[953] DOnerv C4+ (NSRF BB Poule 3) 1e ronde

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.PROSneller dan 3*10^86302:12,5(1)
 Saana Taal
2.NJONjord 16702:13,7(2)
 Anne Koolhaas+1,2
3.ORCGoldriggers5402:16,6(3)
 Rosalie Varkevisser+4,1
4.SKONøørderlicht6602:20,7(4)
 Hannah Visser+8,2
5.OKENaar de klippen6202:22,3(5)
 Rosa van Campen+9,8
6.THEstROEIpoezen4902:23,1(6)
 Sacha Grootentraast+10,6
7.ORCZwoele Blikken5502:23,5(7)
 Martzen Bonnema+11,0
8.LAGDames 65702:24,0(8)
 Lyssia van der Kooi+11,5
9.ASOBladgoud6902:24,1(9)
 Fleur Dekker+11,6
10.PHOAd Phundum4802:25,2(10)
 Emma Janssen+12,7
11.VIDVidar D26502:26,4(11)
 Merel Schurgers+13,9
12.ARGArgo6002:26,6(12)
 Ambre Charles+14,1
13.AEGAegir 47002:27,6(13)
 Marije Zijlstra+15,1
14.NERDames 56102:27,9(14)
 Annabel Deen+15,4
15.SKADames 135902:28,9(15)
 Estrella Both+16,4
16.GYAH.E.R.A.5602:29,3(16)
 Noor Bijvang+16,8
17.NJONjord 66402:30,6(17)
 Tessel Langen+18,1
18.ORCDe Vaarclips6802:31,8(18)
 Isabel de Jong+19,3
19.VIDVidar D85202:38,1(19)
 Charlotte Kerckhaert+25,6
20.EURFUV V5002:39,6(20)
 Luka Beers+27,1
21.GYAREZA5302:44,2(21)
 Julia Smit+31,7
22.SKOEerstejaars Søda5102:44,4(22)
 Aukje Spekman+31,9
23.SKADames 115802:59,7(23)
 Guus van der Wolk+47,2

[953] DOnerv C4+ (NSRF BB Poule 3) 2e ronde

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.ORCGoldriggers5402:08,8(1)
 Rosalie Varkevisser
2.PROSneller dan 3*10^86302:10,9(2)
 Saana Taal+2,1
3.NJONjord 16702:16,5(3)
 Anne Koolhaas+7,7
4.OKENaar de klippen6202:18,7(4)
 Rosa van Campen+9,9
5.THEstROEIpoezen4902:21,0(5)
 Sacha Grootentraast+12,2
6.ASOBladgoud6902:22,3(6)
 Fleur Dekker+13,5
7.SKONøørderlicht6602:22,7(7)
 Hannah Visser+13,9
7.ORCZwoele Blikken5502:22,7(7)
 Martzen Bonnema+13,9
9.GYAH.E.R.A.5602:23,0(9)
 Noor Bijvang+14,2
10.PHOAd Phundum4802:23,9(10)
 Emma Janssen+15,1
11.LAGDames 65702:24,2(11)
 Lyssia van der Kooi+15,4
12.ARGArgo6002:24,5(12)
 Ambre Charles+15,7
12.VIDVidar D26502:24,5(12)
 Merel Schurgers+15,7
14.AEGAegir 47002:26,3(14)
 Marije Zijlstra+17,5
15.SKADames 135902:27,4(15)
 Estrella Both+18,6
16.NJONjord 66402:31,5(16)
 Tessel Langen+22,7
17.ORCDe Vaarclips6802:32,1(17)
 Isabel de Jong+23,3
18.NERDames 56102:34,2(18)
 Annabel Deen+25,4
19.SKADames 115802:35,0(19)
 Guus van der Wolk+26,2
19.EURFUV V5002:35,0(19)
 Luka Beers+26,2
21.GYAREZA5302:37,8(21)
 Julia Smit+29,0
22.SKOEerstejaars Søda5102:38,9(22)
 Aukje Spekman+30,1
23.VIDVidar D85202:55,2(23)
 Charlotte Kerckhaert+46,4

za 16:33 - race 132 - [953] DOnerv C4+ F-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.VIDVidar D8[2]02:31,9(1)
 Charlotte Kerckhaert
2.GYAREZA[1]02:34,1(2)
 Julia Smit+2,2
3.SKOEerstejaars Søda[3]02:39,3(3)
 Aukje Spekman+7,4

za 16:37 - race 133 - [953] DOnerv C4+ E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURFUV V[3]02:26,7(1)
 Luka Beers
2.ORCDe Vaarclips[2]02:29,0(2)
 Isabel de Jong+2,3
3.NJONjord 6[1]02:32,7(3)
 Tessel Langen+6,0
4.SKADames 11[4]02:37,5(4)
 Guus van der Wolk+10,8

za 16:41 - race 134 - [953] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.VIDVidar D2[1]02:23,3(1)
 Merel Schurgers
2.SKADames 13[3]02:29,9(2)
 Estrella Both+6,6
3.NERDames 5[4]02:30,3(3)
 Annabel Deen+7,0
4.AEGAegir 4[2]02:34,6(4)
 Marije Zijlstra+11,3

za 16:45 - race 135 - [953] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.LAGDames 6[3]02:20,4(1)
 Lyssia van der Kooi
2.GYAH.E.R.A.[1]02:22,8(2)
 Noor Bijvang+2,4
3.ARGArgo[4]02:25,6(3)
 Ambre Charles+5,2
4.PHOAd Phundum[2]02:29,6(4)
 Emma Janssen+9,2

za 16:49 - race 136 - [953] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.THEstROEIpoezen[2]02:21,6(1)
 Sacha Grootentraast
2.ASOBladgoud[3]02:22,4(2)
 Fleur Dekker+0,8
3.ORCZwoele Blikken[4]02:22,7(3)
 Martzen Bonnema+1,1
4.SKONøørderlicht[1]02:29,6(4)
 Hannah Visser+8,0

za 16:53 - race 137 - [953] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROSneller dan 3*10^8[2]02:06,4(1)
 Saana Taal
2.ORCGoldriggers[1]02:08,3(2)
 Rosalie Varkevisser+1,9
3.NJONjord 1[3]02:14,2(3)
 Anne Koolhaas+7,8
4.OKENaar de klippen[4]02:20,5(4)
 Rosa van Campen+14,1