W40 (2000m)

codeorigincrew
stroke
Vancouver Rowing Club
Kristina KOVACS
VK Smichov
Eliska ANDELOVA
Espagne
Madai CURBELO RODRIGUEZ
Indoor Rowing Islas Baleares
Mercedes LABRADOR CONTRERAS
Indoor Rowing Islas Baleares 1
Susana CASTRO GIL
Estonia
Tiina KAPTEN
Keravan Urheilijat
Piia AURANEN
A O Buc
Inge SECHET
FRAAviron GuyenneAVIRON GUYENNE
Sabine PATISSIER
FRAAviron Chateau Thierry 02Chateau Thierry Av
Christelle GOERENS
FRAAviron Marne et JoinvilleJoinville AMJ
Salwa BOUSSOUKAYA
FRASociete Nautique de Lagny AvironLagny SN
Sylviane TETU
FRALe Mans Sarthe AvironLE MANS SA
Celine LE COUEDIC
FRAClub Marignanais des Sports d'AvironMarignane CMS
Katia BERGAMELLI
FRASociete Nautique de MonacoMonaco SN
Celine MARION
FRASport Nautique de NancyNANCY SN
Chantal TISSERAND
FRAAviron Sports et Loisirs de la MarneNoisy le Grand ASLM
Virginie MANENC
FRAAviron de Mer de PlougonvelinPlougonvelin Av Mer
Laetitia QUERE
FRAClub d'Aviron de l'OdetQUIMPER CA
Anaig ROSE
FRAAviron SetoisSete Av
Severine COLLOMB
FRAToulouse Aviron Sports et LoisirsTOULOUSE ASL
Benedicte MAZIERES
FRAToulouse Aviron Sports et LoisirsToulouse ASL
Najla TOUMI
FRACercle Nautique de VersaillesVersailles CN
Sophie MOREL
FRAAviron Viviers Montelimar ChateauneufViviers Avmc
Veronique LARMANDE
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 1
Marion PESTOURIE
FRAUnion Sportive de MittersheimMittersheim US 1
Claire MOUGENOT
FRAAssociation Sportive Universitaire LyonnaiseVaulx-en-Velin ASUL Aviron 1
Stephanie CREVOLIN
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 2
Sandrine MORNET
FRAUnion Sportive de MittersheimMittersheim US 2
Sophie SCHRECK
FRAAssociation Sportive Universitaire LyonnaiseVaulx-en-Velin ASUL Aviron 2
Christelle SZATANEK
Crossfit SweetTrack
Arabella CARBUTT
Guildford RC
Victoria STARR
Red Line Rowers
Tracy WATKINS
Royal Navy
Samantha SPENCER
Sub 7
Fiona GAFFNEY
British Army 1
Bex POWELL
British Army 1
Jules HODGSON
Dalkey Rowing Club 1
Jenny DILLEY
Royal Navy 1
Helen RICHARDSON
Royal Navy 1
Claire DREW
Concept 2 Team Germany
Inken PASSE
Jo Dia Rowers
Georgia PERAMATZI
Dalkey Rowing Club
Cliona O'REILLY
Candia
Alessandra BLOTTO
Ippolife
Giovanna CARDILLO
Iron fit
Tiziana SMEDILI
Prosport Trento Italy
Maria Gabriella MARCHESONI
Rowing Club Cus Bergamo
Sonia UBBIALI
Prosport Trento Italy 1
Elettra ZUPPARDI
Britania-Remomexico
Monica HERNANDEZ
Skullerud sport senter
Elisabeth Eugenie SORLI
Skullerud Sport Senter
Benita CLAUSEN
Hammarby roddforening
Malin WAHNSTROM SUNDSTROM
Italia Indoor Rowing
Nataliya PIVNYUK
withdrawn after draw
Roklubben ARA
Christina JENSEN
withdrawn after draw
Finland
Anne RAUTIO
withdrawn after draw
Crossfit JJ
Nadege BEAULIEU-LECROSNIER