zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[6]
Rosanne Fischer
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:05[2]
Jasper Schaap
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[3]
Joris Kluvers
GYAGyasLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[6]
Fleur van Dijk
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[7]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/NeptunusLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[7]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:35[6]
Jelco Hamstra
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[3]
Jelte Koops
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[7]
Stijn Meijssen
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[6]
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[6]
Marij Compagner
GYAGyasDEj 8+A-finaleza 14:25[4]
Rosanne Fischer
GYAGyasHDev 2xA-finaleza 14:35[8]
Jasper Schaap
GYAGyasLHDev 2xA-finaleza 14:45[4]
Joris Kluvers
GYAGyasLDDev 2xB-finaleza 14:50[5]
Fleur van Dijk
GYAGyasDDev 2xA-finaleza 15:25[3]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/NeptunusLDEj 4*B-finaleza 15:50[7]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHDev 4-A-finaleza 17:10[4]
Jelco Hamstra
GYAGyasHEj 8+A-finaleza 17:20[8]
Jelte Koops
GYAGyasLHEj 8+A-finaleza 17:50[7]
Stijn Meijssen
GYAGyas 2DDev 4-A-finaleza 18:00[2]
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-A-finaleza 18:00[3]
Marij Compagner

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyas 2DGb 4-A-finalezo 09:35[5]
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 09:50[2]
Jelco Hamstra
GYAGyasDG 2xvoorwedstrijd 2zo 10:50[7]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[7]
Jelte Koops
GYAGyasLHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:55[6]
Stijn Meijssen
GYAGyasDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[5]
Rosanne Fischer
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[7]
Céline van der Hall
GYAGyasHB 2xA-finalezo 12:45[2]
Jasper Schaap
GYAGyasHE 1xA-finalezo 13:20[5]
Luuk Adema
GYAGyasLHGb 4-A-finalezo 14:40[5]
Jelco Hamstra
GYAGyasLHG 2xA-finalezo 15:25[5]
Joris Kluvers
GYAGyasHB 8+A-finalezo 17:15[7]
Jelte Koops
GYAGyasLHB 8+A-finalezo 17:25[7]
Stijn Meijssen
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
GYAGyasHE 8+A-finalezo 17:30[8]
Teun Oonk
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+A-finalezo 17:50[3]
Céline van der Hall
GYAGyasDB 8+A-finalezo 17:50[7]
Rosanne Fischer