zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
GYA4Believe4+ H11e rondeza 09:30
Wouter Slump
GYA12Clubheren4+ H11e rondeza 09:30
Jonas Oudejans
GYA16dames 2DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Mare Brink
GYA17dames 7DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Floor Gerritsma
GYA19Fitgroep dames 2.2DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Anne Grijpink
GYA20BRUISENDDOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Marije Vogelzang
GYA21dames 10DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Isabelle Vink
GYA26dames 8DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Willemijn Schipper
GYA34Emma en Floor gaan doorD 2x1e rondeza 10:30
Floor Buigel
GYA53dames 1DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Judith Bentvelzen
GYA50dames 3DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Madelief Rivière
GYA49dames 11DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Aniek Osinga
GYA56dames 4DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Astrid Albarda
GYA43dames 12DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Hélène Staal
GYA52Fitgroep dames 2.1DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Guusje van den Berg
GYA44dames 9DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Laura Hogenkamp
GYA4Believe4+ H12e rondeza 13:45
Wouter Slump
GYA12Clubheren4+ H12e rondeza 13:45
Jonas Oudejans
GYA19Fitgroep dames 2.2DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Anne Grijpink
GYA17dames 7DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Floor Gerritsma
GYA26dames 8DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Willemijn Schipper
GYA20BRUISENDDOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Marije Vogelzang
GYA21dames 10DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Isabelle Vink
GYA16dames 2DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Mare Brink
GYA34Emma en Floor gaan doorD 2x2e rondeza 14:45
Floor Buigel
GYA53dames 1DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Judith Bentvelzen
GYA49dames 11DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Aniek Osinga
GYA50dames 3DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Madelief Rivière
GYA44dames 9DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Laura Hogenkamp
GYA43dames 12DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Hélène Staal
GYA56dames 4DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Astrid Albarda
GYA52Fitgroep dames 2.1DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Guusje van den Berg

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
GYA62Fitgroep heren 2.1HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Thijs Vaartjes
GYA64Fitgroep heren 1HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Tom van Heuvel
GYA70heren 8HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Lars Bartelink
GYA72NavicuLAMHOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Sybren van der Meulen
GYA76heren 4HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Wiebren Westendorp
GYA107Fitgroep heren 2.2HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Gabe Witteveen
GYA111heren 3HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Bram Piersma
GYA112heren 6HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Abe Kramer
GYA114heren 1HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Thomas Kooger
GYA72NavicuLAMHOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Sybren van der Meulen
GYA76heren 4HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Wiebren Westendorp
GYA70heren 8HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Lars Bartelink
GYA62Fitgroep heren 2.1HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Thijs Vaartjes
GYA64Fitgroep heren 1HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Tom van Heuvel
GYA107Fitgroep heren 2.2HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Gabe Witteveen
GYA114heren 1HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Thomas Kooger
GYA112heren 6HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Abe Kramer
GYA111heren 3HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Bram Piersma