Water events map
To view the Water event submissions on a map, visit https://rowingtracker.com/hocr/2020

[060] M Youth 4702 meter

codecrew
stroke
VCRCAlexander Gonin
 Victoria City Rowing Club
CBCAndrew Steinert
 Cambridge Boat Club
GLRMikeJ Lesofsky
 Greater Lawrence Rowing
KCHGe Munday
 King's School Rowing Club
BOSCORomeo Cifelli IV
 Don Bosco Preparatory High School
StGeoAidan Sinclair
 St. George's School
GLRMichael Lesofsky
 Greater Lawrence Rowing
LLRCrewJacob Vaughan
 Long Lake Rowing Crew
TEXRCWilliam Ansdell
 Texas Rowing Center
TTLRCaelan Hawkes
 Tempe Town Lake Rowing
SHENWilliam Adams Jr.
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
MBRCSamuel Merenfeld
 Miami Beach Watersports Center/Miami Beach Rowing Club
AJRAIAlexander Quilliam
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
BOSCOMatthew Evans
 Don Bosco Preparatory High School
GLRBrayden Pinkham
 Greater Lawrence Rowing
HRRAMack Carr
 Hudson River Rowing Association, Inc.
BRNTOlin Dahlstrom
 Brentwood College School
TYRAWallace Tucker
 Tulsa Youth Rowing Association
STMBlake Hudspeth
 St. Mark's School of Texas
PANGWesley Castelain
 Pangbourne College Boat Club
ACRATarik Ahmed
 Advanced Community Rowing Association INC.
STMMatthew Schopmeyer
 St. Mark's School of Texas
KCHBa Easter
 King's School Rowing Club
StGeoEthan Fung
 St. George's School
CRLSJacob Carolan
 Cambridge Rindge & Latin School
CBCLarsson Wing
 Cascadilla Boat Club, Ltd.
AJRAIJames MacDonald
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
CBCWiley Anderson
 Cascadilla Boat Club, Ltd.
SHENBenjamin Wilson
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
NARRAidan Flanagan
 Narragansett Boat Club
TSSNico Delaney
 Tideway Scullers School
HawkRCSantiago Ortiz-Landazabal
 Hawk Rowing Club
OARSDaniel McMullen
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
StGeoAlexander Franke
 St. George's School
UtahWilson Bielaczyc
 Utah Crew
NoblesMax Hall
 Noble and Greenough School Crew
TTLRSebastien Pardo
 Tempe Town Lake Rowing
CBCGeorge Lakis
 Cambridge Boat Club
AJRAIPascal Evans
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
SHENAllen Zhao
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
PCIan Doctor
 Pittsford Crew
AJRAINathan Porath
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
GLREvan Barletta
 Greater Lawrence Rowing
Unaff.Isaiah Harrison
 Unaffiliated (USA)
CYRHarrison Kaplan
 Charlotte Youth Rowing
OARSMatheus Costa
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
DERRYAndrew LeBlanc
 The Derryfield School Crew
GLRTyler Pelt
 Greater Lawrence Rowing
SHENDuncan Brown
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
NMHSRosey Young
 Northfield Mount Hermon School
SJPKevin Greed
 St. Joseph's Preparatory School
AJRAIAlex Hall
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
PCRWilliam Warren-Hall
 Power Ten aka Lake Phalen Community Rowing
TJCITanner Hamilton
 Tempe Junior Crew, Inc.
CRLSGabriel Herman
 Cambridge Rindge & Latin School
TSSGabriel Obholzer
 Tideway Scullers School
BOSCOColin Frawley
 Don Bosco Preparatory High School
LLRCrewGavin Johnson
 Long Lake Rowing Crew
NREthan Herrell
 Nashville Rowing
CBCBenjamin Bejoian
 Cambridge Boat Club
CRLSJack Keane
 Cambridge Rindge & Latin School
CPRAEthan Bell
 Central Pennsylvania Rowing Association
NMHSNick Newbold
 Northfield Mount Hermon School
CRRCSilas Leuthner
 Camp Randall Rowing Club, Inc
STMSoham Verma
 St. Mark's School of Texas
SSYRPGavin Pufahl
 Sarasota Scullers
StGeoIan Mak
 St. George's School
OARSCaden Koster
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
OARSDylan Kunkel
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
NoblesMaxwell Hall
 Noble & Greenough School
RSKyle Howe
 Redwood Scullers/PACJC
UtahBruno Stehlik
 Utah Crew
CRRCGriffith Snellman
 Camp Randall Rowing Club, Inc
AJRAIAustin Schaeffer
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
HRCMatthew Craig
 Halifax Rowing Club
OARSColin Kirby
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
ERAOwen Moody
 Everett Rowing Association
GippsldAlex Coleman
 Gippsland Grammar
SHENMaxwell Paulsen
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
RedlndAaron Drake
 Redlands
RedlndAlex Holtheuer
 Redlands
TTLRLuka Carpenter
 Tempe Town Lake Rowing
SHENTrevor Marsh
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
UtahJoseph Holtey
 Utah Crew
GLPHLucas Conrad
 Guelph Rowing Club
TYRAJordan Hanson
 Tulsa Youth Rowing Association
SHENAiden Carlson
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
CRRCLiam Mueenuddin
 Camp Randall Rowing Club, Inc
NoblesAndrew Kasparyan
 Noble & Greenough School
BOSCOAlex Shotmeyer
 Don Bosco Preparatory High School
NoblesDuncan Ayles
 Noble & Greenough School
SSYRPAnthony Calandra
 Sarasota Scullers
BABRMatthew Atwell
 Bromfield Acton Boxborough Rowing
ACRABrendan Heenan
 Advanced Community Rowing Association INC.
NoblesYaroslav Mikhaylov
 Noble & Greenough School
KCHLu Dillon
 King's School Rowing Club
GLRTimothy Roach
 Greater Lawrence Rowing
ERAIvan Bury
 Everett Rowing Association
SHENAustin Grattan
 Friends of Shenendehowa Crew, Inc.
SJPJoseph Sigmund
 St. Joseph's Preparatory School
BRNTKarl Draper
 Brentwood College School
KCHJa Heritage
 King's School Rowing Club
OARSEvan Andrews
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
MBRCKobi Feldman
 Miami Beach Watersports Center/Miami Beach Rowing Club
CRRCDylan Barrett
 Camp Randall Rowing Club, Inc
KCHIf Thomas
 King's School Rowing Club
NARRJodd Sheer
 Narragansett Boat Club
CBCOwen Keating
 Cambridge Boat Club
CBCMassimo Koffler
 Cambridge Boat Club
CRLSImran Hussain
 Cambridge Rindge & Latin School
VCRCOliver Howard
 Victoria City Rowing Club
CRRCHenry Rhodehamel
 Camp Randall Rowing Club, Inc
KCSEdward Townsend
 King's College School - Wimbledon
GLRRyan Croteau
 Greater Lawrence Rowing
CRRCEric Jiang
 Camp Randall Rowing Club, Inc
SJPPatrick O'Connell
 St. Joseph's Preparatory School
NMHSJieYeon Moon
 Northfield Mount Hermon School
OARSLleyton Elliott
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
AJRAIWesley Ingrao
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
BOSCOGarrett Van Blarcom-DeLuise
 Don Bosco Preparatory High School
RCRCDevin Peters
 Rose City Rowing Club
CRRCMartijn den Boon
 Camp Randall Rowing Club, Inc
NJerseyEmerson Shatouhy
 North Jersey Rowing