zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøllHTal 8+voorwedstrijd 3za 08:14[4]
Lucas Duifs
SKOSkøllDTal 8+voorwedstrijd 1za 08:21[6]
Maura Kruijning
SKOSkøllDTal 4*voorwedstrijd 1za 08:42[5]
Puck Vree
SKOSkøllHEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[7]
Lukas Schlatmann
SKOSkøll 4DEj 4+voorwedstrijd 1za 09:15[2]
Fleur Tolmeijer
SKOSkøll 1DEj 4+voorwedstrijd 1za 09:15[4]
Renée Groen
SKOSkøll 5DEj 4+voorwedstrijd 1za 09:15[6]
Tessa Siertsema
SKOSkøll 2DEj 4+voorwedstrijd 1za 09:15[7]
Kris van Velzen
SKOSkøll 3DEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[5]
Iris Neijzen
NERNereus/SkøllLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[7]
Edgar Bohte
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:55[6]
Timo van Helvoort
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[5]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[6]
Anna Vos
SKOSkøllDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:45[7]
Zaida Rivai
SKOSkøllDDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[3]
Annemieke Efdee
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:25[6]
Maxime Prenger
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:55[4]
Abel Westland
SKOSkøll 2HDev 4-voorwedstrijd 2za 13:00[5]
David Bordewijk
SKOSkøll 1HDev 4-voorwedstrijd 3za 13:05[3]
Michiel Moerman
SKOSkøllDG 2-voorwedstrijd 1za 13:15[4]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:25[6]
Cas Simons
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:40[4]
Tijmen van Beek
SKOSkøll/OkeanosDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[5]
Jessica Niemeijer
SKOSkøllDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[7]
Emma Jacobs
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[6]
Tim Vonsée
SKOSkøllHTal 8+A-finaleza 15:02[1]
Lucas Duifs
SKOSkøllDTal 4*A-finaleza 15:15[8]
Puck Vree
SKOSkøll 1DEj 4+A-finaleza 15:30[2]
Renée Groen
SKOSkøll 2DEj 4+A-finaleza 15:30[4]
Kris van Velzen
SKOSkøll 3DEj 4+A-finaleza 15:30[7]
Iris Neijzen
NERNereus/SkøllLHDev 2xA-finaleza 16:00[2]
Edgar Bohte
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finaleza 16:00[6]
Timo van Helvoort
PROProteus/SkøllLDDev 2xA-finaleza 16:05[2]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDDev 2xA-finaleza 16:05[6]
Anna Vos
SKOSkøllLDEj 4*A-finaleza 16:30[3]
Maxime Prenger
SKOSkøll/AmstelLHE 2+A-finaleza 17:20[4]
Gijs Andringa
SKOSkøllDG 2-A-finaleza 17:45[4]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:50[5]
Cas Simons
SKOSkøllLHEj 8+A-finaleza 18:25[4]
Tim Vonsée
SKOSkøllHG 2+A-finaleza 18:35[2]
Rob Klaver

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøllHB 1xvoorwedstrijd 3zo 08:38[7]
Justin Ringeling
SKOSkøllHE 1x NSKvoorwedstrijd 1zo 08:42[7]
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[8]
Abel Westland
SKOSkøllDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:07[5]
Zaida Rivai
SKOSkøll 2DGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:16[7]
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:21[6]
Emma Jacobs
SKOSkøllDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[5]
Kris van Velzen
SKOSkøllHE 2-voorwedstrijd 1zo 11:26[7]
Keke Groenhart
SKOSkøllDE 2- NSKvoorwedstrijd 2zo 11:46[5]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/AmstelHE 8+voorwedstrijd 2zo 13:41[8]
Abel Westland
SKOSkøll 1DB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[6]
Annemieke Efdee
SKOSkøll 2DB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[8]
Emma Jacobs
SKOSkøllHE 1x NSKA-finalezo 15:09[8]
Michiel Moerman
SKOSkøll 1DGb 4-A-finalezo 15:49[4]
Emma Jacobs
SKOSkøll 2DGb 4-A-finalezo 15:49[7]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finalezo 16:04[6]
Cas Simons
SKOSkøll 1LHG 4+A-finalezo 16:09[3]
Koen Beijersbergen
SKOSkøll 2LHG 4+A-finalezo 16:09[4]
Tim Vonsée
SKOSkøll/AmstelLHG 2xA-finalezo 16:19[7]
Gijs Andringa
SKOSkøll/ProteusDB 4+A-finalezo 17:09[1]
Maud Joosstens
SKOSkøll 1DB 4+A-finalezo 17:09[5]
Renée Groen
SKOSkøllLDB 4*A-finalezo 17:39[3]
Maxime Prenger
SKOSkøllHB 8+A-finalezo 17:49[6]
Tijmen van Beek
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finalezo 17:59[3]
Cas Simons
SKOSkøll/Amstel/Willem IIILHE 4xA-finalezo 18:09[4]
Gijs Andringa
SKOSkøll 1DB 2xA-finalezo 18:19[4]
Annemieke Efdee