zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
ARG1Argo 14+ H11e ronde01:46,34e
Siebe de Ruiter
ARG6Argo 34+ H11e ronde01:54,311e
Bas Sapthu
ARG7Argo 24+ H11e ronde02:09,312e
Tijmen Priem
ARG23Argo Dames 1DOnerv C4+1e ronde 102:17,43e
Dorien Lampe
ARG25Argo Dames 9DOnerv C4+1e ronde 103:01,823e
Iris Veldt
ARG27Argo 3D 2x1e ronde02:20,77e
Vera van der Niet
ARG29Argo 4D 2x1e ronde02:09,32e
Merel Kessler
ARG33Argo 2D 2x1e ronde02:16,26e
Sifre van Teeffelen
ARG36Argo 1D 2x1e ronde02:05,31e
Sanne van Doorn
ARG45Argo Dames 6DOnerv C4+1e ronde 202:35,112e
Jasmin Wiedmer
ARG57Argo Dames 7DOnerv C4+1e ronde 202:32,99e
Jasmijn Vereecken
ARG59Argo/DudokMix 2x1e ronde02:02,62e
Marieke van Bruinessen
ARG1Argo 14+ H12e ronde04:58,62e
Siebe de Ruiter
ARG6Argo 34+ H12e ronde05:24,311e
Bas Sapthu
ARG7Argo 24+ H12e ronde05:49,512e
Tijmen Priem
ARG23Argo Dames 1DOnerv C4+2e ronde 102:27,714e
Dorien Lampe
ARG25Argo Dames 9DOnerv C4+2e ronde 102:46,626e
Iris Veldt
ARG36Argo 1D 2x2e ronde05:23,41e
Sanne van Doorn
ARG29Argo 4D 2x2e ronde05:38,93e
Merel Kessler
ARG33Argo 2D 2x2e ronde06:01,67e
Sifre van Teeffelen
ARG27Argo 3D 2x2e ronde05:53,85e
Vera van der Niet
ARG45Argo Dames 6DOnerv C4+2e ronde 202:12,54e
Jasmin Wiedmer
ARG57Argo Dames 7DOnerv C4+2e ronde 202:18,86e
Jasmijn Vereecken
ARG59Argo/DudokMix 2x2e ronde05:20,03e
Marieke van Bruinessen

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
ARG63Argo Heren 1HOnerv C4+1e ronde 101:55,53e
Olivier Hannen
ARG67Argo Heren 6HOnerv C4+1e ronde 102:10,124e
Jelmer van der Tuuk
ARG71Argo Heren 3HOnerv C4+1e ronde 102:08,522e
Matthijs van Asten
ARG78ArgoH 2x1e ronde01:52,03e
Michiel Ingels
ARG85Argo 34+ D11e ronde02:05,16e
Marije Bootsma
ARG88Argo 44+ D11e ronde02:08,210e
Merel Oomens
ARG115Argo 24+ D11e ronde02:01,25e
Mariska Koumans
ARG93Argo 14+ D11e ronde02:21,212e
Milou Kolkman
ARG95ArgoD 4*1e ronde01:57,05e
Ellen Koopman
ARG106Argo Heren 2HOnerv C4+1e ronde 202:01,011e
Joey Portier
ARG110Argo Heren 4HOnerv C4+1e ronde 202:04,316e
Rens Krediet
SKO113Høe cuz 'vo kusHOnerv C4+1e ronde 201:57,36e
Jimi van Schalkwijk
ARG63Argo Heren 1HOnerv C4+2e ronde 101:51,71e
Olivier Hannen
ARG71Argo Heren 3HOnerv C4+2e ronde 102:05,317e
Matthijs van Asten
ARG67Argo Heren 6HOnerv C4+2e ronde 102:10,424e
Jelmer van der Tuuk
ARG78ArgoH 2x2e ronde04:47,33e
Michiel Ingels
ARG115Argo 24+ D12e ronde05:23,27e
Mariska Koumans
ARG85Argo 34+ D12e ronde05:26,89e
Marije Bootsma
ARG88Argo 44+ D12e ronde05:49,311e
Merel Oomens
ARG93Argo 14+ D12e ronde05:56,612e
Milou Kolkman
ARG95ArgoD 4*2e ronde05:22,35e
Ellen Koopman
ARG106Argo Heren 2HOnerv C4+2e ronde 201:57,88e
Joey Portier
SKO113Høe cuz 'vo kusHOnerv C4+2e ronde 201:54,84e
Jimi van Schalkwijk
ARG110Argo Heren 4HOnerv C4+2e ronde 202:01,215e
Rens Krediet