Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HEM3Ruud WiegersmaJ18 1xtime-trialza 08:00
Hemus
HEMEva PaulissenM16 1xvoorwedstrijd 2za 09:30[3]
Hemus 2
HEMLoïs LijffijtM16 1xvoorwedstrijd 2za 09:30[5]
Hemus 1
HEMRuud WiegersmaJ18 1xB-finaleza 10:30[6]
Hemus
HEMEva PaulissenM16 1xA-finaleza 11:45[1]
Hemus 2
HEMLoïs LijffijtM16 1xA-finaleza 11:45[4]
Hemus 1
HEM60HemusJ16 4*1e ronde 1za 14:15[5]
Pom Kleingeld
HEM60HemusJ16 4*2e ronde 1za 14:17[5]
Pom Kleingeld
HEM71HemusM18 2x1e ronde 1za 14:25[5]
Anna van Vliet
HEM71HemusM18 2x2e ronde 1za 14:27[5]
Anna van Vliet
HEMHemus/EemJ16 4xvoorwedstrijd 2za 16:25[6]
Luuk van Delden
ALKAlkmaarsche/Hoop/Hemus/DAVM16 8+A-finaleza 16:40[5]
Britt Potman
HEMHemus/EemJ16 4xB-finaleza 17:20[3]
Luuk van Delden
AMSAmstel-combiM18 8+A-finaleza 17:40[5]
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HEMSimon de RuiterJ16 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[5]
Hemus 3
HEMLuuk van DeldenJ16 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[2]
Hemus 1
HEMPieter WieringaJ16 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[5]
Hemus 2
HEMRuud WiegersmaJ18 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[5]
Hemus
HEMJonne MeijerM18 1xA-finalezo 10:30[6]
Hemus
HEMLuuk van DeldenJ16 1xB-finalezo 11:30[3]
Hemus 1
HEMPieter WieringaJ16 1xA-finalezo 11:35[1]
Hemus 2
HEMSimon de RuiterJ16 1xA-finalezo 11:35[6]
Hemus 3
HEMRuud WiegersmaJ18 1xB-finalezo 11:45[6]
Hemus
HEMHemusM16 2xA-finalezo 11:55[3]
Eva Paulissen
VAD11Vada/HemusJ16 2x1e ronde 1zo 13:10[6]
Pom Kleingeld
VAD11Vada/HemusJ16 2x2e ronde 1zo 13:12[6]
Pom Kleingeld
HEM21HemusJ16 2x1e ronde 2zo 13:15[6]
Mark van Dam
HEM21HemusJ16 2x2e ronde 2zo 13:17[6]
Mark van Dam
HEM28Vivianne BregM16 1x1e ronde 2zo 13:30[4]
Hemus
HEM28Vivianne BregM16 1x2e ronde 2zo 13:32[4]
Hemus
HEM65Hemus 1J18 2x1e ronde 1zo 14:25[4]
Sybren de Boer
HEM66Hemus 2J18 2x1e ronde 1zo 14:25[5]
Selwin van den Brink
HEM65Hemus 1J18 2x2e ronde 1zo 14:27[4]
Sybren de Boer
HEM66Hemus 2J18 2x2e ronde 1zo 14:27[5]
Selwin van den Brink
HEMHemusJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[5]
Ruud Wiegersma
HEMHemus/TrompJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[4]
Pieter Kroeze
TROTromp/Laak/HemusM18 4-A-finalezo 16:30[4]
Nora Stokvis
HEMHemus/TrompJ16 8+A-finalezo 17:00[2]
Pieter Kroeze