Fri, 12:30 - Race 107 - J14G 4x+ Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
QPHQueens Park High School Rowing Club[233]
 Claudia Jackson
PETPeterborough City Rowing Club[234]
 Lily-Mae Allen
SUAStratford-upon-Avon Boat Club[235]
 Freya Watts
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club B[236]
 Jessica Laundy
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[237]
 Ella Stevens
MHDMaidenhead Rowing Club B[238]
 Milly Hall
SGCSt Georges College Boat Club A[239]
 Amanda Kerr
HABMonmouth School For Girls RC D[240]
 Maddie Bailey
WTNWarrington Rowing Club[242]
 Alisha Armitage
WBKWalbrook Rowing Club A[243]
 Lucia FrigĂ©
ABNAbingdon Rowing Club A[244]
 Charlotte Morris
TKCTeam Keane Sculling School A[245]
 Dulcie Crossley
NSCNorwich School Boat Club[246]
 Sabina Baker
CBRCity of Bristol Rowing Club B[247]
 Madeleine Morrow
GRDGordon's Boat Club B[248]
 Emma Litjens
LEALea Rowing Club A[249]
 Tess Peake
HABMonmouth School For Girls RC E[251]
 Eleanor Emes
PANPangbourne College Boat Club[252]
 Amelie Allen
MHDMaidenhead Rowing Club A[253]
 Emma Rayner
GLRGloucester Rowing Club[254]
 Zara Ruffell
CHECheltenham College Boat Club[255]
 Tilly Cooper
GUIGuildford Rowing Club A[256]
 Imogen Wells
TKCTeam Keane Sculling School B[257]
 Jessica Weir
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club B[258]
 Innes Graham-Usibagia
HENHenley Rowing Club B[259]
 Karima Erbolat
SAHSacred Heart High School Rowing Club B[260]
 Aisling Quinn
MOSMossbourne Rowing Academy[261]
 Charlotte Coode
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[262]
 Margot Edwards
SAHSacred Heart High School Rowing Club A[264]
 Clare Barrow
HINHinksey Sculling School B[265]
 Alexa Clover
WBKWalbrook Rowing Club B[266]
 Eve Strong
HENHenley Rowing Club A[267]
 Lucy Jones
BAEBarn Elms Rowing Club[268]
 Emma Stott
WEYWeybridge Rowing Club A[269]
 Eva Briody
WHSWimbledon High School Boat Club A[270]
 Lucy Simpson
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[271]
 Amelia Gleed
CBRCity of Bristol Rowing Club A[272]
 Ella Fullman
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club A[273]
 Georgina Cassidy
HINHinksey Sculling School A[274]
 Rosie Hilton-Dew
MBCMolesey Boat Club A[275]
 Roxy Welford
DURDurham Amateur Rowing Club[276]
 Orlagh Windle

Fri, 16:19 - Race 125O - J14G 4x+ Final C

lanecodecrew
stroke
[2]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club B
 Jessica Laundy
[3]SUAStratford-upon-Avon Boat Club
 Freya Watts
[4]TKCTeam Keane Sculling School B
 Jessica Weir
[5]MBCMolesey Boat Club A
 Roxy Welford
[6]HENHenley Rowing Club B
 Karima Erbolat
[7]MOSMossbourne Rowing Academy
 Charlotte Coode

Fri, 17:55 - Race 141E - J14G 4x+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]WBKWalbrook Rowing Club A
 Lucia FrigĂ©
[3]WEYWeybridge Rowing Club A
 Eva Briody
[4]WHSWimbledon High School Boat Club A
 Lucy Simpson
[5]PETPeterborough City Rowing Club
 Lily-Mae Allen
[6]QPHQueens Park High School Rowing Club
 Claudia Jackson
[7]LEALea Rowing Club A
 Tess Peake

Fri, 18:01 - Race 142F - J14G 4x+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]DURDurham Amateur Rowing Club
 Orlagh Windle
[3]CBRCity of Bristol Rowing Club A
 Ella Fullman
[4]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Amelia Gleed
[5]HENHenley Rowing Club A
 Lucy Jones
[6]GUIGuildford Rowing Club A
 Imogen Wells
[7]MHDMaidenhead Rowing Club A
 Emma Rayner