@ FIC Indoor Rowing Challenge
entries
draw
results
live
matrix
per event
per club
[005] Allievi C M (1000m)
code
origin
crew
stroke
Aniene CC
Grigorii Bolshev
Aniene CC
Aniene CC
Riccardo Tiveron
Aniene CC
Aniene CC
Gabriele Spota
Aniene CC
Aniene CC
Riccardo Pennasilico
Aniene CC
Aniene CC
Jacopo Stramandino
Aniene CC
Aniene CC
Flavio Castagliuolo
Aniene CC
Aniene CC
Giorgio Barchesi
Aniene CC
Baldesio
Giovanni Sasso
Baldesio
Baldesio
Amir Nemraly
Baldesio
Baldesio
Stefan Buduca
Baldesio
Bardolino C
Martino Tinelli
Bardolino C
Bardolino C
Filippo Saponaro
Bardolino C
Casale SC
Ermanno Gianichi
Casale SC
Cus Bari
Nicola Rotondo
Cus Bari
Cus Bari
Alexander Liantonio
Cus Bari
Cus Bari
Davide Annacontini
Cus Bari
Cus Bari
Filippo Prezioso
Cus Bari
DE Bastiani
Edoardo Saviori
DE Bastiani
DE Bastiani
Matteo Savi
DE Bastiani
DE Bastiani
Samuele Villa
DE Bastiani
DLF Chiusi
Amedeo Bardelli
DLF Chiusi
DLF Treviso
Elio Colombrino
DLF Treviso
DLF Treviso
Nicolo' Carestiato
DLF Treviso
Fiammegialle
Damiano Mastracci
Fiammegialle
Fiammegialle
Cristian Roccarina
Fiammegialle
Fiammegialle
Davide Vena
Fiammegialle
Fiammegialle
Leonardo Cardinali
Fiammegialle
LNI Barletta
Ruggiero Seccia
LNI Barletta
LNI Barletta
Francesco Paolo Postiglione
LNI Barletta
Lauria CCR
Flavio Romano
Lauria CCR
Montefeltro
Matteo Marinoni
Montefeltro
Montefeltro
Gianmarco Truffi
Montefeltro
Napoli CC
Luca Vitobello
Napoli CC
Napoli CC
Emanuele Picolli
Napoli CC
Napoli CC
Raffaele Cantarella
Napoli CC
Napoli CC
Mario Mancini
Napoli CC
Napoli CC
Giovanni Miccio
Napoli CC
Napoli CC
Salvatore Mele
Napoli CC
Olbia ASD
Alessandro Testoni
Olbia ASD
Olbia ASD
Mattia Greco
Olbia ASD
Padova SC
Elia Bramini
Padova SC
Padova SC
Davide Gallinaro
Padova SC
Padova SC
Giuseppe Vettore
Padova SC
Palermo SC
Stefan Magazzu'
Palermo SC
Palermo SC
Riccardo Zappulla
Palermo SC
Palermo SC
Giuseppe Cincimino
Palermo SC
Palermo SC
Gabriele Coppola
Palermo SC
Palermo SC
Alberto Marino
Palermo SC
Palermo SC
Luca Miraglia
Palermo SC
Palermo SC
Gabriele Maruzzelli
Palermo SC
Palermo SC
Gabriele Romano
Palermo SC
Paradiso CN
Dario Campagna
Paradiso CN
Peloro CC
Lucio Fugazzotto
Peloro CC
Piediluco CC
Edoardo Mirra
Piediluco CC
Piediluco CC
Filippo Cresta
Piediluco CC
Roma CC
Alessandro Pagnanelli
Roma CC
Roma CC
Giuseppe Gianzi
Roma CC
Santostefano
Roberto Gotz
Santostefano
Sebino SC
Dario Maffezzoni
Sebino SC
Sebino SC
Tommaso Bigoni
Sebino SC
Sebino SC
Davide Brembilla
Sebino SC
Sportinsieme
Andrei Burlac
Sportinsieme
Telimar
Michele Fileti
Telimar
Telimar
Flavio D’acquisto
Telimar
Tirrenia TOD
Daniele Fanelli
Tirrenia TOD
Tirrenia TOD
Giacomo Bianchi
Tirrenia TOD
VVF Carrino
Davide Palazzo
VVF Carrino
withdrawn after draw
Aniene CC
Julian Daniel Friedman
Aniene CC
Try the beta version of our
new regatta site
!