zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
GYA4Believe4+ H11e ronde01:38,11e
Wouter Slump
GYA12Clubheren4+ H11e ronde01:51,510e
Jonas Oudejans
GYA16dames 2DOnerv C4+1e ronde 102:37,113e
Mare Brink
GYA17dames 7DOnerv C4+1e ronde 102:41,916e
Floor Gerritsma
GYA19Fitgroep dames 2.2DOnerv C4+1e ronde 102:17,32e
Anne Grijpink
GYA20BRUISENDDOnerv C4+1e ronde 102:25,65e
Marije Vogelzang
GYA21dames 10DOnerv C4+1e ronde 102:56,921e
Isabelle Vink
GYA26dames 8DOnerv C4+1e ronde 103:19,028e
Willemijn Schipper
GYA34Emma en Floor gaan doorD 2x1e ronde02:11,53e
Floor Buigel
GYA53dames 1DOnerv C4+1e ronde 202:27,26e
Judith Bentvelzen
GYA50dames 3DOnerv C4+1e ronde 202:45,119e
Madelief Rivière
GYA49dames 11DOnerv C4+1e ronde 202:44,418e
Aniek Osinga
GYA56dames 4DOnerv C4+1e ronde 203:07,626e
Astrid Albarda
GYA43dames 12DOnerv C4+1e ronde 203:07,425e
Hélène Staal
GYA52Fitgroep dames 2.1DOnerv C4+1e ronde 202:22,04e
Guusje van den Berg
GYA44dames 9DOnerv C4+1e ronde 202:56,420e
Laura Hogenkamp
GYA4Believe4+ H12e ronde04:43,61e
Wouter Slump
GYA12Clubheren4+ H12e ronde05:17,510e
Jonas Oudejans
GYA19Fitgroep dames 2.2DOnerv C4+2e ronde 102:13,15e
Anne Grijpink
GYA17dames 7DOnerv C4+2e ronde 102:51,727e
Floor Gerritsma
GYA26dames 8DOnerv C4+2e ronde 103:06,029e
Willemijn Schipper
GYA20BRUISENDDOnerv C4+2e ronde 102:27,212e
Marije Vogelzang
GYA21dames 10DOnerv C4+2e ronde 102:36,922e
Isabelle Vink
GYA16dames 2DOnerv C4+2e ronde 102:30,216e
Mare Brink
GYA34Emma en Floor gaan doorD 2x2e ronde05:37,02e
Floor Buigel
GYA53dames 1DOnerv C4+2e ronde 202:09,33e
Judith Bentvelzen
GYA49dames 11DOnerv C4+2e ronde 202:18,97e
Aniek Osinga
GYA50dames 3DOnerv C4+2e ronde 202:27,413e
Madelief Rivière
GYA44dames 9DOnerv C4+2e ronde 202:26,411e
Laura Hogenkamp
GYA43dames 12DOnerv C4+2e ronde 202:22,49e
Hélène Staal
GYA56dames 4DOnerv C4+2e ronde 202:30,517e
Astrid Albarda
GYA52Fitgroep dames 2.1DOnerv C4+2e ronde 202:05,42e
Guusje van den Berg

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
GYA62Fitgroep heren 2.1HOnerv C4+1e ronde 101:51,71e
Thijs Vaartjes
GYA64Fitgroep heren 1HOnerv C4+1e ronde 101:56,45e
Tom van Heuvel
GYA70heren 8HOnerv C4+1e ronde 102:23,928e
Lars Bartelink
GYA72NavicuLAMHOnerv C4+1e ronde 102:04,015e
Sybren van der Meulen
GYA76heren 4HOnerv C4+1e ronde 102:34,029e
Wiebren Westendorp
GYA107Fitgroep heren 2.2HOnerv C4+1e ronde 201:55,84e
Gabe Witteveen
GYA111heren 3HOnerv C4+1e ronde 202:35,430e
Bram Piersma
GYA112heren 6HOnerv C4+1e ronde 202:20,427e
Abe Kramer
GYA114heren 1HOnerv C4+1e ronde 201:58,77e
Thomas Kooger
GYA72NavicuLAMHOnerv C4+2e ronde 102:04,816e
Sybren van der Meulen
GYA76heren 4HOnerv C4+2e ronde 102:20,028e
Wiebren Westendorp
GYA70heren 8HOnerv C4+2e ronde 102:18,126e
Lars Bartelink
GYA62Fitgroep heren 2.1HOnerv C4+2e ronde 101:53,02e
Thijs Vaartjes
GYA64Fitgroep heren 1HOnerv C4+2e ronde 101:55,35e
Tom van Heuvel
GYA107Fitgroep heren 2.2HOnerv C4+2e ronde 201:56,86e
Gabe Witteveen
GYA114heren 1HOnerv C4+2e ronde 201:57,17e
Thomas Kooger
GYA112heren 6HOnerv C4+2e ronde 202:14,325e
Abe Kramer
GYA111heren 3HOnerv C4+2e ronde 202:22,929e
Bram Piersma