Fri, 10:35 AM - Race 2A - Yr 12 B, Yr 12 G, Yr 13 G 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Archie DrummondYr 12 B01:36.9(1)03:14.1(1)04:48.8(1)06:20.4(1)
Archie DRUMMOND 01:36.901:37.201:34.701:31.627.7 spm
2.NSBNorthampton School for BoysYr 12 B01:37.7(2)03:21.5(2)05:04.8(2)06:44.6(2)+24.2
Oli DOMINIQUE 01:37.701:43.801:43.301:39.833.5 spm
3.Jonjo FindlayYr 12 B01:42.6(8)03:26.6(5)05:10.3(3)06:54.5(3)+34.1
Jonjo FINDLAY 01:42.601:44.001:43.701:44.231.2 spm
4.MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B01:42.2(6)03:26.5(4)05:13.5(4)06:59.5(4)+39.1
Zuhri JAMES 01:42.201:44.301:47.001:46.128.7 spm
5.MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B01:42.4(7)03:30.0(7)05:17.9(5)07:03.5(5)+43.1
Tom SHARPE 01:42.401:47.601:47.901:45.732.0 spm
6.PLYPlymouth SchoolsYr 12 B01:41.4(4)03:29.9(6)05:19.0(7)07:04.1(6)+43.7
Thomas HUGHES 01:41.401:48.501:49.101:45.128.2 spm
7.FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B01:40.3(3)03:26.2(3)05:18.8(6)07:11.3(7)+50.9
Michael STANWAY 01:40.301:45.901:52.601:52.431.2 spm
8.NSBNorthampton School for BoysYr 12 B01:41.8(5)03:31.4(8)05:24.2(8)07:13.8(8)+53.4
James BUSHELL 01:41.801:49.601:52.801:49.630.7 spm
8.FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B01:43.3(9)03:34.0(9)05:25.3(9)07:13.8(8)+53.4
Robert EAGER 01:43.301:50.701:51.301:48.430.5 spm
10.GRCGlobe RCYr 12 G01:52.2(12)03:49.7(11)05:48.5(10)07:44.5(10)+1:24.1
Emily STRANGE 01:52.201:57.501:58.801:56.028.7 spm
11.Broxbourne Rowing ClubYr 12 G01:57.9(13)03:56.4(13)05:53.2(12)07:49.0(11)+1:28.6
Carmen BONICH 01:57.901:58.501:56.801:55.827.2 spm
12.SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 12 G01:59.5(14)03:58.4(14)05:57.1(13)07:54.7(12)+1:34.3
Sophie ATKIN 01:59.501:58.901:58.701:57.531.7 spm
13.CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B01:49.8(10)03:49.0(10)05:52.8(11)07:59.6(13)+1:39.2
Ben PRITCHETT 01:49.801:59.202:03.802:06.826.7 spm
14.RSBRyde School Boat ClubYr 12 B01:51.3(11)03:50.9(12)06:15.8(14)08:32.1(14)+2:11.7
Matt LANE 01:51.301:59.602:24.902:16.324.4 spm
15.RARRDA Active Row HubYr 13 G02:05.4(15)04:16.9(15)06:30.9(15)08:44.7(15)+2:24.3
Roberta CASEY 02:05.402:11.502:14.002:13.828.0 spm
16.RSBRyde School Boat ClubYr 12 G02:06.4(16)04:21.2(16)06:35.5(16)08:50.2(16)+2:29.8
Teegan SKINMORE 02:06.402:14.802:14.302:14.728.0 spm
17.RSBRyde School Boat ClubYr 13 G02:09.2(17)04:26.4(17)06:42.3(17)08:56.7(17)+2:36.3
Ariela RICHARDSON 02:09.102:17.202:15.902:14.526.7 spm
18.MHSMore House SchoolYr 12 G02:12.7(18)04:40.9(18)07:16.4(18)09:48.0(18)+3:27.6
Megan BURRELL 02:12.702:28.202:35.502:31.628.0 spm
MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 B   did not start
Louis BARTON 
CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B   did not start
Nick CASTEDO 
PLYPlymouth SchoolsYr 12 G   did not start
Ellie CHILDS 
PLYPlymouth SchoolsYr 12 G   did not start
Taylor WASSALL 
THSTalbot Heath SchoolYr 12 G   did not start
Martha PAWSON 
MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 G   did not start
Alex CROSS 
GHSGuildford High SchoolYr 13 G   did not start
Emily MCKEOWN