[010] DOnerv C4+ Round 1

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.NERDamesch 11602:01,2(1)
 Julia Ijlstra
2.NERDames 4802:11,0(2)
 Gwendolyn Pieters+9,8
3.NERDames 2602:12,1(3)
 Isabel Visser+10,9
4.NERTourdeloux402:15,5(4)
 Teddie Zichterman+14,3
5.NERDames 7702:16,9(5)
 Janna Rodewijk+15,7
6.NERDames 51402:17,2(6)
 Emmelot Tideman+16,0
7.NERPantoer1302:19,0(7)
 Lorijn de Kraker+17,8
8.NERDames 3302:19,1(8)
 Isabelle van Biezen+17,9
9.NERDames 8902:21,0(9)
 Hannah Schwarz+19,8
10.NERDames 10502:27,5(10)
 Pine ten Raa+26,3
11.NERDames 6202:28,0(11)
 Olfa Muller+26,8
12.NERDames 111502:36,3(12)
 Thirza Versteege+35,1
13.NERDames 9102:53,7(13)
 Jippe Martens+52,5

[010] DOnerv C4+ Round 2

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.NERDamesch 11600:57,9(1)
 Julia Ijlstra
2.NERDames 8901:02,9(2)
 Hannah Schwarz+5,0
3.NERDames 4801:03,2(3)
 Gwendolyn Pieters+5,3
4.NERTourdeloux401:03,3(4)
 Teddie Zichterman+5,4
5.NERDames 2601:03,5(5)
 Isabel Visser+5,6
6.NERDames 7701:04,6(6)
 Janna Rodewijk+6,7
7.NERDames 3301:06,5(7)
 Isabelle van Biezen+8,6
8.NERDames 51401:07,0(8)
 Emmelot Tideman+9,1
9.NERDames 6201:08,3(9)
 Olfa Muller+10,4
10.NERPantoer1301:09,0(10)
 Lorijn de Kraker+11,1
11.NERDames 10501:10,0(11)
 Pine ten Raa+12,1
12.NERDames 111501:13,4(12)
 Thirza Versteege+15,5
13.NERDames 9101:19,9(13)
 Jippe Martens+22,0

za 19:00 - race 9 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 1

1e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERDamesch 1[2]00:55,2(1)HF
 Julia Ijlstra
2.NERDames 3[1]01:03,4(2)
 Isabelle van Biezen+8,2

za 19:05 - race 10 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 2

1e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERTourdeloux[2]00:59,6(1)HF
 Teddie Zichterman
2.NERDames 7[1]01:02,6(2)
 Janna Rodewijk+3,0

za 19:10 - race 11 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 3

1e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERDames 2[2]00:57,8(1)HF
 Isabel Visser
2.NERDames 8[1]01:01,1(2)
 Hannah Schwarz+3,3

za 19:15 - race 12 - [010] DOnerv C4+ kwart-finale 4

1e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERDames 4[2]00:58,8(1)HF
 Gwendolyn Pieters
2.NERDames 5[1]01:01,5(2)
 Emmelot Tideman+2,7

za 19:20 - race 13 - [010] DOnerv C4+ halve-finale 1

1e => FA

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERDamesch 1[2]00:53,9(1)FA
 Julia Ijlstra
2.NERTourdeloux[1]00:58,7(2)
 Teddie Zichterman+4,8

za 19:25 - race 14 - [010] DOnerv C4+ halve-finale 2

1e => FA

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NERDames 2[2]00:57,3(1)FA
 Isabel Visser
2.NERDames 4[1]00:58,1(2)
 Gwendolyn Pieters+0,8

za 22:06 - race 34 - [010] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NERDamesch 1[2]00:54,4(1)
 Julia Ijlstra
2.NERDames 2[1]00:59,1(2)
 Isabel Visser+4,7