zaterdag

9 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
LAG2Heren 214+ H11e ronde01:41,22e
Jort Vermeer
LAG3Heren 234+ H11e ronde01:48,96e
Thijmen Kok
LAG10Heren 224+ H11e ronde01:51,29e
Sander Althuis
LAG13Dames GDOnerv C4+1e ronde 102:34,411e
Emma van Heek
LAG14Dames FDOnerv C4+1e ronde 102:42,917e
Laura Strik
LAG15Dames CDOnerv C4+1e ronde 102:39,815e
Annabel Jonkman
LAG22Dames BDOnerv C4+1e ronde 102:33,810e
Mara Bakker
LAG30Dames 21D 2x1e ronde02:15,04e
Emma Poppelier
LAG32Dames 22D 2x1e ronde02:21,88e
Paula Hamming
LAG42Heren 254+ H21e ronde02:19,86e
Stijn Lafontaine
LAG48Dames HDOnerv C4+1e ronde 202:30,67e
Alexandra van Dongen
LAG47Dames EDOnerv C4+1e ronde 202:37,614e
Yara Hamade
LAG54Dames ADOnerv C4+1e ronde 202:59,022e
Luci Dominguez van Tilburg
LAG55Dames DDOnerv C4+1e ronde 203:02,824e
Carolijn Nagelhout
LAG2Heren 214+ H12e ronde05:02,06e
Jort Vermeer
LAG3Heren 234+ H12e ronde05:01,75e
Thijmen Kok
LAG10Heren 224+ H12e ronde05:12,49e
Sander Althuis
LAG14Dames FDOnerv C4+2e ronde 102:56,528e
Laura Strik
LAG15Dames CDOnerv C4+2e ronde 102:43,125e
Annabel Jonkman
LAG22Dames BDOnerv C4+2e ronde 102:30,115e
Mara Bakker
LAG13Dames GDOnerv C4+2e ronde 102:35,820e
Emma van Heek
LAG30Dames 21D 2x2e ronde05:59,46e
Emma Poppelier
LAG32Dames 22D 2x2e ronde05:44,54e
Paula Hamming
LAG42Heren 254+ H22e ronde05:28,44e
Stijn Lafontaine
LAG48Dames HDOnerv C4+2e ronde 202:24,910e
Alexandra van Dongen
LAG54Dames ADOnerv C4+2e ronde 202:33,519e
Luci Dominguez van Tilburg
LAG55Dames DDOnerv C4+2e ronde 202:32,218e
Carolijn Nagelhout
LAG47Dames EDOnerv C4+2e ronde 202:36,521e
Yara Hamade

zondag

10 november 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
LAG65Heren FHOnerv C4+1e ronde 102:06,519e
Bob van der Windt
LAG68Heren BHOnerv C4+1e ronde 101:59,79e
Max Deutman
LAG73Heren AHOnerv C4+1e ronde 102:00,110e
Krijn Dignum
LAG75Heren DHOnerv C4+1e ronde 102:12,225e
Bart Feleus
LAG79Heren 24H 2x1e ronde01:50,22e
Aike Stroo
LAG100Heren GHOnerv C4+1e ronde 201:52,72e
Sebas Speekenbrink
LAG102Heren HHOnerv C4+1e ronde 202:03,414e
Justus Darley
LAG103Heren CHOnerv C4+1e ronde 202:06,620e
Niels van der Weide
LAG108Heren EHOnerv C4+1e ronde 202:12,225e
Gerben Timmer
LAG65Heren FHOnerv C4+2e ronde 102:07,021e
Bob van der Windt
LAG75Heren DHOnerv C4+2e ronde 102:18,427e
Bart Feleus
LAG68Heren BHOnerv C4+2e ronde 102:01,114e
Max Deutman
LAG73Heren AHOnerv C4+2e ronde 101:58,79e
Krijn Dignum
LAG79Heren 24H 2x2e ronde04:36,92e
Aike Stroo
LAG102Heren HHOnerv C4+2e ronde 202:00,913e
Justus Darley
LAG108Heren EHOnerv C4+2e ronde 202:23,730e
Gerben Timmer
LAG100Heren GHOnerv C4+2e ronde 201:54,73e
Sebas Speekenbrink
LAG103Heren CHOnerv C4+2e ronde 202:05,518e
Niels van der Weide