Saturday

23 January 2021

crew
stroke
eventracelanetimepos.
Mathias PickettMJ133 minutes[3]736m2nd
Great Britain
Hector DuncanMJ133 minutes[4]716m3rd
Nottingham and Union
Beri TomkinsWJ133 minutes[7]773m1st
CRIW Ceredigion
Orlaith McEvoy-LustyWJ133 minutes[8]721m3rd
Nottingham and Union
Naomi CharltonWJ144 minutes[8]993m3rd
Nottingham and Union Rowing Club
Alice McLintockWJ144 minutes[10]1055m1st
Nottingham union
Rupert AppsMJ151000 meter[4]03:27.72nd
Nottingham & Union Rowing Club
George KenningtonMJ151000 meter[5]04:00.28th
Nottingham & Union
Sam TolleyMJ151000 meter[8]04:02.610th
Nottingham and Union
Astrid PeelWJ161000 meter[14]03:50.32nd
Camp Green Harpenden
Shaun CallaghanM55-591000 meter[6]03:18.74th
Steepholme Pirates
Julian KennedyM65-691000 meter[12]03:39.12nd
Lifestyle Fitness
Liam ConneelyMO1000 meter[3]02:58.41st
Fitness Matters
Matthew WestM43-491000 meter[15]02:57.81st
Sub7 IRC
Ian WildeM43-491000 meter[16]03:01.92nd
Sub 7 IRC
William DavisonM50-592000 meter[3]06:34.71st
"the shed!"
Shaun CallaghanM50-592000 meter[5]06:58.75th
Steepholme Pirates
Philip HealyLM50-592000 meter[9]06:32.31st
Killough RC
David ByrnesM50-592000 meter[11]06:58.44th
Exeter
Martha OwenLW60-692000 meter[7]08:40.91st
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Gaynor MartinWLTA2000 meter[8]09:21.51st
FISHGUARD & GOODWICK JEMIMA RC
Valirie ColemanW70+2000 meter[10]did not start
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Fergus BryceMJ182000 meter[15]06:31.02nd
Coleraine Grammar School Rowing Club
Brendan McAuleyLM30-392000 meter[16]07:04.42nd
Fitness Matters
William Collingwood-BellM30-392000 meter[6]07:09.56th
Newport Boat Club
Izzy ClementsWJ182000 meter[9]07:27.34th
George Watson's College Boat Club
Giselle CoulterWJ182000 meter[11]07:20.43rd
Belfast Boat Club
Rachel BradleyWJ182000 meter[14]07:18.82nd
Coleraine Grammar School
Patti MullinWJ182000 meter[15]07:32.35th
Belfast Boat Club
Alex PickettM40-492000 meter[15]06:38.05th
Great Britain
Paul LloydM40-492000 meter[17]06:33.03rd
Fitness Matters
Steven SmithM40-492000 meter[20]did not start
Maidstone Invicta Rowing Club
Sarah Pascall SorrellW30-392000 meter[3]08:09.03rd
Taunton RC
Emma FeerickW30-392000 meter[4]07:36.62nd
Neptune RC/Thames RC
Mathias PickettMJ13500 meter[2]01:57.33rd
Great Britain
James CareyMJ14500 meter[3]01:51.96th
Nottingham & Union Rowing Club
Harry ByrnesMJ14500 meter[10]01:38.52nd
Exeter
Beri TomkinsWJ13500 meter[6]01:49.61st
CRIW Ceredigion
Orlaith McEvoy-LustyWJ13500 meter[8]02:06.66th
Nottingham and Union
Sam TolleyMJ15500 meter[2]01:40.76th
Nottingham and Union
George KenningtonMJ15500 meter[3]01:53.010th
Nottingham & Union
Alexander PearceMJ15500 meter[12]01:36.75th
Nottingham and Union Rowing Club
Cassia MooreWJ14500 meter[2]01:51.53rd
Alice McLintockWJ14500 meter[5]01:44.92nd
Nottingham union
Astrid PeelWJ16500 meter[9]01:46.12nd
Camp Green Harpenden
Giselle CoulterWJ18500 meter[13]01:41.61st
Belfast Boat Club
Gaynor MartinWLTA500 meter[15]02:05.21st
FISHGUARD & GOODWICK JEMIMA RC
Ian WildeM40-49500 meter[4]01:23.44th
Sub 7 IRC
Alex PickettM40-49500 meter[11]01:27.49th
Great Britain
Matthew WestM40-49500 meter[13]01:19.43rd
Sub7 IRC
Darren RobertsM40-49500 meter[16]01:19.22nd
League of rowers
Daniel MooreMJ18500 meter[22]01:28.53rd
Portadown Boat Club
Steven SmithM40-49500 meter[24]did not start
Maidstone Invicta Rowing Club
Shaun CallaghanM50-59500 meter[4]01:31.36th
Steepholme Pirates
Julian KennedyM60-69500 meter[12]01:36.54th
Lifestyle Fitness
Philip HealyLMO500 meter[18]01:27.42nd
Killough RC
Martha OwenW60-69500 meter[9]02:01.21st
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Valirie ColemanW70+500 meter[14]did not start
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club