Sun, 09:10 - Race 307 - Ch 2x Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
MOSMossbourne Rowing Academy[175]
 Cassius Burley
TSSTideway Scullers School A[176]
 Alfie Hill
ASLAmerican School In London Boat Club[177]
 Jack Wilkin
WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club A[178]
 Edward Smith
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) B[179]
 Christopher Kemp
WTNWarrington Rowing Club[180]
 Harrison White
WEYWeybridge Rowing Club C[181]
 Stanislaw Pauwels
TRCThames Rowing Club B[182]
 Luke Knight
CNNCambridge 99 Rowing Club A[183]
 Cameron Mackenziie
PETPeterborough City Rowing Club A[184]
 Jack Collins
TEETees Rowing Club[185]
 Maziyar Amini
DULDulwich College Boat Club[186]
 Archie Smith
EMAEmanuel School Boat Club[187]
 Gabriel Obholzer
WRCWallingford Rowing Club B[188]
 James Colam
GMSGreat Marlow School Boat Club B[189]
 Blaise Ivers-Dreux
WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club D[190]
 Benjamin Walker
HINHinksey Sculling School[191]
 Andrew Clark
WLTWalton Rowing Club A[192]
 Oscar Roberts
NCRNottinghamshire County Rowing Assn[193]
 Noah Whawell
GHPGloucester Hartpury A[194]
 George Reed
RYSRyde School Boat Club[195]
 Jonjo Findlay
TSSTideway Scullers School B[196]
 Cyprian Davies
HENHenley Rowing Club A[197]
 Balthasar Issa
LEALea Rowing Club A[198]
 Jasper den Dulk
GMSGreat Marlow School Boat Club A[199]
 Thomas Rhodes
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[200]
 Ronan O'Gorman
GHPGloucester Hartpury B[201]
 Tiernan Purkess
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[202]
 Alex Millard
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[203]
 Robert Smith
LDRLeander Club C[204]
 Paul Hoeselbarth
NOWNorthwich Rowing Club A[205]
 Gwilym Harris
GHPGloucester Hartpury C[206]
 Matis Dennett
WLTWalton Rowing Club B[207]
 Oliver Brew
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B[208]
 Oscar Walker
TSSTideway Scullers School C[209]
 James Foley
LDRLeander Club B[210]
 Joseph Murphy
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[211]
 Joshua Timoney
HENHenley Rowing Club B[212]
 Sam Beattie
WRCWallingford Rowing Club A[213]
 Jack Halsall
TRCThames Rowing Club A[214]
 Gulliver Woods
TWKTwickenham Rowing Club A[215]
 Archie Drummond
DOSDoncaster Schools' Rowing Association[216]
 George Murch
TYNTyne Amateur Rowing Club[217]
 Lucas Grillot
SRCSudbury Rowing Club[218]
 Byron Bullen
LDRLeander Club A[219]
 Tim Eilers

Sun, 13:02 - Race 326M - Ch 2x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GMSGreat Marlow School Boat Club B
 Blaise Ivers-Dreux
[2]GHPGloucester Hartpury A
 George Reed
[3]TSSTideway Scullers School B
 Cyprian Davies
[4]TWKTwickenham Rowing Club A
 Archie Drummond
[5]LDRLeander Club B
 Joseph Murphy
[6]LEALea Rowing Club A
 Jasper den Dulk

Sun, 13:08 - Race 327N - Ch 2x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]HINHinksey Sculling School
 Andrew Clark
[2]WLTWalton Rowing Club B
 Oliver Brew
[3]EMAEmanuel School Boat Club
 Gabriel Obholzer
[4]TSSTideway Scullers School A
 Alfie Hill
[5]HENHenley Rowing Club A
 Balthasar Issa
[6]LDRLeander Club A
 Tim Eilers

Sun, 15:50 - Race 354O - Ch 2x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GMSGreat Marlow School Boat Club B
 Blaise Ivers-Dreux
[2]HINHinksey Sculling School
 Andrew Clark
[3]EMAEmanuel School Boat Club
 Gabriel Obholzer
[4]TWKTwickenham Rowing Club A
 Archie Drummond
[5]TSSTideway Scullers School B
 Cyprian Davies
[6]WLTWalton Rowing Club B
 Oliver Brew

Sun, 15:56 - Race 355P - Ch 2x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]TSSTideway Scullers School A
 Alfie Hill
[2]GHPGloucester Hartpury A
 George Reed
[3]LEALea Rowing Club A
 Jasper den Dulk
[4]HENHenley Rowing Club A
 Balthasar Issa
[5]LDRLeander Club A
 Tim Eilers
[6]LDRLeander Club B
 Joseph Murphy