zaterdag

6 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER1Dames 9DOnerv C4+Round 1za 10:45
Jippe Martens
NER2Dames 6DOnerv C4+Round 1za 10:45
Olfa Muller
NER3Dames 3DOnerv C4+Round 1za 10:45
Isabelle van Biezen
NER4TourdelouxDOnerv C4+Round 1za 10:45
Teddie Zichterman
NER5Dames 10DOnerv C4+Round 1za 10:45
Pine ten Raa
NER6Dames 2DOnerv C4+Round 1za 10:45
Isabel Visser
NER7Dames 7DOnerv C4+Round 1za 10:45
Janna Rodewijk
NER8Dames 4DOnerv C4+Round 1za 10:45
Gwendolyn Pieters
NER9Dames 8DOnerv C4+Round 1za 10:45
Hannah Schwarz
NER11DCL4+D 4+Round 1za 10:45
Danique ten Bokkel Huinink
NER1Dames 9DOnerv C4+Round 2za 11:15
Jippe Martens
NER2Dames 6DOnerv C4+Round 2za 11:15
Olfa Muller
NER3Dames 3DOnerv C4+Round 2za 11:15
Isabelle van Biezen
NER4TourdelouxDOnerv C4+Round 2za 11:15
Teddie Zichterman
NER5Dames 10DOnerv C4+Round 2za 11:15
Pine ten Raa
NER6Dames 2DOnerv C4+Round 2za 11:15
Isabel Visser
NER7Dames 7DOnerv C4+Round 2za 11:15
Janna Rodewijk
NER8Dames 4DOnerv C4+Round 2za 11:15
Gwendolyn Pieters
NER9Dames 8DOnerv C4+Round 2za 11:15
Hannah Schwarz
NER11DCL4+D 4+Round 2za 11:15
Danique ten Bokkel Huinink
NER13PantoerDOnerv C4+Round 1za 12:45
Lorijn de Kraker
NER14Dames 5DOnerv C4+Round 1za 12:45
Emmelot Tideman
NER15Dames 11DOnerv C4+Round 1za 12:45
Thirza Versteege
NER16Damesch 1DOnerv C4+Round 1za 12:45
Julia Ijlstra
TRI17Triton/NereusDErv C4+Round 1za 12:45
Alma Verbruggen
NER18Melissa van der ZwanDErv C4+Round 1za 12:45
Melissa van der Zwan
NER19Silke RupertDErv C4+Round 1za 12:45
Silke Rupert
NER21Fien JongeriusDErv C4+Round 1za 12:45
Fien Jongerius
NER23Lisanne PoyéDErv C4+Round 1za 12:45
Lisanne PoyŽ
NER24DCL8+DCl 8+Round 1za 12:45
Dorine Dollekamp
NER13PantoerDOnerv C4+Round 2za 13:15
Lorijn de Kraker
NER14Dames 5DOnerv C4+Round 2za 13:15
Emmelot Tideman
NER15Dames 11DOnerv C4+Round 2za 13:15
Thirza Versteege
NER16Damesch 1DOnerv C4+Round 2za 13:15
Julia Ijlstra
TRI17Triton/NereusDErv C4+Round 2za 13:15
Alma Verbruggen
NER18Melissa van der ZwanDErv C4+Round 2za 13:15
Melissa van der Zwan
NER19Silke RupertDErv C4+Round 2za 13:15
Silke Rupert
NER21Fien JongeriusDErv C4+Round 2za 13:15
Fien Jongerius
NER23Lisanne PoyéDErv C4+Round 2za 13:15
Lisanne PoyŽ
NER24DCL8+DCl 8+Round 2za 13:15
Dorine Dollekamp
NER27Heren 6HOnerv C4+Round 1za 15:00
Joris-Jan Gijsbertsen
NER28Heren 3HOnerv C4+Round 1za 15:00
Bart Joosten
NER29Heeren 1HOnerv C4+Round 1za 15:00
Lorenz Schalkwijk
NER30Heren 4HOnerv C4+Round 1za 15:00
Max Bakker
NER31Heren 8HOnerv C4+Round 1za 15:00
Maarten Plomp
NER32Heren 17HOnerv C4+Round 1za 15:00
Floris de Bruïne
NER33Heren 5HOnerv C4+Round 1za 15:00
Stijn van der Ben
NER34Heren 2HOnerv C4+Round 1za 15:00
Meeuwes de Koeijer
NER35Heren 10HOnerv C4+Round 1za 15:00
Tom Tepaske
NER36Nereus/OkeanosMix 2xRound 1za 15:00
Maartje Karst
NER38NereusMix 2xRound 1za 15:00
Floor van Lieshout
NER27Heren 6HOnerv C4+Round 2za 15:30
Joris-Jan Gijsbertsen
NER28Heren 3HOnerv C4+Round 2za 15:30
Bart Joosten
NER29Heeren 1HOnerv C4+Round 2za 15:30
Lorenz Schalkwijk
NER30Heren 4HOnerv C4+Round 2za 15:30
Max Bakker
NER31Heren 8HOnerv C4+Round 2za 15:30
Maarten Plomp
NER32Heren 17HOnerv C4+Round 2za 15:30
Floris de Bruïne
NER33Heren 5HOnerv C4+Round 2za 15:30
Stijn van der Ben
NER34Heren 2HOnerv C4+Round 2za 15:30
Meeuwes de Koeijer
NER35Heren 10HOnerv C4+Round 2za 15:30
Tom Tepaske
NER36Nereus/OkeanosMix 2xRound 2za 15:30
Maartje Karst
NER38NereusMix 2xRound 2za 15:30
Floor van Lieshout
NER54Heren 7HOnerv C4+Round 1za 17:00
Sylvan Kooistra
NER55Heren 13HOnerv C4+Round 1za 17:00
Joost van der Veen
NER56Olivier PerotHErv C4+Round 1za 17:00
Merijn van der Lande
NER59Sebastiaan de HossonHErv C4+Round 1za 17:00
Sebastiaan de Hosson
NER60Nereus 1HErv C4+Round 1za 17:00
Daan van der Linden
NER61Ivar GastHErv C4+Round 1za 17:00
Ivar Gast
NER67HCL8+HCl 8+Round 1za 17:00
Ad Ruigrok van der Werve
NER54Heren 7HOnerv C4+Round 2za 17:30
Sylvan Kooistra
NER55Heren 13HOnerv C4+Round 2za 17:30
Joost van der Veen
NER56Olivier PerotHErv C4+Round 2za 17:30
Merijn van der Lande
NER59Sebastiaan de HossonHErv C4+Round 2za 17:30
Sebastiaan de Hosson
NER60Nereus 1HErv C4+Round 2za 17:30
Daan van der Linden
NER61Ivar GastHErv C4+Round 2za 17:30
Ivar Gast
NER67HCL8+HCl 8+Round 2za 17:30
Ad Ruigrok van der Werve
NERDames 3DOnerv C4+kwart-finale 1za 19:00[1]
Isabelle van Biezen
NERDamesch 1DOnerv C4+kwart-finale 1za 19:00[2]
Julia Ijlstra
NERDames 7DOnerv C4+kwart-finale 2za 19:05[1]
Janna Rodewijk
NERTourdelouxDOnerv C4+kwart-finale 2za 19:05[2]
Teddie Zichterman
NERDames 8DOnerv C4+kwart-finale 3za 19:10[1]
Hannah Schwarz
NERDames 2DOnerv C4+kwart-finale 3za 19:10[2]
Isabel Visser
NERDames 5DOnerv C4+kwart-finale 4za 19:15[1]
Emmelot Tideman
NERDames 4DOnerv C4+kwart-finale 4za 19:15[2]
Gwendolyn Pieters
NERTourdelouxDOnerv C4+halve-finale 1za 19:20[1]
Teddie Zichterman
NERDamesch 1DOnerv C4+halve-finale 1za 19:20[2]
Julia Ijlstra
NERDames 4DOnerv C4+halve-finale 2za 19:25[1]
Gwendolyn Pieters
NERDames 2DOnerv C4+halve-finale 2za 19:25[2]
Isabel Visser
NERSilke RupertDErv C4+halve-finale 1za 19:30[1]
Silke Rupert
NERMelissa van der ZwanDErv C4+halve-finale 1za 19:30[2]
Melissa van der Zwan
NERFien JongeriusDErv C4+halve-finale 2za 19:35[1]
Fien Jongerius
NERHeren 10HOnerv C4+kwart-finale 1za 20:15[1]
Tom Tepaske
NERHeeren 1HOnerv C4+kwart-finale 1za 20:15[2]
Lorenz Schalkwijk
NERHeren 17HOnerv C4+kwart-finale 2za 20:18[1]
Floris de Bruïne
NERHeren 8HOnerv C4+kwart-finale 2za 20:18[2]
Maarten Plomp
NERHeren 6HOnerv C4+kwart-finale 3za 20:21[1]
Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 2HOnerv C4+kwart-finale 3za 20:21[2]
Meeuwes de Koeijer
NERHeren 3HOnerv C4+kwart-finale 4za 20:24[1]
Bart Joosten
NERHeren 7HOnerv C4+kwart-finale 4za 20:24[2]
Sylvan Kooistra
NERNereus 1HErv C4+kwart-finale 1za 20:27[2]
Daan van der Linden
NERSebastiaan de HossonHErv C4+kwart-finale 2za 20:30[1]
Sebastiaan de Hosson
NEROlivier PerotHErv C4+kwart-finale 2za 20:30[2]
Merijn van der Lande
NERIvar GastHErv C4+kwart-finale 3za 20:33[1]
Ivar Gast
NERHCL4+H 4+Round 1za 20:39[1]
Dirk Berger
NERHCL8+HCl 8+halve-finale 1za 20:42[2]
Ad Ruigrok van der Werve
NERHeren 8HOnerv C4+halve-finale 1za 20:50[1]
Maarten Plomp
NERHeeren 1HOnerv C4+halve-finale 1za 20:50[2]
Lorenz Schalkwijk
NERHeren 6HOnerv C4+halve-finale 2za 20:55[1]
Joris-Jan Gijsbertsen
NERHeren 7HOnerv C4+halve-finale 2za 20:55[2]
Sylvan Kooistra
NERDCL4+D 4+A-finaleza 22:00[2]
Danique ten Bokkel Huinink
NERHCL4+H 4+Round 2za 22:03[2]
Dirk Berger
NERDames 2DOnerv C4+A-finaleza 22:06[1]
Isabel Visser
NERDamesch 1DOnerv C4+A-finaleza 22:06[2]
Julia Ijlstra
NERHeren 7HOnerv C4+A-finaleza 22:09[1]
Sylvan Kooistra
NERHeeren 1HOnerv C4+A-finaleza 22:09[2]
Lorenz Schalkwijk
NERFien JongeriusDErv C4+A-finaleza 22:12[1]
Fien Jongerius
NERMelissa van der ZwanDErv C4+A-finaleza 22:12[2]
Melissa van der Zwan
NERNereus 1HErv C4+A-finaleza 22:15[1]
Daan van der Linden
NERNereusMix 2xA-finaleza 22:18[1]
Floor van Lieshout
NERNereus/OkeanosMix 2xA-finaleza 22:18[2]
Maartje Karst
NERDCL8+DCl 8+A-finaleza 22:21[2]
Dorine Dollekamp
NERHCL8+HCl 8+A-finaleza 22:24[2]
Ad Ruigrok van der Werve
NEROlivier PerotHErv C4+B-finaleza 22:39[2]
Merijn van der Lande