zaterdag

19 maart 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC11RowmanceDOnerv C4+1e ronde02:29,113e
Michelle Coret
ORC20BoegbeeldigDOnerv C4+1e ronde02:26,59e
Sanne Jordaan
ORC43Diep GezonkenHOnerv C4+1e ronde02:09,910e
Stijn Ruis
ORC54GoldriggersDOnerv C4+1e ronde02:16,63e
Rosalie Varkevisser
ORC55Zwoele BlikkenDOnerv C4+1e ronde02:23,57e
Martzen Bonnema
ORC68De VaarclipsDOnerv C4+1e ronde02:31,818e
Isabel de Jong
ORC75Zieke(n)boegDOnerv C4+1e ronde02:13,12e
Sascha ten Berge
ORC116Rowing 747HOnerv C4+1e ronde02:09,911e
Florens van 't Hoff
ORC201CatchyD4*time-trial01:55,12e
Maureen Wirds
ORC208BitchklapjeDErv C4+time-trial02:07,13e
Janne Kronenburg
ORC214De Schippers van BeaufortD2-time-trial02:05,83e
Marla van Randwijk
ORC11RowmanceDOnerv C4+2e ronde02:20,38e
Michelle Coret
ORC20BoegbeeldigDOnerv C4+2e ronde02:26,013e
Sanne Jordaan
ORC43Diep GezonkenHOnerv C4+2e ronde02:20,817e
Stijn Ruis
ORC54GoldriggersDOnerv C4+2e ronde02:08,81e
Rosalie Varkevisser
ORC55Zwoele BlikkenDOnerv C4+2e ronde02:22,77e
Martzen Bonnema
ORC68De VaarclipsDOnerv C4+2e ronde02:32,117e
Isabel de Jong
ORC75Zieke(n)boegDOnerv C4+2e ronde02:14,62e
Sascha ten Berge
ORC116Rowing 747HOnerv C4+2e ronde02:13,013e
Florens van 't Hoff
ORC201CatchyD4*A-finale[3]01:56,12e
Maureen Wirds
ORC208BitchklapjeDErv C4+A-finale[1]02:06,33e
Janne Kronenburg
ORC214De Schippers van BeaufortD2-A-finale[4]02:09,33e
Marla van Randwijk
ORC75Zieke(n)boegDOnerv C4+A-finale[2]02:14,92e
Sascha ten Berge
ORC116Rowing 747HOnerv C4+D-finale[3]02:02,41e
Florens van 't Hoff
ORC68De VaarclipsDOnerv C4+E-finale[2]02:29,02e
Isabel de Jong
ORC55Zwoele BlikkenDOnerv C4+B-finale[4]02:22,73e
Martzen Bonnema
ORC54GoldriggersDOnerv C4+A-finale[1]02:08,32e
Rosalie Varkevisser
ORC43Diep GezonkenHOnerv C4+C-finale[2]02:11,02e
Stijn Ruis
ORC20BoegbeeldigDOnerv C4+D-finale[2]02:28,43e
Sanne Jordaan
ORC11RowmanceDOnerv C4+B-finale[4]02:26,24e
Michelle Coret

zondag

20 maart 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC256Licorca43DOnerv C4+1e ronde02:50,023e
Nalini Paijens
ORC265HaallelujahDOnerv C4+1e ronde02:14,11e
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC293RiemenrukkersHOnerv C4+1e ronde02:06,24e
Tom van Kemenade
ORC305BoordeauxDOnerv C4+1e ronde02:16,35e
Carmen Brauer
LAG329Heren 8HOnerv C4+1e ronde02:06,511e
Tom Blokland
ORC333BoegballenHOnerv C4+1e ronde02:00,95e
Stan Holtrop
ORC465EJGHErv C4+time-trial02:00,42e
Rutger Vincken
ORC467PompocieHErv C4+time-trial02:03,94e
Jonas Ensink
ORC469Arco '21HErv C4+time-trial01:50,91e
Maxim Landweer
ORC477De KlapiteinenDOnerv C4+time-trial02:12,45e
Lotte van Zwol
ORC256Licorca43DOnerv C4+2e ronde02:41,720e
Nalini Paijens
ORC265HaallelujahDOnerv C4+2e ronde02:13,32e
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC293RiemenrukkersHOnerv C4+2e ronde02:03,55e
Tom van Kemenade
ORC305BoordeauxDOnerv C4+2e ronde02:12,32e
Carmen Brauer
LAG329Heren 8HOnerv C4+2e ronde02:09,917e
Tom Blokland
ORC333BoegballenHOnerv C4+2e ronde02:01,18e
Stan Holtrop
ORC467PompocieHErv C4+A-finale[1]02:05,24e
Jonas Ensink
ORC465EJGHErv C4+A-finale[2]01:57,82e
Rutger Vincken
ORC469Arco '21HErv C4+A-finale[3]01:49,31e
Maxim Landweer
ORC477De KlapiteinenDOnerv C4+B-finale[2]02:46,64e
Lotte van Zwol
ORC305BoordeauxDOnerv C4+A-finale[4]02:09,72e
Carmen Brauer
LAG329Heren 8HOnerv C4+D-finale[3]02:10,74e
Tom Blokland
ORC333BoegballenHOnerv C4+B-finale[3]02:05,54e
Stan Holtrop
ORC256Licorca43DOnerv C4+F-finale[1]02:42,62e
Nalini Paijens
ORC265HaallelujahDOnerv C4+A-finale[2]02:13,02e
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC293RiemenrukkersHOnerv C4+B-finale[1]02:00,21e
Tom van Kemenade