so 11:00 - Race 6 - [012] Dci 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]LOKBMatěj SMEJKAL
LOKOMOTIVA Beroun
[2]KHVVVáclav ŠUSTR
Klub halového veslování Vajgar
[3]ČVKBMatyáš POKORNÝ
ČVK Brno
[4]LYSÁTadeáš MACHÁČEK
VK Lysá n.L.
[5]ČVKPMarek NOVOTNÝ
ČVK Praha
[6]NYMBJosef DRASTIL
LOKOMOTIVA Nymburk
[7]BRANTobiáš NOVOTNÝ
KONDOR Brandýs n.L.
[8]OLOMJakub ŠTĚPÁNEK
VK Olomouc
[9]TŘEBMartin ČURDA
JISKRA Třeboň
[10]ČVKPLukáš SYROVÁTKA
ČVK Praha
[11]ROUDMichal JONÁK
VK Roudnice n.L.
[12]NERAOliver ZEMAN
TJ Neratovice
[13]OLOMMartin RYGEL
VK Olomouc
[14]ČVKPLukáš SUCHÁNEK
ČVK Praha
[15]MĚLNJakub MRAČEK
KV Mělník 1881
[16]OLOMMichael BUBNIAK
VK Olomouc
[17]LITMOndřej ZÁRUBA
SLAVOJ Litoměřice
[18]TŘEBPetr KOCOUREK
JISKRA Třeboň
[19]MĚLNKarel NOVOTNÝ
KV Mělník 1881
[20]PŘERMatyas ŠIŠMA
VK Přerov
[21]BLESPetr DOBIÁŠ
VK BLESK
[22]PARDJan PŘÍHODA
ČVK Pardubice
[23]LSBRJakub HORÁK
LS Brno
[24]BŘECAntonín PŘIBIL
Slovácký VK Břeclav

so 11:20 - Race 7 - [012] Dci 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]BLESVojtěch KOŽELSKÝ
VK BLESK
[2]BOHMHynek LAMBL
BOHEMIANS Praha
[3]Radek MIKEŠ
VK Olomouc
[4]ČVKBPavel PAVLOUŠEK
ČVK Brno
[5]LITMLukáš ZADÁK
SLAVOJ Litoměřice
[6]TŘEBŠimon HERDA
JISKRA Třeboň
[7]OLOMJiří HUSIČKA
VK Olomouc
[8]MĚLNJan VALSA
KV Mělník 1881
[9]LYSÁVojtěch DVOŘÁK
VK Lysá n.L.
[10]OLOMJan PATÁK
VK Olomouc
[11]NERAJaroslav BROŽ
TJ Neratovice
[12]NYMBMatěj MATYÁŠ
LOKOMOTIVA Nymburk
[13]OLOMFilip STOLÍN
VK Olomouc
[14]DĚČNFilip BUREŠ
VK SLAVIA Děčín
[15]PIESMarcel ŠKULEC
VK Sĺňava Piešťany
[16]LSBROndřej NOVOTNÝ
LS Brno
[17]LOKBJaroslav ČECH
LOKOMOTIVA Beroun
[18]BRANJakub SYRŮČEK
KONDOR Brandýs n.L.
[19]BŘECMarek HUSAŘÍK
Slovácký VK Břeclav
[20]NERAPatrik BURDA
TJ Neratovice
[21]ČVKBMaxim KALINA
ČVK Brno
[22]LSBRZdeněk HAVLÍČEK
LS Brno
[23]NERADavid KOLÍSEK
TJ Neratovice
[24]KHVVMatyáš PÍŠA
Klub halového veslování Vajgar

so 11:40 - Race 8 - [012] Dci 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]OLOMRadovan ŠOLLE
VK Olomouc
[2]LOKBFilip HOBZA
LOKOMOTIVA Beroun
[3]BRANFrantišek DĚDEČEK
KONDOR Brandýs n.L.
[4]PŘERJan PŘÍKOPA
VK Přerov
[5]LOKBŠtěpán MORAVČÍK
LOKOMOTIVA Beroun
[6]DĚČNFrantišek ŽABA
VK SLAVIA Děčín
[7]NYMBAdam PROKŠ
LOKOMOTIVA Nymburk
[8]OLOMJiří MLYNÁŘ
VK Olomouc
[9]NERADavid RAGAČ
TJ Neratovice
[10]BRANLadislav VERFEL
KONDOR Brandýs n.L.
[11]ROUDTomáš KRÁL
VK Roudnice n.L.
[12]OLOMJakub KUKAČ
VK Olomouc
[13]VKSMLukáš HERMAN
VK SMÍCHOV
[14]OSTPRadim MAJER
VK PERUN Ostrava
[15]DĚČNDaniel ZDRÁHAL
VK SLAVIA Děčín
[16]PARDJosef SVÍTIL
ČVK Pardubice
[17]VKSMMarek CHLEBOUN
VK SMÍCHOV
[18]PARDVincent PAVLÍK
ČVK Pardubice
[19]DĚČNTomáš VOPAT
VK SLAVIA Děčín
[20]BLESJáchym JANDL
VK BLESK
[21]TŘEBTomáš JANEČEK
JISKRA Třeboň
[22]ČVKBŠtěpán ŠEBELA
ČVK Brno
[23]BLESFrantišek NOVOTNÝ
VK BLESK
[24]Jonáš Luc
VK Olomouc

so 12:00 - Race 9 - [012] Dci 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]PARDTomáš PANCHÁRTEK
ČVK Pardubice
[2]HODNLukáš KOLÍNEK
VK Hodonín
[3]ČVKBRadim HÖNIG
ČVK Brno
[4]PARDKarel KOREČEK
ČVK Pardubice
[5]KHVVRadek WINKLER
Klub halového veslování Vajgar
[6]LSBRMatyáš HOREJSEK
LS Brno
[7]LITMMiroslav VOKÁLEK
SLAVOJ Litoměřice
[8]PARDKryštof MAREK
ČVK Pardubice
[9]BLESMatěj VLČEK
VK BLESK
[10]LSBRKryštof BLÁHA
LS Brno
[11]ROUDCedrik BŘEZNOVSKÝ
VK Roudnice n.L.
[12]TÁBRTadeáš STRUNA
TJ VS Tábor
[13]ČVKBRicardo MENDES
ČVK Brno
[14]BOHMAdam BOLDIŠ
BOHEMIANS Praha
[15]BLESMatěj VÁGNER
VK BLESK
[16]PARDAdam HANČÁK
ČVK Pardubice
[17]OLOMDavid SKLENÁŘ
VK Olomouc
[18]LITMAdam KVAŠŇÁK
SLAVOJ Litoměřice
[19]UHHRPetr HOLÁSEK
VK MORAVIA Uh.Hradiště
[20]KHVVJonáš PETRŮ
Klub halového veslování Vajgar
[21]BLESFilip KOZÁK
VK BLESK
[22]LITMŠtěpán FRONK
SLAVOJ Litoměřice
[23]KHVVJakub HOLICKÝ
Klub halového veslování Vajgar
[24]MĚLNMatěj MUŠKA
KV Mělník 1881
[25]OLOMDaniel BARTOŠ
VK Olomouc