Sun., 10:45 a.m. - Race 8 - [035] ML U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[6]EHSEden High School
Owen Kudreikis
[7]STMSt Marys School
Cameron Hollihn
[9]DONDon Rowing Club
Matthew DeFrancesco
[10]STMSt Marys School
Nicholas Stys
[11]UCCUpper Canada College
Morley Roden
[12]UCCUpper Canada College
Fraser Dowd
[13]STMSt Marys School
Alexander MacPherson
[14]DONDon Rowing Club
Joshua Vilim
[15]UCCUpper Canada College
Max Willner
[16]NDCSNotre Dame College School
Ethan Engel
[17]UCCUpper Canada College
Ethan Li
[18]STMSt Marys School
Matthew Madden
[19]HNLNBCHanlan Boat Club
Mark Whittaker
[20]STMSt Marys School
Aidan Salvucci
[21]DONDon Rowing Club
Riley Poot
[22]STMSt Marys School
Ilyjah Swartz
[23]STMSt Marys School
Ian Dekker
[24]WESTDALEWestdale Secondary School
Jack Henderson
[25]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Nicholas Shawanda
[26]HNLNBCHanlan Boat Club
Alexander Tracey
[27]STMSt Marys School
Michael Arruda

Sun., 11:00 a.m. - Race 9 - ML U17, M U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]DONDon Rowing ClubML U17
Anatoliy Duko
[2]UCCUpper Canada CollegeML U17
Jinoo Kim
[3]DONDon Rowing ClubML U17
Aaron Yim
[4]RCRidley CollegeM U17
Efe Tanriverdi
[5]LCHSML U17
Jake Henry Janzen
[6]ORCOttawa Rowing ClubML U17
Matthew Lokhonia
[7]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U17
Scott Nuccitelli
[8]CHSCanisius High SchoolML U17
Dylan Sass
[9]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U17
Michael Lilley
[10]RCRidley CollegeML U17
Carl Edelman
[11]DONDon Rowing ClubML U17
Adrian Breen
[12]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U17
Trevor Lachnit
[13]STMSt Marys SchoolML U17
Andrew Cunko
[16]KRCKingston Rowing ClubM U17
William Vandenburg
[17]UCCUpper Canada CollegeM U17
Aaren Fung
[18]UCCUpper Canada CollegeM U17
Peter Woolsey
[19]UCCUpper Canada CollegeM U17
Goetz Zeller
[20]RCRidley CollegeM U17
Shane Keagan
[21]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolM U17
Zach Kuhn
[22]CAMBRCCambridge Rowing ClubM U17
Andy Collishaw
[23]DONDon Rowing ClubM U17
Christian Goff
[24]UCCUpper Canada CollegeM U17
Mathieu Hansen
[25]WESTDALEWestdale Secondary SchoolM U17
Max Wyatt-Stoffman
[26]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolM U17
George Martinson
[27]RCRidley CollegeM U17
Alex Skiida
[28]CHSCanisius High SchoolM U17
Joseph Dietrich IV
[29]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolM U17
Colton Aitchison
[30]RCRidley CollegeM U17
Emad Al-Karimi
[31]UCCUpper Canada CollegeM U17
Emanuel Vaccaro
[32]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing TeamM U17
Liam Benner