JW (500m) 500 meter

pos.codecrew
stroke
eventfinishdifference
1.ESTEstoniaJW01:32.9(1)
Kadri VILBASTE 01:32.948.0 spm
2.UKRUkraineJW1601:34.3(2)+1.4
Kateryna USTIUZHANINA 01:34.339.0 spm
3.HUNArrabona Rowing ClubJW01:35.8(3)+2.9
Siska BETTINA 01:35.846.0 spm
4.EGYAlex Tidal WaveJW01:36.2(4)+3.3
Tassneem ARAFA 01:36.242.0 spm
5.ESTEstoniaJW01:36.3(5)+3.4
Liisa-Marie LÄÄNE 01:36.347.0 spm
6.FRAReims CNRR 1JW1601:37.2(6)+4.3
Agathe LECUIRE 01:37.246.0 spm
7.FRAAmiens SNJW1601:37.9(7)+5.0
Isaure DUPONTLAVALLARD 01:37.939.0 spm
8.FRANantes CAJW01:38.8(8)+5.9
Louise COLLIARD 01:38.843.0 spm
9.FRALa Seyne sur Mer AvJW01:39.2(9)+6.3
Anna SCHLERNITZAUER 01:39.236.0 spm
10.USAOARS - Florida USAJW01:39.4(10)+6.5
Samantha CLABORN 01:39.439.0 spm
11.FRAReims CNRR 2JW1601:39.5(11)+6.6
Jeanne SELLIER 01:39.539.0 spm
12.FRACompiegne SNJW1601:39.6(12)+6.7
Camille GEOFFROY 01:39.643.0 spm
12.FRACompiegne SN 2JW01:39.6(12)+6.7
Lou DECOCK 01:39.648.0 spm
14.FRATalloires CNJW1601:39.9(14)+7.0
Julie PORTIER 01:39.940.0 spm
15.FRACompiegne SN 1JW01:41.3(15)+8.4
Maya GOESSENS 01:41.344.0 spm
16.FRASN OiseJW1601:41.8(16)+8.9
Alix POTTIER 01:41.837.0 spm
17.FRACAP Marara TahitiJW01:42.7(17)+9.8
Isaure SERIN 01:42.739.0 spm
17.FRAVillefranche AUNJW01:42.7(17)+9.8
Eva MARILLER 01:42.740.0 spm
19.FRALorient a Scorff 1JW1601:43.9(19)+11.0
Mya BOSQUET 01:43.939.0 spm
20.FRAChampigny sur Marne RSJW1601:44.4(20)+11.5
Shanez AMOKRANE 01:44.440.0 spm
21.FRALorient a Scorff 2JW1601:45.0(21)+12.1
Salome DEGEORGES 01:45.039.0 spm
22.FRALE CREUSOT CNJW1601:45.9(22)+13.0
Maelysse BONIN 01:45.941.0 spm
23.FRASete AvJW1601:47.4(23)+14.5
Alixe COSME 01:47.439.0 spm
24.FRAACI 94JW1601:48.3(24)+15.4
Marion MONTVILLE 01:48.339.0 spm
25.FRAManosque AC 1JW1601:48.4(25)+15.5
Julie LEVESY 01:48.441.0 spm
26.FRAEnghien SN 1JW1601:48.5(26)+15.6
Matina LUBUMA 01:48.539.0 spm
27.FRAGouet ACJW01:49.0(27)+16.1
Thecle BOURHIS CALLEC 01:49.033.0 spm
28.INDINDIA Bengal Water Sports 1JW1601:49.5(28)+16.6
Swastika BASU 01:49.532.0 spm
29.FRALorient a Scorff 3JW1601:50.0(29)+17.1
Eloann CAZEAUX 01:50.040.0 spm
30.FRALa Seyne sur Mer AvJW1601:51.9(30)+19.0
Emmie SAVONA 01:51.935.0 spm
31.FRAValence Av 2JW1601:53.7(31)+20.8
Julie MIRATON 01:53.749.0 spm
32.INDIndia Bengal Water SportsJW1601:56.2(32)+23.3
Ishika DAS 01:56.242.0 spm
33.FRAValence Av 1JW1601:57.6(33)+24.7
Emma GIRODON 01:57.645.0 spm
34.FRAROANNE-LE COTEAU AVJW1601:57.9(34)+25.0
Juline CHAMPIER 01:57.940.0 spm
35.FRAValence AvJW1601:58.5(35)+25.6
Youenn HENOU 01:58.544.0 spm
36.FRACreil ENOJW01:59.3(36)+26.4
Flavie CHRETIEN 01:59.339.0 spm
37.FRAEnghien SN 5JW1602:00.0(37)+27.1
Julie LUBET 02:00.034.0 spm
38.FRAEnghien SN 4JW1602:02.4(38)+29.5
Anna-Lou ARBAUT 02:02.436.0 spm
39.FRAEnghien SN 3JW1602:05.5(39)+32.6
My Linh NGUYEN ANGELOT 02:05.538.0 spm
40.FRAEnghien SN 2JW1602:06.9(40)+34.0
Hanae MAILLEAU 02:06.937.0 spm
41.EGYMaadi Rowing ClubJW1602:10.2(41)+37.3
Malak Hisham BADDOUR 02:10.135.0 spm
42.FRAManosque AC 2JW1602:11.0(42)+38.1
Jinwoo KIM 02:11.034.0 spm
43.FRAROANNE-LE COTEAU AVJW1602:15.9(43)+43.0
Ilona TORRE 02:15.931.0 spm
FRALe Havre SHAJWdid not start
Clara VALINDUCQ 
INDINDIA Bengal Water SportsJW16did not start
Lovepreet KAUR