Sun., 9:45 a.m. - Race 4 - WL U17, W U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[2]Don Rowing ClubWL U17
Elizabeth Najjar
[3]DONDon Rowing ClubWL U17
Erika Porter
[4]HAVGHavergal CollegeWL U17
Mia Morassutti
[5]DONDon Rowing ClubWL U17
Arienne Birch
[6]HAVGHavergal CollegeWL U17
Lindsay Stock
[7]HAVGHavergal CollegeWL U17
Brooke Mitchell
[8]STMSt Marys SchoolWL U17
Brooke MacNeil
[9]STMSt Marys SchoolWL U17
Giorgia Woolfe
[10]TRINBlessed Trinity High SchoolWL U17
Bianca Faraci
[11]BRNKBranksome HallWL U17
Cayden Friesen
[12]BRNKBranksome HallWL U17
Ashley Fang
[13]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolWL U17
Gwynevere Kosuta
[14]DONDon Rowing ClubWL U17
Clara Dmytryshyn
[15]BRNKBranksome HallWL U17
Katie Leung
[16]BRNKBranksome HallWL U17
Teya Taylor
[17]BRNKBranksome HallWL U17
Jordyn Rudson
[18]RCRidley CollegeWL U17
Victoria Ferriera
[19]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolWL U17
Emmerson Secord
[20]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolWL U17
Tayah Clare
[21]BRNKBranksome HallWL U17
Ava Reale
[22]RCRidley CollegeWL U17
Jeneva Nitsopoulos
[23]RCRidley CollegeWL U17
Lena Giesler
[24]STMSt Marys SchoolWL U17
Nina Seaman
[25]STMSt Marys SchoolWL U17
Teegan Kuder
[26]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing TeamWL U17
Grace Weaver
[27]HAVGHavergal CollegeWL U17
Rachel Turnbull
[28]HAVGHavergal CollegeWL U17
Nadia Salem
[29]HAVGHavergal CollegeWL U17
Jiatong Han

Sun., 10:00 a.m. - Race 5 - W U17, WL U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[3]RCRidley CollegeWL U17
Claire Sun
[4]RCRidley CollegeWL U17
Vanessa Russell
[5]RCRidley CollegeWL U17
Olivia Grubic
[6]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolWL U17
Shaelyn Topliffe
[7]TRINBlessed Trinity High SchoolWL U17
Kayla Whitnell
[8]BRNKBranksome HallWL U17
Maya Fijalkowski
[9]BRNKBranksome HallWL U17
Kiera Wallace
[10]LBCLeander Boat ClubWL U17
Maggie Walker
[11]NDCSNotre Dame College SchoolWL U17
Emily Tremeer
[12]WESTDALEWestdale Secondary SchoolWL U17
Celina Ruan
[13]BRNKBranksome HallWL U17
Bella Rusaw
[14]BRNKBranksome HallWL U17
Elizabeth Bredt
[15]ARGNArgonaut Rowing ClubWL U17
Claire Graham
[16]NDRCNotre Dame Rowing Club (Welland)WL U17
Jillian Van Dyk
[17]LBCLeander Boat ClubWL U17
Bella Durcak
[18]LBCLeander Boat ClubWL U17
Zoe Durcak
[19]DONDon Rowing ClubWL U17
Kristen Till
[20]BRNKBranksome HallWL U17
Chloe Seljak
[21]BRNKBranksome HallWL U17
Kira Darou-Santos
[22]GSSSGovernor Simcoe Secondary SchoolWL U17
Laci Shute
[23]BRNKBranksome HallWL U17
Marie-Clemence Murphy Ives
[24]RCRidley CollegeWL U17
Ipek Derinkok
[25]BRNKBranksome HallWL U17
Adeline Arthur
[26]BRNKBranksome HallW U17
Maggi Neinstein
[27]BRNKBranksome HallWL U17
Caitlin Parsons
[28]DONDon Rowing ClubWL U17
Sejal Jain
[29]DONDon Rowing ClubWL U17
Teya Plastich
[30]HNLNBCHanlan Boat ClubWL U17
Elizabeth Stevens