JLM14

codeorigincrew
stroke
Advanced Community Rowing Association
Jarrett Richman
Advanced Community Rowing Association
Tarik Ahmed
Advanced Community Rowing Association
Jason Grady
Amadeusz Rowing Academy
Nicholas Aronow
Arlington Rowing Association - Arlington H.S.
Alex D'Agostino
Augustine Classical Academy
Aaron Chaffee
Belmont Rowing Club
Alexander KOSAREK
Boston College High School
James Luck
Boston College High School
Michael Dyroff
Boston College High School
Thomas Andaloro
Boston College High School
Dylan Keating
Boston College High School
George Morris
Boston Latin School
Armen Youssoufian
Boston Latin School
David Choi
Boston Latin School
Morgan McCarty
Buckingham Browne
Adon Goodpaster
Burnt Hills Rowing Association, Inc.
Kyle Strait
Cambridge Boat Club
Matthew Callewaert
Canisius High School
Nathaniel Sass
Chaminade High School
Kevin Figueroa
Chaminade High School
Dominic Macedo
Chaminade High School
Cesar Valdebenito
Chaminade High School
Edward DeNatale
Charlotte Youth Rowing
Tyler Parziale
Cohasset Maritime Institute
Andrew HOADLEY
Cranbrook Kingswood Crew Club
Isaac Cantin
Cranbrook Kingswood Crew Club
Masaki Ito
Hingham High School Rowing Association
Ned Macdonald
Hopkins School Crew
Ben Washburne
Hudson River Rowing Association, Inc.
John Hambleton
Hudson River Rowing Association, Inc.
Joseph Rivera
Middlesex School
Logan Tonra
Narragansett Boat Club
Lucien Gaitskell
Navesink Indoor Rowing
Christopher Nolan
New Trier High School Rowing
Karl Florida
North Jersey Rowing
Emerson Shatouhy
Oak Neck Rowing Academy
Shawn Kapoor
Oak Neck Rowing Academy
Johannes Bressel
Oak Neck Rowing Academy
Luca Johnson
Oak Neck Rowing Academy
Cameron Huysman
OJR Wildcat Crew Club
Sean Mathews
OJR Wildcat Crew Club
Joseph Speakman-Viggiano
OJR Wildcat Crew Club
Max Vallino
OJR Wildcat Crew Club
Adam Brown
Orange County Rowing Association
Maddox Skigen
Pelham Community Rowing Association
Dylan Oberst
Pelham Community Rowing Association
Alec Sirkin
Phillips Academy
Adin McAuliffe
Phillips Academy
Nick Demetroulakos
Phillips Academy
Newaz Rahman
Pioneer Valley Riverfront Club (PVRC)
Abdeil Ramos
Pittsford Crew
Andrew Osgood
RFH Rowing
Dylan Gauss
Rumson-Fair Haven
Matthew Dowd
Rumson-Fair Haven
Max KOLE
Sagamore Rowing Association
Christopher Smithers
Shrewsbury High School Crew
Gregory Hurter
Sommerville High School
Timothy Labounko
St. Mark's School
Kartik Donepudi
St. Peters Preparatory School
Salvatore Imbornone
St. Peters Preparatory School
Felix Heinrich
St. Peters Preparatory School
Gabriel Joachim Santiago
The Episcopal Academy - PA
Owen Maier
Unaffiliated
Peter Lawry
Unaffiliated
Robert Owen McCann
Westford Academy Crew
Avery Keefe