Saturday

23 January 2021

crew
stroke
eventracetimelane
Mathias PickettMJ133 minutesSat, 10:00[3]
Great Britain
Hector DuncanMJ133 minutesSat, 10:00[4]
Nottingham and Union
Beri TomkinsWJ133 minutesSat, 10:00[7]
CRIW Ceredigion
Orlaith McEvoy-LustyWJ133 minutesSat, 10:00[8]
Nottingham and Union
Naomi CharltonWJ144 minutesSat, 10:13[8]
Nottingham and Union Rowing Club
Alice McLintockWJ144 minutesSat, 10:13[10]
Nottingham union
Rupert AppsMJ151000 meterSat, 10:28[4]
Nottingham & Union Rowing Club
George KenningtonMJ151000 meterSat, 10:28[5]
Nottingham & Union
Sam TolleyMJ151000 meterSat, 10:28[8]
Nottingham and Union
Astrid PeelWJ161000 meterSat, 10:44[14]
Camp Green Harpenden
Shaun CallaghanM55-591000 meterSat, 11:00[6]
Steepholme Pirates
Julian KennedyM65-691000 meterSat, 11:00[12]
Lifestyle Fitness
Liam ConneelyMO1000 meterSat, 11:40[3]
Fitness Matters
Matthew WestM43-491000 meterSat, 11:40[15]
Sub7 IRC
Ian WildeM43-491000 meterSat, 11:40[16]
Sub 7 IRC
William DavisonM50-592000 meterSat, 12:20[3]
"the shed!"
Shaun CallaghanM50-592000 meterSat, 12:20[5]
Steepholme Pirates
Philip HealyLM50-592000 meterSat, 12:20[9]
Killough RC
David ByrnesM50-592000 meterSat, 12:20[11]
Exeter
Martha OwenLW60-692000 meterSat, 12:40[7]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Gaynor MartinWLTA2000 meterSat, 12:40[8]
FISHGUARD & GOODWICK JEMIMA RC
Valirie ColemanW70+2000 meterSat, 12:40[10]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Fergus BryceMJ182000 meterSat, 13:00[15]
Coleraine Grammar School Rowing Club
Brendan McAuleyLM30-392000 meterSat, 13:20[16]
Fitness Matters
William Collingwood-BellM30-392000 meterSat, 13:40[6]
Newport Boat Club
Izzy ClementsWJ182000 meterSat, 14:00[9]
George Watson's College Boat Club
Giselle CoulterWJ182000 meterSat, 14:00[11]
Belfast Boat Club
Rachel BradleyWJ182000 meterSat, 14:00[14]
Coleraine Grammar School
Patti MullinWJ182000 meterSat, 14:00[15]
Belfast Boat Club
Alex PickettM40-492000 meterSat, 14:20[15]
Great Britain
Paul LloydM40-492000 meterSat, 14:20[17]
Fitness Matters
Steven SmithM40-492000 meterSat, 14:20[20]
Maidstone Invicta Rowing Club
Sarah Pascall SorrellW30-392000 meterSat, 14:40[3]
Taunton RC
Emma FeerickW30-392000 meterSat, 14:40[4]
Neptune RC/Thames RC
Mathias PickettMJ13500 meterSat, 15:00[2]
Great Britain
James CareyMJ14500 meterSat, 15:00[3]
Nottingham & Union Rowing Club
Harry ByrnesMJ14500 meterSat, 15:00[10]
Exeter
Beri TomkinsWJ13500 meterSat, 15:15[6]
CRIW Ceredigion
Orlaith McEvoy-LustyWJ13500 meterSat, 15:15[8]
Nottingham and Union
Sam TolleyMJ15500 meterSat, 15:30[2]
Nottingham and Union
George KenningtonMJ15500 meterSat, 15:30[3]
Nottingham & Union
Alexander PearceMJ15500 meterSat, 15:30[12]
Nottingham and Union Rowing Club
Cassia MooreWJ14500 meterSat, 15:45[2]
Alice McLintockWJ14500 meterSat, 15:45[5]
Nottingham union
Astrid PeelWJ16500 meterSat, 15:45[9]
Camp Green Harpenden
Giselle CoulterWJ18500 meterSat, 15:45[13]
Belfast Boat Club
Gaynor MartinWLTA500 meterSat, 15:45[15]
FISHGUARD & GOODWICK JEMIMA RC
Ian WildeM40-49500 meterSat, 16:00[4]
Sub 7 IRC
Alex PickettM40-49500 meterSat, 16:00[11]
Great Britain
Matthew WestM40-49500 meterSat, 16:00[13]
Sub7 IRC
Darren RobertsM40-49500 meterSat, 16:00[16]
League of rowers
Daniel MooreMJ18500 meterSat, 16:00[22]
Portadown Boat Club
Steven SmithM40-49500 meterSat, 16:00[24]
Maidstone Invicta Rowing Club
Shaun CallaghanM50-59500 meterSat, 16:15[4]
Steepholme Pirates
Julian KennedyM60-69500 meterSat, 16:15[12]
Lifestyle Fitness
Philip HealyLMO500 meterSat, 16:15[18]
Killough RC
Martha OwenW60-69500 meterSat, 16:30[9]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Valirie ColemanW70+500 meterSat, 16:30[14]
Fishguard and Goodwick Jemima Rowing Club