dom, 09:00 - Race 1 - [001] Allievi B1 M 500 meter

lanecodecrew
stroke
[2]Gabriele Mariottini
VVF Billi
[3]Bruno Bruni
Aniene CC
[4]Valerio Maria Bianchi
Aniene CC
[5]Mattia Gaboardi
Baldesio
[6]Filippo Fracassi
Roma CC
[7]Nicola Triscari
Palermo SC
[8]Marco Guarnera
Paradiso CN
[9]Giorgio De Lorenzo
Telimar
[10]Domenico Gabriele De Luca
Olbia ASD
[11]Luca Ferri
Montefeltro
[12]Cristian Scotellaro
Napoli CC
[13]Matteo Spiggia
Ichnusa CA
[14]Jacopo Arca
Ichnusa CA
[15]Giovanni Cosimo Ciccu
Ichnusa CA
[16]Gabriele Sitzia
Ichnusa CA
[17]Alfredo Ruggiu
Ichnusa CA
[18]Lorenzo Cruciani
Aniene CC
[19]Andrea Cordaro
Paradiso CN
[20]Matteo Chimenti
Cus Bari
[21]Ivano Spadavecchia
Aniene CC
[22]Mattia Pinna
Olbia ASD
[23]Diego Petrosillo
Pro Monopoli
[24]Luigi Pilone
VVF Billi

dom, 10:00 - Race 4 - Allievi B2 M, Allievi B1 M 500 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Francesco StefanelliAllievi B2 M
Fiammegialle
[2]Marco RonzoniAllievi B1 M
Luino SC
[3]Manuel ImperatoAllievi B2 M
Fiammegialle
[4]Federico Andrei MonteanuAllievi B2 M
Palermo SC
[5]Matteo PratelliAllievi B2 M
VVF Billi
[6]Francesco ManzoneAllievi B2 M
Padova SC
[7]Giammarco RaccugliaAllievi B2 M
Lauria CCR
[8]Antonio FasoAllievi B2 M
Lauria CCR
[9]Lorenzo FundaròAllievi B2 M
Telimar
[10]Filippo PolimenoAllievi B2 M
Padova SC
[11]Elia GrazianiAllievi B2 M
Piediluco CC
[12]Niccolò Blanchi Di RoascioAllievi B2 M
Roma CC
[13]Alessandro ConsoleAllievi B2 M
Pro Monopoli
[14]Francesco Gabriele IraggiAllievi B2 M
Telimar
[15]Alessandro ZustovichAllievi B2 M
Padova SC
[16]Elia PellegriniAllievi B2 M
VVF Billi
[17]Massimo AmbrogiAllievi B2 M
Roma CC
[18]Martino LavannaAllievi B2 M
Montefeltro
[19]Dario MaginiAllievi B2 M
VVF Billi
[20]Giulio PagliaroAllievi B2 M
Paradiso CN
[21]Matteo SardiAllievi B2 M
Ninobixio SC
[22]Dario TrupiaAllievi B2 M
Lauria CCR
[23]Jacopo BigoniAllievi B2 M
Sebino SC
[24]Nicola RuzzaAllievi B2 M
Padova SC
[25]Alessandro Canino FerruccioAllievi B2 M
Palermo SC
[26]Francesco TanzarellaAllievi B2 M
VVF Carrino
[27]Andrea CastiglioneAllievi B2 M
Palermo SC
[28]Luca TonelloAllievi B2 M
Fiammegialle
[29]Artur VelfAllievi B2 M
Irno CC
[30]Lorenzo Maria DisalvoAllievi B2 M
Olbia ASD
[31]Riccardo SassaraAllievi B2 M
Roma CC
[32]Christian CandidoAllievi B2 M
Fiammegialle
[33]Lorenzo Petrollini (out of competition)FC1500
Piediluco CC
[34]Riccardo PozziAllievi B2 M
Lecco SC