Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 14:24 - Race 135 - Women's 8o Time Trial

fastest 7 => FA, 8 - 14 => FB, 15 - 21 => FC, other => FD

codecrew
stroke
number
ULOLondon, University of, Boat Club A[285]
 Phoebe Snowden
LDRLeander Club A[286]
 Susannah Dear
IMPImperial College Boat Club A[287]
 Elizabeth Witt
TSSTideway Scullers School A[288]
 Liliane Lindsay
ULOLondon, University of, Boat Club B[289]
 Flora Blake-Parsons
NEWNewcastle University Boat Club A[290]
 Hannah Cowie
VRCVesta Rowing Club[292]
 Celine Vine
TRCThames Rowing Club C[293]
 Georgie Haynes
NEWNewcastle University Boat Club B[295]
 alison mooney
AGEAgecroft Rowing Club A[296]
 Emma Tixerant
NEWNewcastle University Boat Club C[297]
 Charlotte Brown
CABCantabrigian Rowing Club A[298]
 Rebecca Smith
ULOLondon, University of, Boat Club C[299]
 Emilia Crocker
TRCThames Rowing Club D[300]
 Alice Nee
TSSTideway Scullers School B[301]
 Lily Abbott
PTRPutney Town Rowing Club[303]
 Eleanor Warren
TWKTwickenham Rowing Club B[305]
 Kate Dobinson
CABCantabrigian Rowing Club B[306]
 Camille Lardy
MARMarlow Rowing Club[307]
 Ailish Dudley
NEWNewcastle University Boat Club D[308]
 Lucy Aitken
UWKWarwick, University of, Boat Club A[309]
 Martha Waterstone
TWKTwickenham Rowing Club A[310]
 Emily Granacher
ZAQLQueens University Belfast Ladies Boat Club[311]
 Samantha McCormick
UCOUniversity College (Oxford) Boat Club A[312]
 Emma Lepinay
QCCQueens' College (Cambridge) Boat Club A[313]
 Emma Campbell

Sat, 17:44 - Race 153B - Women's 8o Final D

lanecodecrew
stroke
number
[4]TWKTwickenham Rowing Club B[305]
 Kate Dobinson
[5]CABCantabrigian Rowing Club B[306]
 Camille Lardy
[6]UCOUniversity College (Oxford) Boat Club A[312]
 Emma Lepinay

Sat, 17:50 - Race 154C - Women's 8o Final C

lanecodecrew
stroke
number
[1]ZAQLQueens University Belfast Ladies Boat Club[311]
 Samantha McCormick
[2]QCCQueens' College (Cambridge) Boat Club A[313]
 Emma Campbell
[3]PTRPutney Town Rowing Club[303]
 Eleanor Warren
[4]NEWNewcastle University Boat Club C[297]
 Charlotte Brown
[5]MARMarlow Rowing Club[307]
 Ailish Dudley
[6]TWKTwickenham Rowing Club A[310]
 Emily Granacher
[7]NEWNewcastle University Boat Club D[308]
 Lucy Aitken

Sat, 17:56 - Race 155D - Women's 8o Final B

lanecodecrew
stroke
number
[1]ULOLondon, University of, Boat Club C[299]
 Emilia Crocker
[2]TRCThames Rowing Club D[300]
 Alice Nee
[3]VRCVesta Rowing Club[292]
 Celine Vine
[4]NEWNewcastle University Boat Club B[295]
 alison mooney
[5]TRCThames Rowing Club C[293]
 Georgie Haynes
[6]AGEAgecroft Rowing Club A[296]
 Emma Tixerant
[7]IMPImperial College Boat Club A[287]
 Elizabeth Witt

Sat, 18:02 - Race 156E - Women's 8o Final A

lanecodecrew
stroke
number
[1]CABCantabrigian Rowing Club A[298]
 Rebecca Smith
[2]TSSTideway Scullers School B[301]
 Lily Abbott
[3]TSSTideway Scullers School A[288]
 Liliane Lindsay
[4]ULOLondon, University of, Boat Club A[285]
 Phoebe Snowden
[5]LDRLeander Club A[286]
 Susannah Dear
[6]ULOLondon, University of, Boat Club B[289]
 Flora Blake-Parsons
[7]NEWNewcastle University Boat Club A[290]
 Hannah Cowie