Fri, 2:35 PM - Race 17D - Yr 10 B 5 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.FHSFarlingaye High School1502m(1)
Tom Bethell 1502m36.0 spm
2.RUTRutlish School1433m(2)-69m
Nico Delaney 1434m34.0 spm
3.MRAMossbourne Rowing Academy1378m(3)-124m
Danny Shaw 1379m33.0 spm
4.TBCThe Bay CE School1358m(4)-144m
Owen Denness 1358m30.0 spm
5.CVCCambourne Village College1352m(5)-150m
Ethan Richards 1353m32.0 spm
6.MRAMossbourne Rowing Academy1344m(6)-158m
Charlie Adams 1345m29.0 spm
7.SALSalisbury Sea Cadets1317m(7)-185m
Ciaron Robinson 1317m33.0 spm
7.FRCFairlop Rowing Club1317m(7)-185m
Adarssh Athithan 1318m30.0 spm
9.THAThe Hurlingham Academy1296m(9)-206m
Shae Richardson 1297m30.0 spm
10.GCSGunnersbury Catholic School1283m(10)-219m
Adam Bouchenaf 1284m32.0 spm
11.SSCScarborough Sea Cadets1271m(11)-231m
Hamish Steel 1272m36.0 spm
12.HOUHounsdown School1268m(12)-234m
Ben McDonald 1268m35.0 spm
13.MRAMossbourne Rowing Academy1250m(13)-252m
Elisha Macgregor-Adekimi 1251m33.0 spm
14.SMASt Matthew Academy1234m(14)-268m
Jaydon Frater-Waterman 1234m38.0 spm
15.RUTRutlish School1221m(15)-281m
Tom Lowe 1222m33.0 spm
16.SMASt Matthew Academy1220m(16)-282m
Kermarni James 1220m36.0 spm
17.LCSLister Community School1213m(17)-289m
Aman Mozumder 1214m38.0 spm
18.TCAThe City Academy, Hackney1201m(18)-301m
Mathias Mbogiem 1202m36.0 spm
19.HAHammersmith Academy1142m(19)-360m
Denis Svraka 1142m34.0 spm
20.LCSLister Community School1124m(20)-378m
Tanvir Chowdhury 1125m32.0 spm
21.LCSLister Community School986m(21)-516m
Sohaib Hassan 986m33.0 spm
22.SMASt Matthew Academy715m(22)-787m
Kristian Gregorovic 715m19.0 spm
SMASt Matthew Academydid not start
Mihai Dragut 
HCHarewood Collegedid not start
Tyler White 
SMASt Matthew Academydid not start
Nathan Ventour-Russell 
BMABrampton Manor Academydid not start
Murad Miah 
TCAThe City Academy, Hackneydid not start
Cemilcan Macit 
RUTRutlish Schooldid not start
Charlie Wyke 
SMASt Matthew Academydid not start
Aaron Lunguma 
SGMStepney Green Mathematics and Computing Collegedid not start
Sayem Ali