dom, 11:00 - Race 7 - Allievi C M, Allievi C F 1000 meter

pos.codecrew
stroke
event500mfinish
interval
difference
1.Lucio FugazzottoAllievi C M01:36,5(1)03:15,6(1)
Peloro CC 01:36,501:39,235.5 spm
2.Andrei BurlacAllievi C M01:40,8(2)03:36,0(2)+20,4
Sportinsieme 01:40,801:55,230.7 spm
3.Gabriele SpotaAllievi C M01:42,8(3)03:36,5(3)+20,9
Aniene CC 01:42,701:53,832.5 spm
4.Giacomo BianchiAllievi C M01:46,7(4)03:38,9(4)+23,3
Tirrenia TOD 01:46,701:52,130.5 spm
5.Riccardo PennasilicoAllievi C M01:48,0(6)03:42,9(5)+27,3
Aniene CC 01:48,001:54,932.5 spm
6.Alessandro PagnanelliAllievi C M01:49,6(10)03:45,1(6)+29,5
Roma CC 01:49,601:55,632.0 spm
7.Flavio D’acquistoAllievi C M01:53,7(20)03:45,8(7)+30,2
Telimar 01:53,701:52,133.0 spm
8.Roberto GotzAllievi C M01:49,5(9)03:46,7(8)+31,1
Santostefano 01:49,501:57,232.0 spm
9.Stefan Magazzu'Allievi C M01:53,2(18)03:46,8(9)+31,2
Palermo SC 01:53,201:53,634.5 spm
10.Elia BraminiAllievi C M01:50,0(11)03:48,9(10)+33,3
Padova SC 01:50,001:58,831.5 spm
11.Grigorii BolshevAllievi C M01:48,2(8)03:49,8(11)+34,2
Aniene CC 01:48,202:01,639.4 spm
12.Giovanni MiccioAllievi C M01:48,0(6)03:50,0(12)+34,4
Napoli CC 01:48,002:02,033.5 spm
13.Daniele FanelliAllievi C M01:50,7(14)03:51,6(13)+36,0
Tirrenia TOD 01:50,702:00,933.4 spm
14.Jacopo StramandinoAllievi C M01:52,1(16)03:52,1(14)+36,5
Aniene CC 01:52,102:00,031.9 spm
15.Salvatore MeleAllievi C M01:47,6(5)03:52,6(15)+37,0
Napoli CC 01:47,602:05,133.1 spm
16.Luca VitobelloAllievi C M01:50,1(12)03:53,4(16)+37,8
Napoli CC 01:50,102:03,330.5 spm
17.Giuseppe GianziAllievi C M01:51,1(15)03:54,2(17)+38,6
Roma CC 01:51,102:03,232.9 spm
18.Edoardo MirraAllievi C M01:54,0(21)03:54,6(18)+39,0
Piediluco CC 01:54,002:00,632.5 spm
19.Mattia GrecoAllievi C M01:55,7(25)03:55,4(19)+39,8
Olbia ASD 01:55,701:59,731.5 spm
20.Davide PalazzoAllievi C M01:54,4(22)03:56,2(20)+40,6
VVF Carrino 01:54,402:01,836.0 spm
21.Riccardo ZappullaAllievi C M01:53,2(18)03:58,0(21)+42,4
Palermo SC 01:53,202:04,837.9 spm
22.Davide GallinaroAllievi C M01:52,5(17)03:58,2(22)+42,6
Padova SC 01:52,502:05,739.1 spm
23.Raffaele CantarellaAllievi C M01:55,4(24)04:01,3(23)+45,7
Napoli CC 01:55,402:05,831.5 spm
24.Gabriele RomanoAllievi C M01:55,2(23)04:03,3(24)+47,7
Palermo SC 01:55,202:08,131.8 spm
25.Michele FiletiAllievi C M02:03,4(27)04:05,7(25)+50,1
Telimar 02:03,402:02,337.0 spm
26.Alessandro TestoniAllievi C M02:01,6(26)04:09,0(26)+53,4
Olbia ASD 02:01,602:07,434.5 spm
27.Davide BrembillaAllievi C M02:03,8(28)04:15,6(27)+1:00,0
Sebino SC 02:03,802:11,833.9 spm
28.Dario MaffezzoniAllievi C M02:04,3(29)04:15,7(28)+1:00,1
Sebino SC 02:04,302:11,430.9 spm
29.Brenda GimonaAllievi C F02:08,9(30)04:18,2(29)+1:02,6
Ausonia SC 02:08,902:09,327.0 spm
30.Tommaso BigoniAllievi C M02:14,6(31)04:34,0(30)+1:18,4
Sebino SC 02:14,602:19,334.5 spm
31.Giuseppe VettoreAllievi C M02:16,1(32)04:49,8(31)+1:34,2
Padova SC 02:16,102:33,738.6 spm
Filippo CrestaAllievi C M01:50,5(13)--
Piediluco CC 01:50,534.0 spm
Gabriele CoppolaAllievi C M did not start
Palermo SC 
Dario CampagnaAllievi C M did not start
Paradiso CN