Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sun, 10:12 - Race 209I - W J14 4x+ Heat 1

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]MARMarlow Rowing Club B[49]
 Hettie Olney
[2]HENHenley Rowing Club A[50]
 Holly Fuller
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club B[51]
 Julia Simmonds
[4]FULFulham Reach Boat Club A[54]
 ciara murphy
[5]KHSKew House School Boat Club[53]
 Kezia Angus

Sun, 10:20 - Race 210J - W J14 4x+ Heat 2

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]WRCWallingford Rowing Club B[60]
 Amelie Brett
[2]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club[56]
 Olivia Sinnott
[3]CBRCity of Bristol Rowing Club A[57]
 Kate Watts
[4]MARMarlow Rowing Club A[58]
 Rebecca Purves
[5]HENHenley Rowing Club B[59]
 Honor Kennedy

Sun, 10:28 - Race 211K - W J14 4x+ Heat 3

1st, 2nd, 3rd, 4th => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]WRCWallingford Rowing Club A[61]
 Tabitha Gauden
[2]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[62]
 Sam Monsen
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club A[63]
 Elizabeth Balls
[4]FULFulham Reach Boat Club B[64]
 Grace Oliphant
[5]PHSPutney High School Boat Club A[65]
 Lucy Cara
[6]WLTWalton Rowing Club[66]
 Maya Benzimra

Sun, 12:20 - Race 222I - W J14 4x+ Semi Final A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]KHSKew House School Boat Club[53]
 Kezia Angus
[3]CBRCity of Bristol Rowing Club A[57]
 Kate Watts
[4]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[62]
 Sam Monsen
[5]HEDHeadington School Oxford Boat Club B[51]
 Julia Simmonds
[6]MARMarlow Rowing Club A[58]
 Rebecca Purves
[7]WRCWallingford Rowing Club B[60]
 Amelie Brett

Sun, 12:28 - Race 223J - W J14 4x+ Semi Final A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]MARMarlow Rowing Club B[49]
 Hettie Olney
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club A[63]
 Elizabeth Balls
[4]HENHenley Rowing Club B[59]
 Honor Kennedy
[5]HENHenley Rowing Club A[50]
 Holly Fuller
[6]WRCWallingford Rowing Club A[61]
 Tabitha Gauden
[7]PHSPutney High School Boat Club A[65]
 Lucy Cara

Sun, 12:12 - Race 221H - W J14 4x+ Final C

lanecodecrew
stroke
number
[2]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club[56]
 Olivia Sinnott
[3]FULFulham Reach Boat Club B[64]
 Grace Oliphant
[4]WLTWalton Rowing Club[66]
 Maya Benzimra
[5]FULFulham Reach Boat Club A[54]
 ciara murphy

Sun, 13:38 - Race 230D - W J14 4x+ Final B

lanecodecrew
stroke
number
[2]WRCWallingford Rowing Club B[60]
 Amelie Brett
[3]KHSKew House School Boat Club[53]
 Kezia Angus
[4]WRCWallingford Rowing Club A[61]
 Tabitha Gauden
[5]MARMarlow Rowing Club A[58]
 Rebecca Purves
[6]PHSPutney High School Boat Club A[65]
 Lucy Cara
[7]MARMarlow Rowing Club B[49]
 Hettie Olney

Sun, 13:46 - Race 231E - W J14 4x+ Final A

lanecodecrew
stroke
number
[2]HENHenley Rowing Club B[59]
 Honor Kennedy
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club A[63]
 Elizabeth Balls
[4]HENHenley Rowing Club A[50]
 Holly Fuller
[5]HEDHeadington School Oxford Boat Club B[51]
 Julia Simmonds
[6]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[62]
 Sam Monsen
[7]CBRCity of Bristol Rowing Club A[57]
 Kate Watts