Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
MAA12Thijs WassingJ18 1xtime-trialza 08:00
Maas
MAAJuan PoppeliersJ16 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[1]
Maas
MAAHéléne ReusM16 1xvoorwedstrijd 2za 09:30[2]
Maas
MAASarah KorvingM18 1xvoorwedstrijd 2za 09:40[3]
Maas
WILWillem III/MaasJ18 2xvoorwedstrijd 2za 09:50[6]
Gianni Perotti
MAAThijs WassingJ18 1xC-finaleza 10:25[4]
Maas
MAAJuan PoppeliersJ16 1xA-finaleza 11:20[2]
Maas
MAAHéléne ReusM16 1xB-finaleza 11:40[4]
Maas
MAASarah KorvingM18 1xA-finaleza 11:55[1]
Maas
WILWillem III/MaasJ18 2xA-finaleza 12:10[3]
Gianni Perotti
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[4]
Mees du Croo de Jongh
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[5]
Philo Geerlings
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[2]
Hugo van Dordrecht
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xvoorwedstrijd 1za 16:30[4]
Diederick Stuijfzand
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-A-finaleza 17:15[1]
Hugo van Dordrecht
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-A-finaleza 17:15[3]
Mees du Croo de Jongh
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finaleza 17:15[6]
Philo Geerlings
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xA-finaleza 17:35[4]
Diederick Stuijfzand

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NAUNautilus/MaasJ16 2xvoorwedstrijd 1zo 08:20[2]
Juan Poppeliers
NAANaarden/MaasJ18 2xvoorwedstrijd 1zo 08:35[2]
Erwin Wiltenburg
MAAThijs WassingJ18 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[5]
Maas
MAAMaasM18 2xvoorwedstrijd 2zo 09:55[2]
Héléne Reus
NAUNautilus/MaasJ16 2xA-finalezo 10:45[4]
Juan Poppeliers
MAAThijs WassingJ18 1xB-finalezo 11:45[4]
Maas
MAAMaasM18 2xB-finalezo 12:00[4]
Héléne Reus
BEABeatrix/Viking/Maas/TrompJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[2]
Berend Oldenburg
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[3]
Jip Verhoeve
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+A-finalezo 17:00[6]
Jip Verhoeve