Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
SKA159Heren 6HOnerv C4+1e ronde08:42,45e
Jur Ziere
SKA161Heren 8HOnerv C4+1e ronde08:52,99e
Timo Vlasblom
SKA176Heren 16HOnerv C4+1e ronde09:19,615e
Luuk van Leeuwen
SKA177Heren 14HOnerv C4+1e ronde09:59,617e
Gijs van Gelderen
SKA178Heren 18HOnerv C4+1e ronde08:54,710e
Louis Rutten
SKA187Dames 2DOnerv C4+1e ronde08:30,85e
Florine van Driel van wageningen
SKA159Heren 6HOnerv C4+2e ronde01:03,44e
Jur Ziere
SKA161Heren 8HOnerv C4+2e ronde01:04,66e
Timo Vlasblom
SKA176Heren 16HOnerv C4+2e ronde01:07,210e
Luuk van Leeuwen
SKA177Heren 14HOnerv C4+2e ronde01:04,66e
Gijs van Gelderen
SKA178Heren 18HOnerv C4+2e ronde01:10,515e
Louis Rutten
SKA187Dames 2DOnerv C4+2e ronde01:04,67e
Florine van Driel van wageningen
SKA220Dames 14DOnerv C4+1e ronde09:56,819e
Veerle Hoevenaar
SKA220Dames 14DOnerv C4+2e ronde01:09,812e
Veerle Hoevenaar
SKA244SkadiDErv 4*1e ronde09:13,416e
Lotte Vuyk
SKA264Heren 4HOnerv C4+1e ronde09:29,910e
Levi van Oord
SKA244SkadiDErv 4*2e ronde01:09,116e
Lotte Vuyk
SKA264Heren 4HOnerv C4+2e ronde01:09,57e
Levi van Oord
SKA281SkadiDErv 4+2e ronde01:03,02e
Sasha Gontcharova

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
SKA311Heren 2HOnerv C4+1e ronde07:55,210e
Olaf Derksen
SKA311Heren 2HOnerv C4+2e ronde01:02,012e
Olaf Derksen
SKA370Dames 4DOnerv C4+1e ronde10:32,318e
Annet Herfkens
SKA376Dames 8DOnerv C4+1e ronde10:27,016e
Maud Blijleven
SKA370Dames 4DOnerv C4+2e ronde01:13,611e
Annet Herfkens
SKA376Dames 8DOnerv C4+2e ronde01:15,814e
Maud Blijleven
SKA396Heren 10HOnerv C4+1e ronde08:56,019e
Justin Hansen
SKA419Dames 6DOnerv C4+1e ronde10:08,78e
Sophia Tosellini
SKA426Dames 10DOnerv C4+1e ronde09:48,85e
Kyenne Groenendijk
SKA427Dames 12DOnerv C4+1e ronde11:25,020e
Pip van Gelderen
SKA430Dames 16DOnerv C4+1e ronde13:10,822e
Babette van Kolfschoten
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+1e ronde06:48,71e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+1e ronde06:50,72e
Mees Schoonman
SKA396Heren 10HOnerv C4+2e ronde01:06,616e
Justin Hansen
SKA419Dames 6DOnerv C4+2e ronde01:22,616e
Sophia Tosellini
SKA426Dames 10DOnerv C4+2e ronde01:18,79e
Kyenne Groenendijk
SKA427Dames 12DOnerv C4+2e ronde01:22,616e
Pip van Gelderen
SKA430Dames 16DOnerv C4+2e ronde01:21,214e
Babette van Kolfschoten
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+2e ronde00:49,11e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+2e ronde00:50,72e
Mees Schoonman