zo 13:30 - race 203 - DCl 8+, DV 8+, DV 4*, J16 4*, HCl 8+ 5000 meter

pos.codeploeg
slag
veldnummerfinishverschil
1.AEGAegirHCl 8+12516:42,2(1)16:57,2
 sjoerd Rootliepgecorrigeerd
+15,0
2.PROProteusHCl 8+12617:23,1(2)
 Kees Olsthoorn+40,9
3.SKOSkøll 1HCl 8+12817:29,9(3)
 Jip Faes+47,7
4.HOOHoop 2HCl 8+12717:30,5(4)
 Gosse Gort+48,3
5.BORBoreasHCl 8+13317:30,8(5)
 Nicolaas Dirkzwager+48,6
6.ARGArgoHCl 8+12917:38,5(6)
 Silas Hoekstra+56,3
7.WILWillem III 1J16 4*13917:45,6(7)
 Wallace Santen+1:03,4
7.SKOSkøll 2HCl 8+13217:45,6(7)
 Ruben Blokhuis+1:03,4
9.ORCOrca 1HCl 8+13017:46,6(9)
 Pjotr Zwanenburg+1:04,4
10.HOOHoop 1HCl 8+13118:03,6(10)
 Dolf Grande+1:21,4
11.RICRICJ16 4*13718:10,2(11)
 Tristan Heeremans+1:28,0
12.ALKAlkmaarsche/Spaarne/HoopJ16 4*13818:12,8(12)
 Tos Eijskoot+1:30,6
13.WILWillem IIIDVC 8+16118:15,7(13)
 Tessa Zwolle-Appeldoorn+1:33,5
14.WILWillem III/ZwolscheDVB 8+16218:21,7(14)
 Laura Posthuma+1:39,5
15.ORCOrca 1DCl 8+17418:34,5(15)
 Manouk Hoefnagel+1:52,3
16.ORCOrca 2DCl 8+17318:37,8(16)
 Anna Ixkes+1:55,6
17.DDSDDSDCl 8+17618:45,2(17)
 Pauline Verkaik+2:03,0
18.HOOHoopJ16 4*14018:46,8(18)
 Merijn de Clercq Zubli+2:04,6
19.ORCOrca 2HCl 8+13419:02,4(19)
 Matthijs Spruijt+2:20,2
20.WILWillem III 2J16 4*14119:03,7(20)
 Karel Rietveld+2:21,5
21.LAALaakDCl 8+17519:07,0(21)
 Liv LivKooijmans+2:24,8
22.HOOHoopDVB 8+16319:12,0(22)
 Dieuwertje Kooij+2:29,8
23.LEYLeytheDCl 8+17719:22,3(23)
 Mandy Hulst+2:40,1
24.ZWOZwolscheDVD 4*14519:34,6(24)
 Liesbeth Boer+2:52,4
25.RICRIC/Amstel/DudokDVB 4*14319:35,0(25)
 Anne van Geemen+2:52,8
26.DDSDDSDVD 8+16519:36,4(26)
 Seada van den Herik+2:54,2
27.HOOHoopDVC 8+16819:38,6(27)
 Marjolein Morssinkhof+2:56,4
28.TROTrompDVE 8+16719:41,9(28)
 Minke Fischer+2:59,7
29.KONKoninklijke/Willem IIIDVD 4*15019:46,0(29)
 Laurien Vermulst+3:03,8
30.VIKVikingDVB 8+16419:46,5(30)
 Charley van der Sman+3:04,3
31.TROTromp/OrcaDVC 4*14619:48,9(31)
 Heleen van der Pol+3:06,7
32.BEABeatrixDVC 4*14419:54,0(32)
 Elien Meijer+3:11,8
33.VIKVikingDVA 8+16619:58,5(33)
 Sara Seber+3:16,3
34.ALKAlkmaarscheDVD 8+16920:06,4(34)
 Janneke Blackstone-Eijskoot+3:24,2
35.SPASpaarneDVC 4*14920:15,5(35)
 Willemijn van Leeuwen+3:33,3
36.WILWillem IIIDCl 8+17820:27,5(36)
 Giulia Porro+3:45,3
37.LEYLeythe/NjordDVA 4*14820:28,1(37)
 Hannah de Vries+3:45,9
38.RIJRijnland/LagaDVD 4*14720:30,3(38)
 Lisette Elsinga+3:48,1
39.DDSDDSDVA 4*15520:31,8(39)
 Ingeborg Bot+3:49,6
40.SPASpaarneDVE 8+17020:48,7(40)
 Marjolijn van der Vegt+4:06,5
41.DAVDaventria/Amstel/TrompDVE 4*15121:05,1(41)
 Anneloes Russell-van der Zee+4:22,9
42.HOOHoop/SkøllDVE 8+17121:27,9(42)
 Paula de Jonge+4:45,7
43.RIJRijnlandDVG 4*15321:28,4(43)
 Marianne de Jong+4:46,2
44.PAMPampusDVF 8+17221:28,5(44)
 Elvira van Schaik+4:46,3
45.HOOHoopDVF 4*15221:55,3(45)
 Erna van den Doel+5:13,1
46.NAANaardenDVE 4*15822:04,3(46)
 Paulien Cath+5:22,1
47.AMSAmstelDVF 4*15422:24,9(47)
 Florrie de Pater+5:42,7
48.RIJRijnland/HoopDVG 4*15622:44,7(48)
 Saskia de Vlas+6:02,5
49.HOOHoopDVC 4*15723:51,9(49)
 Jacobien Gerbrandy+7:09,7
50.HOOHoopDVD 4*15924:01,9(50)
 Henrike Beukema+7:19,7