Fri, 3:20 PM - Race 20A - Yr 11 G, Yr 11 B 6 minutes

pos.codecrew
stroke
eventfinishdifference
1.FRCFairlop Rowing ClubYr 11 B1625m(1)
Dhruv TAHKUR 1625m25.0 spm
2.MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G1593m(2)-32m
Tamara Tymczyszyn 1594m30.0 spm
3.MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G1586m(3)-39m
Maria Bragin 1586m29.0 spm
4.KRKings RochesterYr 11 B1582m(4)-43m
Oliver Hunt 1583m27.0 spm
5.LARLymington Amateur Rowing ClubYr 11 G1573m(5)-52m
Lena Mills 1573m31.0 spm
6.TCSThe Cherwell SchoolYr 11 G1553m(6)-72m
Carys-Anne Earl 1553m34.0 spm
7.SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 11 G1549m(7)-76m
Lottie Tapsell 1550m30.0 spm
8.PLYPlymouth SchoolsYr 11 G1538m(8)-87m
Freya Waters 1538m34.0 spm
9.GRCGlobe RCYr 11 G1529m(9)-96m
Jasmine Offiler 1529m31.0 spm
10.IIRItchen Imperial RCYr 11 G1517m(10)-108m
Maisie Strong 1518m26.0 spm
11.TUAThe Ursuline Academy IlfordYr 11 G1514m(11)-111m
Cindy Cidauo 1515m23.0 spm
12.KEHKing Edwards High School For GIrlsYr 11 G1511m(12)-114m
Lauren Webb 1512m25.0 spm
13.MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G1484m(13)-141m
Megan Palmer 1485m28.0 spm
14.HGSHighworth Grammar School for GirlsYr 11 G1483m(14)-142m
Florence Cantwell-Jones 1483m28.0 spm
15.TBCThe Bay CE SchoolYr 11 G1468m(15)-157m
Yasmin Wright 1469m30.0 spm
16.MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G1392m(16)-233m
Daisy Howarth 1392m25.0 spm
17.KEHKing Edwards High School For GIrlsYr 11 G1380m(17)-245m
Izzy Russell 1380m28.0 spm
18.PERPerins SchoolYr 11 G1367m(18)-258m
Eloise Connell 1368m31.0 spm
18.PERPerins SchoolYr 11 G1367m(18)-258m
Amelie Parish 1368m30.0 spm
20.PERPerins SchoolYr 11 G1359m(20)-266m
Abbie Durham 1360m25.0 spm
21.THSTalbot Heath SchoolYr 11 G1358m(21)-267m
Olivia Perera 1358m24.0 spm
22.PERPerins SchoolYr 11 G1352m(22)-273m
Zana Assi 1353m29.0 spm
23.SJCSt Johns Catholic Comprehensive SchoolYr 11 G1289m(23)-336m
Grace Cranham 1290m32.0 spm
24.SALSalisbury Sea CadetsYr 11 G1266m(24)-359m
Emily-Grace Mann 1267m28.0 spm
25.BCSBournemouth Collegiate SchoolYr 11 G1235m(25)-390m
Aimee Davis 1236m29.0 spm
OCOarsome ChanceYr 11 Gdid not start
Sian Adamson 
KHSKew House School Boat ClubYr 11 Gdid not start
Ella Nichols 
GSGraveney SchoolYr 11 Bdid not start
Will Porter 
TUAThe Ursuline Academy IlfordYr 11 Gdid not start
Madeline Doves 
FRCFairlop Rowing ClubYr 11 Gdid not start
Cindy Caidou