zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
ARG1Argo 14+ H11e rondeza 09:30
Siebe de Ruiter
ARG6Argo 34+ H11e rondeza 09:30
Bas Sapthu
ARG7Argo 24+ H11e rondeza 09:30
Tijmen Priem
ARG23Argo Dames 1DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Dorien Lampe
ARG25Argo Dames 9DOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Iris Veldt
ARG27Argo 3D 2x1e rondeza 10:30
Vera van der Niet
ARG29Argo 4D 2x1e rondeza 10:30
Merel Kessler
ARG33Argo 2D 2x1e rondeza 10:30
Sifre van Teeffelen
ARG36Argo 1D 2x1e rondeza 10:30
Sanne van Doorn
ARG57Argo Dames 7DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Jasmijn Vereecken
ARG45Argo Dames 6DOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Jasmin Wiedmer
ARG59Argo/DudokMix 2x1e rondeza 12:00
Marieke van Bruinessen
ARG1Argo 14+ H12e rondeza 13:45
Siebe de Ruiter
ARG6Argo 34+ H12e rondeza 13:45
Bas Sapthu
ARG7Argo 24+ H12e rondeza 13:45
Tijmen Priem
ARG23Argo Dames 1DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Dorien Lampe
ARG25Argo Dames 9DOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Iris Veldt
ARG36Argo 1D 2x2e rondeza 14:45
Sanne van Doorn
ARG29Argo 4D 2x2e rondeza 14:45
Merel Kessler
ARG33Argo 2D 2x2e rondeza 14:45
Sifre van Teeffelen
ARG27Argo 3D 2x2e rondeza 14:45
Vera van der Niet
ARG45Argo Dames 6DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Jasmin Wiedmer
ARG57Argo Dames 7DOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Jasmijn Vereecken
ARG59Argo/DudokMix 2x2e rondeza 16:15
Marieke van Bruinessen

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
ARG63Argo Heren 1HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Olivier Hannen
ARG67Argo Heren 6HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Jelmer van der Tuuk
ARG71Argo Heren 3HOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Matthijs van Asten
ARG78ArgoH 2x1e rondezo 10:30
Michiel Ingels
ARG85Argo 34+ D11e rondezo 11:00
Marije Bootsma
ARG88Argo 44+ D11e rondezo 11:00
Merel Oomens
ARG115Argo 24+ D11e rondezo 11:00
Mariska Koumans
ARG93Argo 14+ D11e rondezo 11:00
Milou Kolkman
ARG95ArgoD 4*1e rondezo 11:15
Ellen Koopman
ARG106Argo Heren 2HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Joey Portier
ARG110Argo Heren 4HOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Rens Krediet
SKO113Høe cuz 'vo kusHOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Jimi van Schalkwijk
ARG63Argo Heren 1HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Olivier Hannen
ARG71Argo Heren 3HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Matthijs van Asten
ARG67Argo Heren 6HOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Jelmer van der Tuuk
ARG78ArgoH 2x2e rondezo 14:00
Michiel Ingels
ARG115Argo 24+ D12e rondezo 14:30
Mariska Koumans
ARG85Argo 34+ D12e rondezo 14:30
Marije Bootsma
ARG88Argo 44+ D12e rondezo 14:30
Merel Oomens
ARG93Argo 14+ D12e rondezo 14:30
Milou Kolkman
ARG95ArgoD 4*2e rondezo 14:45
Ellen Koopman
ARG106Argo Heren 2HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Joey Portier
SKO113Høe cuz 'vo kusHOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Jimi van Schalkwijk
ARG110Argo Heren 4HOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Rens Krediet