||
152. | RIJ | Rijnland/Tromp/Hoop | HVF 8+ | 20:58,1 | (154) | |||
Frans Cornelis | +5:10,0 | |||||||
153. | HOO | Hoop/Nereus | HVD 8+ | 21:04,0 | (155) | |||
Michael Boud | +5:15,9 | |||||||
154. | HOO | Hoop/Nereus | HVE 8+ | 21:27,6 | (156) | |||
Henk Renkema | +5:39,5 | |||||||
buiten mededinging | ||||||||
THE | Thêta/Phocas | LDEj 4* | 19:30,6 | (124) | ||||
Els Vlooswijk | +3:42,5 | |||||||
SKA | Skadi/Vidar | LDEj 4* | 20:51,6 | (153) | ||||
Floor de Groot | +5:03,5 |