zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
LAG2Heren 214+ H11e rondeza 09:30
Jort Vermeer
LAG3Heren 234+ H11e rondeza 09:30
Thijmen Kok
LAG10Heren 224+ H11e rondeza 09:30
Sander Althuis
LAG13Dames GDOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Emma van Heek
LAG14Dames FDOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Laura Strik
LAG15Dames CDOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Annabel Jonkman
LAG22Dames BDOnerv C4+1e ronde 1za 10:15
Mara Bakker
LAG30Dames 21D 2x1e rondeza 10:30
Emma Poppelier
LAG32Dames 22D 2x1e rondeza 10:30
Paula Hamming
LAG42Heren 254+ H21e rondeza 11:00
Stijn Lafontaine
LAG54Dames ADOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Luci Dominguez van Tilburg
LAG47Dames EDOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Yara Hamade
LAG55Dames DDOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Carolijn Nagelhout
LAG48Dames HDOnerv C4+1e ronde 2za 11:45
Alexandra van Dongen
LAG2Heren 214+ H12e rondeza 13:45
Jort Vermeer
LAG3Heren 234+ H12e rondeza 13:45
Thijmen Kok
LAG10Heren 224+ H12e rondeza 13:45
Sander Althuis
LAG14Dames FDOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Laura Strik
LAG15Dames CDOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Annabel Jonkman
LAG22Dames BDOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Mara Bakker
LAG13Dames GDOnerv C4+2e ronde 1za 14:30
Emma van Heek
LAG30Dames 21D 2x2e rondeza 14:45
Emma Poppelier
LAG32Dames 22D 2x2e rondeza 14:45
Paula Hamming
LAG42Heren 254+ H22e rondeza 15:15
Stijn Lafontaine
LAG48Dames HDOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Alexandra van Dongen
LAG54Dames ADOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Luci Dominguez van Tilburg
LAG55Dames DDOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Carolijn Nagelhout
LAG47Dames EDOnerv C4+2e ronde 2za 16:00
Yara Hamade

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
LAG65Heren FHOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Bob van der Windt
LAG68Heren BHOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Max Deutman
LAG73Heren AHOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Krijn Dignum
LAG75Heren DHOnerv C4+1e ronde 1zo 10:15
Bart Feleus
LAG79Heren 24H 2x1e rondezo 10:30
Aike Stroo
LAG100Heren GHOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Sebas Speekenbrink
LAG102Heren HHOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Justus Darley
LAG103Heren CHOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Niels van der Weide
LAG108Heren EHOnerv C4+1e ronde 2zo 11:45
Gerben Timmer
LAG65Heren FHOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Bob van der Windt
LAG75Heren DHOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Bart Feleus
LAG68Heren BHOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Max Deutman
LAG73Heren AHOnerv C4+2e ronde 1zo 13:45
Krijn Dignum
LAG79Heren 24H 2x2e rondezo 14:00
Aike Stroo
LAG102Heren HHOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Justus Darley
LAG108Heren EHOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Gerben Timmer
LAG100Heren GHOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Sebas Speekenbrink
LAG103Heren CHOnerv C4+2e ronde 2zo 15:15
Niels van der Weide