dom, 09:40 - Race 3 - [003] Allievi B2 M 500 meter

lanecodecrew
stroke
[1]Samuele Verrucciu
Olbia ASD
[2]Michelangelo Colopi
Baldesio
[3]Riccardo Miccinilli
Fiammegialle
[4]Gabriele Antonio Maria Donato
Aniene CC
[5]Giorgio Cappelletto
DLF Treviso
[6]Nicolò Sartori
Fiammegialle
[7]Josè Junior Rabino Rabena
Roma CC
[8]Diego Zaccaria Polizzi
Palermo SC
[9]Michael Panziera
Fiammegialle
[10]Francesco Cioffi
Cus Bari
[11]Cristian Rigoni
Fiammegialle
[12]Thomas Capponi
Fiammegialle
[13]Matteo De Angelis
Fiammegialle
[14]Kevin Brahja
Baldesio
[15]Julius Jaap Van Oeveren
DE Bastiani
[16]Andrea Politi
Baldesio
[17]Tobia Paolillo
Roma CC
[18]Nicolò Ciapparelli
C2TeamItaly
[19]Edoardo Coppi
Eridanea SC
[20]Matteo Apolloni
Aniene CC
[21]Amedeo Gianichi
Casale SC
[22]Angelo Soraci
Paradiso CN
[23]Francesco Varvaro
Palermo SC
[24]Stefano Corda
DLF Treviso
[25]Manfredi Zagara
Palermo SC
[26]Lorenzo Sergi
Paradiso CN
[27]Giacomo Borella
Casale SC
[28]Andrea Licciardi
Cus Bari
[29]Rashid Pasquini
Aniene CC
[30]Pietro Taietti
Baldesio
[31]Filippo Fossati
Elpis Genova

dom, 10:00 - Race 4 - Allievi B2 M, Allievi B1 M 500 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Francesco StefanelliAllievi B2 M
Fiammegialle
[2]Marco RonzoniAllievi B1 M
Luino SC
[3]Manuel ImperatoAllievi B2 M
Fiammegialle
[4]Federico Andrei MonteanuAllievi B2 M
Palermo SC
[5]Matteo PratelliAllievi B2 M
VVF Billi
[6]Francesco ManzoneAllievi B2 M
Padova SC
[7]Giammarco RaccugliaAllievi B2 M
Lauria CCR
[8]Antonio FasoAllievi B2 M
Lauria CCR
[9]Lorenzo FundaròAllievi B2 M
Telimar
[10]Filippo PolimenoAllievi B2 M
Padova SC
[11]Elia GrazianiAllievi B2 M
Piediluco CC
[12]Niccolò Blanchi Di RoascioAllievi B2 M
Roma CC
[13]Alessandro ConsoleAllievi B2 M
Pro Monopoli
[14]Francesco Gabriele IraggiAllievi B2 M
Telimar
[15]Alessandro ZustovichAllievi B2 M
Padova SC
[16]Elia PellegriniAllievi B2 M
VVF Billi
[17]Massimo AmbrogiAllievi B2 M
Roma CC
[18]Martino LavannaAllievi B2 M
Montefeltro
[19]Dario MaginiAllievi B2 M
VVF Billi
[20]Giulio PagliaroAllievi B2 M
Paradiso CN
[21]Matteo SardiAllievi B2 M
Ninobixio SC
[22]Dario TrupiaAllievi B2 M
Lauria CCR
[23]Jacopo BigoniAllievi B2 M
Sebino SC
[24]Nicola RuzzaAllievi B2 M
Padova SC
[25]Alessandro Canino FerruccioAllievi B2 M
Palermo SC
[26]Francesco TanzarellaAllievi B2 M
VVF Carrino
[27]Andrea CastiglioneAllievi B2 M
Palermo SC
[28]Luca TonelloAllievi B2 M
Fiammegialle
[29]Artur VelfAllievi B2 M
Irno CC
[30]Lorenzo Maria DisalvoAllievi B2 M
Olbia ASD
[31]Riccardo SassaraAllievi B2 M
Roma CC
[32]Christian CandidoAllievi B2 M
Fiammegialle
[33]Lorenzo Petrollini (out of competition)FC1500
Piediluco CC
[34]Riccardo PozziAllievi B2 M
Lecco SC