za 13:30 - race 18 - [012] M16 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TROTromp 301:49,3(2)03:41,9(1)05:33,7(1)07:25,0(1)
Melati Frisart 01:49,301:52,601:51,801:51,433,7 spm
2.WILWillem III 501:53,1(6)03:47,4(5)05:40,6(2)07:30,6(2)+5,6
Tabo Stekelenburg 01:53,101:54,301:53,201:49,930,7 spm
3.HOOHoop 401:51,0(4)03:45,3(3)05:41,0(3)07:32,9(3)+7,9
Fréderique Pals 01:51,001:54,301:55,701:51,934,0 spm
4.LAALaak 101:53,4(7)03:48,5(6)05:44,6(6)07:36,1(4)+11,1
Dieke Hania 01:53,401:55,101:56,101:51,629,5 spm
5.AMSAmstel 101:50,2(3)03:45,3(3)05:41,4(4)07:38,1(5)+13,1
Arlette Roos 01:50,201:55,101:56,101:56,730,5 spm
6.LEYLeythe 101:48,0(1)03:44,2(2)05:42,0(5)07:39,3(6)+14,3
Rosemary Jansen 01:48,001:56,201:57,801:57,327,2 spm
7.HOOHoop 301:54,2(12)03:51,5(9)05:49,1(8)07:42,6(7)+17,6
Gwendolyn Bloemen 01:54,201:57,301:57,601:53,531,5 spm
8.ALPAlphen01:54,0(10)03:51,0(8)05:48,8(7)07:44,2(8)+19,2
Nina Belger 01:54,001:57,001:57,801:55,525,7 spm
9.LEYLeythe 201:53,5(8)03:51,5(9)05:50,3(10)07:47,2(9)+22,2
Lara Kleijwegt 01:53,501:58,001:58,801:56,928,0 spm
10.WILWillem III 201:55,6(20)03:53,5(14)05:51,5(12)07:47,4(10)+22,4
Tirza den Hond 01:55,601:57,901:58,001:56,129,5 spm
11.WETWetterwille01:53,6(9)03:50,0(7)05:49,4(9)07:49,7(11)+24,7
Vera Meijerhof 01:53,601:56,401:59,402:00,230,5 spm
12.HOOHoop 201:54,1(11)03:54,1(15)05:55,0(15)07:51,9(12)+26,9
Lola Dersjant 01:54,102:00,002:00,901:56,928,7 spm
13.MAAMaas 101:55,2(16)03:51,8(11)05:50,8(11)07:52,0(13)+27,0
Marit Speerstra 01:55,201:56,601:59,002:01,130,2 spm
14.WILWillem III 301:56,1(21)03:54,9(17)05:54,8(14)07:53,8(14)+28,8
Annelotte Maitland 01:56,101:58,801:59,901:58,930,7 spm
15.ALKAlkmaarsche 101:57,0(27)03:55,3(20)05:55,8(17)07:54,3(15)+29,3
Demi Straathof 01:57,001:58,302:00,501:58,532,2 spm
16.WILWillem III 401:56,5(25)03:55,0(18)05:55,1(16)07:54,4(16)+29,4
Henriëtte Maitland 01:56,501:58,502:00,101:59,333,5 spm
17.JASJason 101:55,5(19)03:53,2(13)05:52,7(13)07:55,4(17)+30,4
Aleksandra Vasilieva 01:55,501:57,701:59,502:02,632,0 spm
18.SPASpaarne 101:54,3(13)03:55,2(19)05:55,9(18)07:55,5(18)+30,5
Roosmarijn Hanemaayer 01:54,302:00,902:00,701:59,531,5 spm
19.TROTromp 401:58,4(37)03:58,5(29)05:58,5(23)07:56,1(19)+31,1
Anna Meijers 01:58,402:00,102:00,001:57,630,5 spm
20.HEMHemus 101:56,2(22)03:55,6(21)05:57,2(20)07:56,3(20)+31,3
Floor Hurkmans 01:56,201:59,402:01,601:59,030,2 spm
20.WILWillem III 601:57,8(32)03:58,4(27)05:58,5(23)07:56,3(20)+31,3
Lotta van Westreenen 01:57,802:00,602:00,101:57,930,7 spm
22.AMSAmstel 401:58,6(38)03:58,4(27)05:58,6(25)07:57,4(22)+32,4
Phaedra van der Molen 01:58,601:59,802:00,201:58,831,5 spm
22.AMSAmstel 201:56,4(23)03:56,7(23)05:57,9(22)07:57,4(22)+32,4
Sarah Vreeken 01:56,402:00,302:01,201:59,532,2 spm
24.MWCMaastrichtsche 201:59,2(41)04:00,0(35)06:00,7(29)07:59,2(24)+34,2
Marij Höppener 01:59,202:00,802:00,701:58,435,5 spm
25.NAUNautilus01:52,5(5)03:52,1(12)05:55,9(18)07:59,4(25)+34,4
Hanne Snijders 01:52,501:59,602:03,802:03,532,9 spm
26.LAALaak 201:56,9(26)03:57,4(26)05:59,5(27)07:59,5(26)+34,5
Feline Overstegen 01:56,902:00,502:02,102:00,131,2 spm
27.PAMPampus 201:55,3(17)03:57,1(25)05:59,3(26)08:00,6(27)+35,6
Maartje Glasz 01:55,302:01,802:02,202:01,330,7 spm
28.ARCARC01:54,8(15)03:56,7(23)05:59,9(28)08:01,3(28)+36,3
Nora Kaper 01:54,802:01,902:03,202:01,331,5 spm
29.RICRIC 201:54,4(14)03:54,1(15)05:57,2(20)08:01,6(29)+36,6
Sarah Nordemann 01:54,401:59,702:03,102:04,428,5 spm
30.TROTromp 602:01,4(49)04:03,6(44)06:04,7(39)08:02,0(30)+37,0
Marit van Ommeren 02:01,402:02,202:01,101:57,330,2 spm
31.LEYLeythe 301:57,8(32)03:59,0(32)06:02,4(33)08:03,3(31)+38,3
Silje Kouwenhoven 01:57,802:01,202:03,402:00,832,7 spm
32.AMSAmstel 601:59,3(42)03:59,9(34)06:01,4(31)08:03,8(32)+38,8
Anne Goorhuis 01:59,302:00,602:01,502:02,429,3 spm
33.AMSAmstel 702:00,3(47)04:02,4(42)06:04,6(38)08:04,4(33)+39,4
Lily Dikkes 02:00,302:02,102:02,201:59,730,2 spm
34.VIKViking 101:59,3(42)04:01,5(40)06:04,2(36)08:04,9(34)+39,9
Jikke Lerou 01:59,302:02,202:02,702:00,729,0 spm
35.MAAMaas 201:59,9(46)04:01,1(39)06:02,7(34)08:05,2(35)+40,2
Jana Akkerman 01:59,902:01,202:01,602:02,536,3 spm
35.SPASpaarne 201:57,9(34)04:00,1(36)06:02,1(32)08:05,2(35)+40,2
Josephine van Grafhorst 01:57,902:02,202:02,002:03,130,5 spm
35.LEYLeythe 401:55,4(18)03:58,5(29)06:03,2(35)08:05,2(35)+40,2
Lieve Metzlar 01:55,402:03,102:04,702:02,029,0 spm
38.TROTromp 202:01,1(48)04:04,3(47)06:08,0(42)08:06,1(38)+41,1
Nora Stokvis 02:01,102:03,202:03,701:58,129,0 spm
39.AMSAmstel 301:57,7(31)03:59,1(33)06:04,2(36)08:06,8(39)+41,8
Lauren de Hertog 01:57,702:01,402:05,102:02,632,0 spm
40.JASJason 201:57,9(34)03:58,9(31)06:05,6(40)08:07,1(40)+42,1
Willemijn van Diemen 01:57,902:01,002:06,702:01,530,2 spm
41.TROTromp 502:02,4(54)04:05,2(49)06:08,1(43)08:08,5(41)+43,5
Sarah Breken 02:02,402:02,802:02,902:00,531,0 spm
42.RICRIC 501:59,4(44)04:03,0(43)06:07,1(41)08:08,8(42)+43,8
Fleur Stevenaar 01:59,402:03,602:04,102:01,630,0 spm
43.LAALaak 301:56,4(23)03:56,2(22)06:01,1(30)08:09,4(43)+44,4
Sara Houben 01:56,401:59,802:04,902:08,432,5 spm
44.MWCMaastrichtsche 402:03,4(58)04:07,5(53)06:12,1(46)08:11,9(44)+46,9
Claire Fleming 02:03,402:04,102:04,601:59,831,2 spm
45.RICRIC 302:02,1(53)04:08,1(55)06:13,6(51)08:14,7(45)+49,7
Halley Heideveld 02:02,102:06,002:05,502:01,129,2 spm
46.HEMHemus 301:57,4(29)04:01,9(41)06:10,3(44)08:15,6(46)+50,6
Kicky de Haan 01:57,402:04,502:08,402:05,331,5 spm
47.NAANaarden 102:02,4(54)04:07,0(50)06:12,6(48)08:17,4(47)+52,4
Lisa Schmoutziguer 02:02,402:04,602:05,602:04,833,8 spm
48.RICRIC 402:01,9(51)04:07,1(51)06:11,9(45)08:18,5(48)+53,5
Ruth Sepers 02:01,902:05,202:04,802:06,529,7 spm
49.AMSAmstel 902:02,7(56)04:07,2(52)06:12,2(47)08:19,0(49)+54,0
Katia Farias Rodriguez 02:02,702:04,502:05,002:06,830,0 spm
50.TROTromp 101:57,0(27)04:04,2(46)06:13,1(49)08:19,2(50)+54,2
Valerie Arends 01:57,002:07,202:08,902:06,027,7 spm
51.NAANaarden 401:59,7(45)04:04,8(48)06:13,6(51)08:21,5(51)+56,5
Sarah Rüger 01:59,702:05,100:00,002:07,932,2 spm
52.VIKViking 202:03,1(57)04:08,9(57)06:16,1(54)08:21,6(52)+56,6
Loes Boddeke 02:03,102:05,802:07,202:05,630,7 spm
53.NEPNeptunus01:58,8(39)04:01,0(38)06:13,1(49)08:22,1(53)+57,1
Eva Griep 01:58,802:02,202:12,102:08,928,5 spm
54.LEYLeythe 501:57,6(30)04:04,0(45)06:14,0(53)08:23,0(54)+58,0
Trijntje van Doorn 01:57,602:06,402:10,002:09,031,9 spm
55.AMSAmstel 802:05,3(60)04:11,2(59)06:17,6(55)08:23,3(55)+58,3
Lucca-Lie Prins 02:05,302:05,902:06,402:05,734,8 spm
56.SPASpaarne 302:05,2(59)04:10,8(58)06:18,7(57)08:24,1(56)+59,1
Jet Poolman 02:05,202:05,602:07,902:05,431,2 spm
57.HOOHoop 102:01,6(50)04:07,9(54)06:18,5(56)08:24,4(57)+59,4
Juliette Folkers 02:01,602:06,302:10,602:05,930,7 spm
58.NAANaarden 302:02,0(52)04:12,3(60)06:23,4(59)08:32,0(58)+1:07,0
Yanne Koudijs 02:02,000:00,002:11,102:08,632,5 spm
59.NAANaarden 701:57,9(34)04:08,7(56)06:23,3(58)08:32,6(59)+1:07,6
Bloem Adam 01:57,900:00,002:14,600:00,030,9 spm
60.MAAMaas 401:59,0(40)04:00,6(37)06:25,8(60)08:34,2(60)+1:09,2
Sarah Korving 01:59,002:01,602:25,202:08,531,5 spm
61.WEEWeesp02:05,6(61)04:15,6(61)06:32,7(61)08:53,2(61)+1:28,2
Anna Hin 02:05,602:10,002:17,102:20,530,5 spm
NAANaarden 2   niet gestart
Linde Stoutjesdijk 
MWCMaastrichtsche 3   niet gestart
India Dare