Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijd
NJO162Njord 5HOnerv C4+1e rondeza 10:10
Alec Blom
NJO195Njord 2DOnerv C4+1e rondeza 10:20
Gudrun Mietes
NJO200Njord 1DOnerv C4+1e rondeza 10:20
Florien van der Kolk
NJO162Njord 5HOnerv C4+2e rondeza 10:35
Alec Blom
NJO195Njord 2DOnerv C4+2e rondeza 10:45
Gudrun Mietes
NJO200Njord 1DOnerv C4+2e rondeza 10:45
Florien van der Kolk
NJO210NjordDErv 2x1e rondeza 12:41
Maartje van Tilburg
NJO215Njord 7DOnerv C4+1e rondeza 12:45
Marleen Versluijs
NJO217Njord 3DOnerv C4+1e rondeza 12:45
Annemijn Holthuizen
NJO210NjordDErv 2x2e rondeza 13:08
Maartje van Tilburg
NJO215Njord 7DOnerv C4+2e rondeza 13:14
Marleen Versluijs
NJO217Njord 3DOnerv C4+2e rondeza 13:14
Annemijn Holthuizen
NJO259Njord 6HOnerv C4+1e rondeza 15:35
Lucas de Greef
NJO263Njord 4HOnerv C4+1e rondeza 15:35
Bas Geiger
NJO259Njord 6HOnerv C4+2e rondeza 15:57
Lucas de Greef
NJO263Njord 4HOnerv C4+2e rondeza 15:57
Bas Geiger
NJO282Njord 1DErv 4+2e rondeza 17:15
Rosalie Fokkens

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijd
NJO303Njord 3HOnerv C4+1e rondezo 10:14
Daan van Steekelenburg
NJO319Njord 5DOnerv C4+1e rondezo 10:24
Annemijn Geuze
NJO333Njord 4DOnerv C4+1e rondezo 10:24
Floor Luhrman
NJO303Njord 3HOnerv C4+2e rondezo 10:40
Daan van Steekelenburg
NJO319Njord 5DOnerv C4+2e rondezo 10:48
Annemijn Geuze
NJO333Njord 4DOnerv C4+2e rondezo 10:48
Floor Luhrman
NJO365Njord 9DOnerv C4+1e rondezo 13:00
Anna Sips
NJO365Njord 9DOnerv C4+2e rondezo 13:20
Anna Sips
NJO399Njord 1HOnerv C4+1e rondezo 15:05
Jesper Steegenga
NJO405Njord 2HOnerv C4+1e rondezo 15:05
Wouter Kool
NJO423Njord 6DOnerv C4+1e rondezo 15:19
Sara Smid
NJO428Njord 8DOnerv C4+1e rondezo 15:19
Noor van Geloven
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+1e rondezo 15:29
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+1e rondezo 15:29
Mees Schoonman
NJO399Njord 1HOnerv C4+2e rondezo 15:30
Jesper Steegenga
NJO405Njord 2HOnerv C4+2e rondezo 15:30
Wouter Kool
NJO423Njord 6DOnerv C4+2e rondezo 15:42
Sara Smid
NJO428Njord 8DOnerv C4+2e rondezo 15:42
Noor van Geloven
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+2e rondezo 15:50
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+2e rondezo 15:50
Mees Schoonman