dom, 10:40 - Race 6 - [005] Allievi C M 1000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Flavio Romano
Lauria CCR
[2]Cristian Roccarina
Fiammegialle
[3]Flavio Castagliuolo
Aniene CC
[4]Filippo Saponaro
Bardolino C
[5]Amir Nemraly
Baldesio
[6]Giovanni Sasso
Baldesio
[7]Matteo Savi
DE Bastiani
[8]Alexander Liantonio
Cus Bari
[9]Francesco Paolo Postiglione
LNI Barletta
[10]Ermanno Gianichi
Casale SC
[11]Ruggiero Seccia
LNI Barletta
[12]Nicola Rotondo
Cus Bari
[13]Giuseppe Cincimino
Palermo SC
[14]Davide Vena
Fiammegialle
[15]Emanuele Picolli
Napoli CC
[16]Riccardo Tiveron
Aniene CC
[17]Stefan Buduca
Baldesio
[18]Elio Colombrino
DLF Treviso
[19]Filippo Prezioso
Cus Bari
[20]Davide Annacontini
Cus Bari
[21]Damiano Mastracci
Fiammegialle
[22]Giorgio Barchesi
Aniene CC
[23]Nicolo' Carestiato
DLF Treviso
[24]Leonardo Cardinali
Fiammegialle
[25]Mario Mancini
Napoli CC
[26]Samuele Villa
DE Bastiani
[27]Edoardo Saviori
DE Bastiani
[28]Amedeo Bardelli
DLF Chiusi
[29]Gianmarco Truffi
Montefeltro
[30]Luca Miraglia
Palermo SC
[31]Martino Tinelli
Bardolino C
[32]Matteo Marinoni
Montefeltro
[34]Gabriele Maruzzelli
Palermo SC
[35]Alberto Marino
Palermo SC

dom, 11:00 - Race 7 - Allievi C M, Allievi C F 1000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Brenda GimonaAllievi C F
Ausonia SC
[2]Alessandro PagnanelliAllievi C M
Roma CC
[3]Andrei BurlacAllievi C M
Sportinsieme
[4]Salvatore MeleAllievi C M
Napoli CC
[5]Davide GallinaroAllievi C M
Padova SC
[6]Daniele FanelliAllievi C M
Tirrenia TOD
[7]Giovanni MiccioAllievi C M
Napoli CC
[8]Giuseppe VettoreAllievi C M
Padova SC
[9]Davide PalazzoAllievi C M
VVF Carrino
[10]Filippo CrestaAllievi C M
Piediluco CC
[11]Luca VitobelloAllievi C M
Napoli CC
[12]Davide BrembillaAllievi C M
Sebino SC
[13]Edoardo MirraAllievi C M
Piediluco CC
[14]Riccardo PennasilicoAllievi C M
Aniene CC
[15]Lucio FugazzottoAllievi C M
Peloro CC
[16]Michele FiletiAllievi C M
Telimar
[17]Gabriele SpotaAllievi C M
Aniene CC
[18]Mattia GrecoAllievi C M
Olbia ASD
[19]Giuseppe GianziAllievi C M
Roma CC
[20]Elia BraminiAllievi C M
Padova SC
[21]Alessandro TestoniAllievi C M
Olbia ASD
[22]Riccardo ZappullaAllievi C M
Palermo SC
[23]Giacomo BianchiAllievi C M
Tirrenia TOD
[24]Gabriele RomanoAllievi C M
Palermo SC
[25]Flavio D’acquistoAllievi C M
Telimar
[26]Grigorii BolshevAllievi C M
Aniene CC
[27]Raffaele CantarellaAllievi C M
Napoli CC
[28]Dario MaffezzoniAllievi C M
Sebino SC
[29]Tommaso BigoniAllievi C M
Sebino SC
[30]Jacopo StramandinoAllievi C M
Aniene CC
[31]Roberto GotzAllievi C M
Santostefano
[32]Stefan Magazzu'Allievi C M
Palermo SC
[33]Gabriele CoppolaAllievi C M
Palermo SC
[34]Dario CampagnaAllievi C M
Paradiso CN