Sun., 12:30 p.m. - Race 14 - [048] W U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]JOASt Joan of Arc Rowing Team
Tali Matoussevich
[2]BARCBarrie Rowing Club
Jessica March
[3]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Megan Irish
[4]HAVGHavergal College
Caroline Taylor
[5]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Hailey Mercuri
[6]HAVGHavergal College
Schehrezade Yousafzai
[7]HAVGHavergal College
Jacqueline Newsome
[8]STMSt Marys School
Natalie Murphy
[9]DONDon Rowing Club
Aysan Tabrizi
[10]LBCLeander Boat Club
Sarah Jeffrey
[11]TURTrent University Rowing
Mackenzie Dawson
[12]STMSt Marys School
Caelin Kuder
[13]BRNKBranksome Hall
Katie Kosche
[14]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Kassie Madsen
[15]NDCSNotre Dame College School
Morgan Elson
[16]DONDon Rowing Club
Nicole Yarzon
[17]BARCBarrie Rowing Club
Emma Grube
[18]DONDon Rowing Club
Hannah Forgeron
[19]BRNKBranksome Hall
Claire Christie
[20]GSSSGovernor Simcoe Secondary School
Rachel MacClean
[21]DONDon Rowing Club
Bridget Doyle
[22]BRNKBranksome Hall
Mason O'Connor
[23]DONDon Rowing Club
Sophia Dmytryshyn
[24]JOASt Joan of Arc Rowing Team
Madeline Busby
[25]ORCORC
Lauren Blume
[26]HAVGHavergal College
Jossia Rana
[27]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Madison Lawrie
[28]HAVGHavergal College
Erin Atacan
[29]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Isabel Frolick
[30]HAVGHavergal College
Olivia Guy
[31]HAVGHavergal College
Elizabeth Andersons
[32]ORC
Abigail Butler

Sun., 12:45 p.m. - Race 15 - [048] W U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]STFRSt. Francis High School
Grace Gill
[2]ARGNArgonaut Rowing Club
Camryn Steen
[3]BRNKBranksome Hall
Rosie Butterworth
[4]EHSEden High School
Micah Paul
[5]DONDon Rowing Club
Cassandra Vellinga
[6]STMSt Marys School
Emma Lazenby
[7]LBCLeander Boat Club
Delaney Davis
[8]BARCBarrie Rowing Club
Ceilidh MacDonald
[9]DONDon Rowing Club
Kendra Smith
[10]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Krista Zucco
[11]WELLCWelland Centennial Secondary School
Madison Thomas
[12]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Seyene Oord
[13]ARGNArgonaut Rowing Club
Alexandra Filan
[14]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Teja Chmay
[15]DONDon Rowing Club
Katherine Breen
[16]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Emma Leavens
[17]DWRADetroit Waterfront Rowing Association
Beatrice Bernard
[18]DONDon Rowing Club
Maya Meschkuleit
[19]ARGNArgonaut Rowing Club
Bianca Hill
[20]ORCOttawa Rowing Club
Rachel Weber
[21]DURRCDurham Rowing Club
Sarina Burry
[22]DONDon Rowing Club
Emma Seawright
[23]HCSSHoly Cross Catholic Secondary School
Alexandra Wiley
[24]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Kora Curtis-Masse
[25]BRNKBranksome Hall
Francesca Johnson
[26]RCRidley College
Erin Broski
[27]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Jenna Veerman
[28]BSRABuffalo Scholastic Rowing Association
Destiny Severn
[29]NDCSNotre Dame College School
Morgan Elson
[30]ORCOttawa Rowing Club
Mackenzie Mihorean
[31]HNLNBCHanlan Boat Club
Rhianne Whittaker
[32]WSTRNWestern Rowing Club
Jamie Pritchard