zaterdag

6 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER1Dames 9DOnerv C4+Round 102:53,713e
Jippe Martens
NER2Dames 6DOnerv C4+Round 102:28,011e
Olfa Muller
NER3Dames 3DOnerv C4+Round 102:19,18e
Isabelle van Biezen
NER4TourdelouxDOnerv C4+Round 102:15,54e
Teddie Zichterman
NER5Dames 10DOnerv C4+Round 102:27,510e
Pine ten Raa
NER6Dames 2DOnerv C4+Round 102:12,13e
Isabel Visser
NER7Dames 7DOnerv C4+Round 102:16,95e
Janna Rodewijk
NER8Dames 4DOnerv C4+Round 102:11,02e
Gwendolyn Pieters
NER9Dames 8DOnerv C4+Round 102:21,09e
Hannah Schwarz
NER11DCL4+D 4+Round 102:01,51e
Danique ten Bokkel Huinink
NER1Dames 9DOnerv C4+Round 201:19,913e
Jippe Martens
NER2Dames 6DOnerv C4+Round 201:08,39e
Olfa Muller
NER3Dames 3DOnerv C4+Round 201:06,57e
Isabelle van Biezen
NER4TourdelouxDOnerv C4+Round 201:03,34e
Teddie Zichterman
NER5Dames 10DOnerv C4+Round 201:10,011e
Pine ten Raa
NER6Dames 2DOnerv C4+Round 201:03,55e
Isabel Visser
NER7Dames 7DOnerv C4+Round 201:04,66e
Janna Rodewijk
NER8Dames 4DOnerv C4+Round 201:03,23e
Gwendolyn Pieters
NER9Dames 8DOnerv C4+Round 201:02,92e
Hannah Schwarz
NER11DCL4+D 4+Round 200:56,61e
Danique ten Bokkel Huinink
NER13PantoerDOnerv C4+Round 102:19,07e
Lorijn de Kraker
NER14Dames 5DOnerv C4+Round 102:17,26e
Emmelot Tideman
NER15Dames 11DOnerv C4+Round 102:36,312e
Thirza Versteege
NER16Damesch 1DOnerv C4+Round 102:01,21e
Julia Ijlstra
TRI17Triton/NereusDErv C4+Round 102:19,24e
Alma Verbruggen
NER18Melissa van der ZwanDErv C4+Round 102:08,41e
Melissa van der Zwan
NER19Silke RupertDErv C4+Round 102:20,25e
Silke Rupert
NER21Fien JongeriusDErv C4+Round 102:11,02e
Fien Jongerius
NER23Lisanne PoyéDErv C4+Round 102:32,97e
Lisanne PoyŽ
NER24DCL8+DCl 8+Round 101:44,01e
Dorine Dollekamp
NER13PantoerDOnerv C4+Round 201:09,010e
Lorijn de Kraker
NER14Dames 5DOnerv C4+Round 201:07,08e
Emmelot Tideman
NER15Dames 11DOnerv C4+Round 201:13,412e
Thirza Versteege
NER16Damesch 1DOnerv C4+Round 200:57,91e
Julia Ijlstra
TRI17Triton/NereusDErv C4+Round 201:10,27e
Alma Verbruggen
NER18Melissa van der ZwanDErv C4+Round 201:02,51e
Melissa van der Zwan
NER19Silke RupertDErv C4+Round 201:06,24e
Silke Rupert
NER21Fien JongeriusDErv C4+Round 201:02,72e
Fien Jongerius
NER23Lisanne PoyéDErv C4+Round 201:09,15e
Lisanne PoyŽ
NER24DCL8+DCl 8+Round 200:48,61e
Dorine Dollekamp
NER27Heren 6HOnerv C4+Round 102:14,47e
Joris-Jan Gijsbertsen
NER28Heren 3HOnerv C4+Round 102:19,69e
Bart Joosten
NER29Heeren 1HOnerv C4+Round 101:54,31e
Lorenz Schalkwijk
NER30Heren 4HOnerv C4+Round 102:24,611e
Max Bakker
NER31Heren 8HOnerv C4+Round 102:04,44e
Maarten Plomp
NER32Heren 17HOnerv C4+Round 102:12,46e
Floris de Bruïne
NER33Heren 5HOnerv C4+Round 102:22,910e
Stijn van der Ben
NER34Heren 2HOnerv C4+Round 102:05,55e
Meeuwes de Koeijer
NER35Heren 10HOnerv C4+Round 102:17,98e
Tom Tepaske
NER36Nereus/OkeanosMix 2xRound 101:57,92e
Maartje Karst
NER38NereusMix 2xRound 101:56,01e
Floor van Lieshout
NER27Heren 6HOnerv C4+Round 201:04,36e
Joris-Jan Gijsbertsen
NER28Heren 3HOnerv C4+Round 201:05,27e
Bart Joosten
NER29Heeren 1HOnerv C4+Round 200:54,51e
Lorenz Schalkwijk
NER30Heren 4HOnerv C4+Round 201:07,29e
Max Bakker
NER31Heren 8HOnerv C4+Round 201:00,04e
Maarten Plomp
NER32Heren 17HOnerv C4+Round 201:02,15e
Floris de Bruïne
NER33Heren 5HOnerv C4+Round 201:08,110e
Stijn van der Ben
NER34Heren 2HOnerv C4+Round 200:59,43e
Meeuwes de Koeijer
NER35Heren 10HOnerv C4+Round 201:07,18e
Tom Tepaske
NER36Nereus/OkeanosMix 2xRound 200:53,71e
Maartje Karst
NER38NereusMix 2xRound 200:55,02e
Floor van Lieshout
NER54Heren 7HOnerv C4+Round 101:56,22e
Sylvan Kooistra
NER55Heren 13HOnerv C4+Round 102:02,03e
Joost van der Veen
NER56Olivier PerotHErv C4+Round 102:01,13e
Merijn van der Lande
NER59Sebastiaan de HossonHErv C4+Round 102:04,97e
Sebastiaan de Hosson
NER60Nereus 1HErv C4+Round 101:49,91e
Daan van der Linden
NER61Ivar GastHErv C4+Round 102:03,15e
Ivar Gast
NER67HCL8+HCl 8+Round 101:27,71e
Ad Ruigrok van der Werve
NER54Heren 7HOnerv C4+Round 200:55,02e
Sylvan Kooistra
NER55Heren 13HOnerv C4+Round 201:27,611e
Joost van der Veen
NER56Olivier PerotHErv C4+Round 200:59,54e
Merijn van der Lande
NER59Sebastiaan de HossonHErv C4+Round 200:58,13e
Sebastiaan de Hosson
NER60Nereus 1HErv C4+Round 200:50,41e
Daan van der Linden
NER61Ivar GastHErv C4+Round 200:59,54e
Ivar Gast
NER67HCL8+HCl 8+Round 200:41,91e
Ad Ruigrok van der Werve
NERDames 3DOnerv C4+kwart-finale 1[1]01:03,42e
Isabelle van Biezen
NERDamesch 1DOnerv C4+kwart-finale 1[2]00:55,21e
Julia Ijlstra
NERDames 7DOnerv C4+kwart-finale 2[1]01:02,62e
Janna Rodewijk
NERTourdelouxDOnerv C4+kwart-finale 2[2]00:59,61e
Teddie Zichterman
NERDames 8DOnerv C4+kwart-finale 3[1]01:01,12e
Hannah Schwarz
NERDames 2DOnerv C4+kwart-finale 3[2]00:57,81e
Isabel Visser
NERDames 5DOnerv C4+kwart-finale 4[1]01:01,52e
Emmelot Tideman
NERDames 4DOnerv C4+kwart-finale 4[2]00:58,81e
Gwendolyn Pieters
NERTourdelouxDOnerv C4+halve-finale 1[1]00:58,72e
Teddie Zichterman
NERDamesch 1DOnerv C4+halve-finale 1[2]00:53,91e
Julia Ijlstra
NERDames 4DOnerv C4+halve-finale 2[1]00:58,12e
Gwendolyn Pieters
NERDames 2DOnerv C4+halve-finale 2[2]00:57,31e
Isabel Visser
NERSilke RupertDErv C4+halve-finale 1[1]01:01,12e
Silke Rupert
NERMelissa van der ZwanDErv C4+halve-finale 1[2]00:58,31e
Melissa van der Zwan
NERFien JongeriusDErv C4+halve-finale 2[1]01:00,41e
Fien Jongerius
NERHeren 10HOnerv C4+kwart-finale 1[1]01:04,62e
Tom Tepaske
NERHeeren 1HOnerv C4+kwart-finale 1[2]00:50,01e
Lorenz Schalkwijk
NERHeren 17HOnerv C4+kwart-finale 2[1]01:04,12e
Floris de Bruïne
NERHeren 8HOnerv C4+kwart-finale 2[2]00:59,41e
Maarten Plomp
NERHeren 6HOnerv C4+kwart-finale 3[1]00:58,92e
Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 2HOnerv C4+kwart-finale 3[2]00:54,61e
Meeuwes de Koeijer
NERHeren 3HOnerv C4+kwart-finale 4[1]01:02,12e
Bart Joosten
NERHeren 7HOnerv C4+kwart-finale 4[2]00:52,81e
Sylvan Kooistra
NERNereus 1HErv C4+kwart-finale 1[2]00:53,31e
Daan van der Linden
NERSebastiaan de HossonHErv C4+kwart-finale 2[1]00:54,72e
Sebastiaan de Hosson
NEROlivier PerotHErv C4+kwart-finale 2[2]00:54,11e
Merijn van der Lande
NERIvar GastHErv C4+kwart-finale 3[1]00:54,72e
Ivar Gast
NERHCL4+H 4+Round 1[1]00:46,31e
Dirk Berger
NERHCL8+HCl 8+halve-finale 1[2]00:40,71e
Ad Ruigrok van der Werve
NERHeren 8HOnerv C4+halve-finale 1[1]00:56,32e
Maarten Plomp
NERHeeren 1HOnerv C4+halve-finale 1[2]00:50,31e
Lorenz Schalkwijk
NERHeren 6HOnerv C4+halve-finale 2[1]00:53,52e
Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 7HOnerv C4+halve-finale 2[2]00:51,51e
Sylvan Kooistra
NERDCL4+D 4+A-finale[2]00:51,91e
Danique ten Bokkel Huinink
NERHCL4+H 4+Round 2[2]00:45,41e
Dirk Berger
NERDames 2DOnerv C4+A-finale[1]00:59,12e
Isabel Visser
NERDamesch 1DOnerv C4+A-finale[2]00:54,41e
Julia Ijlstra
NERHeren 7HOnerv C4+A-finale[1]00:51,32e
Sylvan Kooistra
NERHeeren 1HOnerv C4+A-finale[2]00:48,31e
Lorenz Schalkwijk
NERFien JongeriusDErv C4+A-finale[1]01:03,72e
Fien Jongerius
NERMelissa van der ZwanDErv C4+A-finale[2]00:58,91e
Melissa van der Zwan
NERNereus 1HErv C4+A-finale[1]00:47,31e
Daan van der Linden
NERNereusMix 2xA-finale[1]00:50,32e
Floor van Lieshout
NERNereus/OkeanosMix 2xA-finale[2]00:47,51e
Maartje Karst
NERDCL8+DCl 8+A-finale[2]00:44,81e
Dorine Dollekamp
NERHCL8+HCl 8+A-finale[2]00:39,91e
Ad Ruigrok van der Werve
NEROlivier PerotHErv C4+B-finale[2]00:52,81e
Merijn van der Lande