8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:00[8]
Lieve Verhoeven
NJONjordHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:15[4]
Thijs van Paridon
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 3za 08:55[7]
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 2za 10:35[6]
Yara Schepen
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1za 10:40[4]
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:50[4]
Jenny Huizing
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:55[6]
Vera Slagter
VIDVidar/NjordLHE 2xRace For Lanesza 11:00[6]
Koen van Brussel
NJONjordHE 4-voorwedstrijd 2za 11:30[3]
Gerard van der Velden
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 2za 11:40[5]
Max Simon
NJONjord 2HE 1xvoorwedstrijd 3za 12:35[5]
Bouke Algie
NJONjord 1HE 1xvoorwedstrijd 3za 12:35[7]
Niels Boonstra
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:45[4]
Thijs Ruiken
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:00[4]
Jan d' Engelbronner
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:00[5]
Willem Ballieux
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2za 13:10[5]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 1za 13:15[3]
Dolf Rutten
NJONjordDEj 8+A-finaleza 14:20[1]
Lieve Verhoeven
NJONjordLDEj 4*A-finaleza 15:25[3]
Yara Schepen
NJONjord 2LHG 2-A-finaleza 15:35[3]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHG 2-A-finaleza 15:35[4]
Jan d' Engelbronner
NJONjord 1HE 2-A-finaleza 15:45[6]
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDDev 2xA-finaleza 16:10[2]
Jenny Huizing
NJONjord 1LDDev 2xA-finaleza 16:10[7]
Vera Slagter
NJONjordLHEj 4+A-finaleza 16:15[5]
Ralph de Waard
VIDVidar/NjordLHE 2xA-finaleza 16:20[3]
Koen van Brussel
NJONjordHE 4-A-finaleza 16:50[3]
Gerard van der Velden
NJONjord 1HE 1xA-finaleza 17:15[1]
Niels Boonstra
NJONjordHEj 8+B-finaleza 17:20[4]
Thijs Ruiken
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finaleza 17:30[2]
Mieke Wilms
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaDE 4xA-finaleza 17:30[3]
Lisa van Heyningen
NJONjordDDev 4-A-finaleza 17:40[2]
Margot Leeuwenburgh

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjord 2HE 2-voorwedstrijd 1zo 08:40[5]
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1zo 08:40[6]
Jan Lankhorst
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:50[7]
Max Simon
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[5]
Mieke Wilms
NJONjordLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:45[6]
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:20[8]
Jan d' Engelbronner
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 1zo 10:25[5]
Haig Eyskens
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:30[4]
Thijs van Paridon
NJONjordHE 2xvoorwedstrijd 1zo 10:35[5]
Gerard van der Velden
NJONjordDE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[7]
Lieve Verhoeven
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[6]
Theis Hagemeister
NJONjord 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 12:00[5]
Jenny Huizing
NJONjord/DDSLDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 12:05[7]
Flora den Bieman
NJONjord 1LDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 12:05[8]
Vera Slagter
NJONjord 2HE 2-A-finalezo 13:35[3]
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 2-A-finalezo 13:35[4]
Jan Lankhorst
NJONjordLHB 4+A-finalezo 14:00[8]
Ralph de Waard
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finalezo 14:05[7]
Mieke Wilms
NJONjordLHB 1xB-finalezo 14:25[5]
Maurits van Heijningen
NJONjordDG 4-A-finalezo 14:50[7]
Margot Leeuwenburgh
GYAGyas/NjordLHG 4-A-finalezo 15:00[7]
Jelco Hamstra
NJONjordHE 2xA-finalezo 15:20[5]
Gerard van der Velden
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+A-finalezo 15:30[5]
Senna Limburg
NJONjordDG 4+A-finalezo 15:30[6]
Indy Planting
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+A-finalezo 15:35[5]
Haig Eyskens
LEYLeythe-combiHE 8+A-finalezo 16:25[4]
Theis Hagemeister
NJONjordHB 2xA-finalezo 16:45[6]
Dolf Rutten
NJONjord 1LDGb 2xA-finalezo 16:55[4]
Vera Slagter
NJONjord/DDSLDGb 2xA-finalezo 16:55[6]
Flora den Bieman
NJONjord 2LDGb 2xA-finalezo 16:55[8]
Jenny Huizing
NJONjord/LagaHG 4+A-finalezo 17:10[6]
Rafaël van Hees
NJONjordLDB 4*A-finalezo 17:15[8]
Yara Schepen
NJONjordDE 1xA-finalezo 17:55[8]
Elke Sanders