pos. | code | ploeg slag | veld | nummer | finish | verschil | gps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | NER | Nereus | H1eDiv 8+ | 14:07,6 | (1) | |||
Freek Robbers | ||||||||
2. | ITA | Gruppo Nautico Fiamme Gialle | H1eDiv 8+ | 14:12,6 | (2) | |||
+5,0 | ||||||||
3. | ITA | Genovesi Elpis | H1eDiv 8+ | 14:16,5 | (3) | |||
Pietra caprina Leonardo | +8,9 | |||||||
4. | SKO | Skøll | H1eDiv 8+ | 14:24,4 | (4) | |||
Bjorn van den Ende | +16,8 | |||||||
5. | PRO | Proteus | H1eDiv 8+ | 14:35,4 | (5) | |||
Robert van Houten | +27,8 | |||||||
6. | LAG | Laga | H1eDiv 8+ | 14:35,6 | (6) | |||
Amos Keijser | +28,0 | |||||||
7. | SKA | Skadi | H1eDiv 8+ | 14:41,4 | (7) | |||
Mitchel Steenman | +33,8 | |||||||
8. | NJO | Njord | H1eDiv 8+ | 14:45,5 | (8) | |||
Ewoud de Haan | +37,9 | |||||||
8. | NER | Nereus | H2eDiv 8+ | 14:45,5 | (8) | |||
Jeroen Walchenbach | +37,9 | |||||||
10. | NER | Nereus | LH1eDiv 8+ | 14:53,3 | (10) | gps | ||
Pieter van den Brink | +45,7 | results | ||||||
11. | THE | Thêta | H2eDiv 8+ | 14:58,3 | (11) | |||
Pelle Krol | +50,7 | |||||||
12. | AMS | Amstel-combi | LH1eDiv 8+ | 15:03,0 | (12) | |||
Tijmen van Rietbergen | +55,4 | |||||||
13. | ORC | Orca | H2eDiv 8+ | 15:04,9 | (13) | |||
Erin Smeijsters | +57,3 | |||||||
14. | SUI | Grasshopper Club Zürich | H2eDiv 8+ | 15:05,1 | (14) | |||
Merkt Alios | +57,5 | |||||||
15. | PRO | Proteus/Skøll | H2eDiv 8+ | 15:10,3 | (15) | |||
Thijs van der Zee | +1:02,7 | |||||||
16. | LAG | Laga | H2eDiv 8+ | 15:17,1 | (16) | |||
Niek Moesker | +1:09,5 | |||||||
17. | THE | Thêta/Nereus/Okeanos | LH1eDiv 8+ | 15:17,7 | (17) | |||
Maciek Mika | +1:10,1 | |||||||
18. | SKA | Skadi | LH1eDiv 8+ | 15:19,1 | (18) | |||
Leander Geschiere | +1:11,5 | |||||||
19. | RIC | RIC-combi | J18 8+ | 15:22,8 | (19) | |||
Jasper Joordens | +1:15,2 | |||||||
20. | SUI | SC Zürich | H2eDiv 8+ | 15:23,4 | (20) | |||
Nelis Hendrik | +1:15,8 | |||||||
21. | PRO | Proteus | LH1eDiv 8+ | 15:24,3 | (21) | |||
Bart Lukkes | +1:16,7 | |||||||
22. | SKO | Skøll/Gyas | H2eDiv 8+ | 15:24,7 | (22) | |||
Tijmen Mennink | +1:17,1 | |||||||
23. | GYA | Gyas | LH1eDiv 8+ | 15:25,5 | (23) | |||
Rob Nijmeijer | +1:17,9 | |||||||
24. | TRI | Triton/Viking | H2eDiv 8+ | 15:25,7 | (24) | |||
Thomas van Olderen | +1:18,1 | |||||||
25. | GYA | Gyas | H2eDiv 8+ | 15:26,0 | (25) | |||
Joris Oonk | +1:18,4 | |||||||
26. | WIL | Willem III/Spaarne/Viking | J18 8+ | 15:28,5 | (26) | |||
Olivier de Boer | +1:20,9 | |||||||
27. | GYA | Gyas | HEj 8+ | 15:29,1 | (27) | |||
Jasper Schaap | +1:21,5 | |||||||
28. | GYA | Gyas | LHEj 8+ | 15:29,3 | (28) | |||
Jesse de Groot | +1:21,7 | |||||||
29. | SUI | Belvoir RC Zürich | H2eDiv 8+ | 15:31,1 | (29) | |||
Dufour Jean-phillipe | +1:23,5 | |||||||
30. | IRL | NUI Galway BC | H2eDiv 8+ | 15:31,2 | (30) | |||
O'rourke Brion | +1:23,6 | |||||||
31. | SKA | Skadi | H2eDiv 8+ | 15:32,6 | (31) | |||
Bram Meijer | +1:25,0 | |||||||
32. | NER | Nereus | HEj 8+ | 15:32,8 | (32) | |||
Jan Boon | +1:25,2 | |||||||
33. | NJO | Njord | H2eDiv 8+ | 15:36,4 | (33) | |||
Laurens Heetveld | +1:28,8 | |||||||
34. | SKO | Skøll | H2eDiv 8+ | 15:39,5 | (34) | |||
Daan Stolk | +1:31,9 | |||||||
35. | AEG | Aegir | H2eDiv 8+ | 15:39,8 | (35) | |||
Bas Fluitman | +1:32,2 | |||||||
36. | IRL | UC Cork | H2eDiv 8+ | 15:40,1 | (36) | |||
+1:32,5 | ||||||||
37. | LAG | Laga | HEj 8+ | 15:40,2 | (37) | |||
Koen de Koningh | +1:32,6 | |||||||
38. | OKE | Okeanos | H2eDiv 8+ | 15:40,9 | (38) | |||
Jord Schaap | +1:33,3 | |||||||
39. | PHO | Phocas/Saurus | H2eDiv 8+ | 15:41,3 | (39) | |||
Thom Joosten | +1:33,7 | |||||||
40. | POR | Coimbra | H2eDiv 8+ | 15:41,9 | (40) | |||
Mateus Pedro | +1:34,3 | |||||||
41. | ARG | Argo | HEj 8+ | 15:43,0 | (41) | |||
Ivo Van Gerwen | +1:35,4 | |||||||
42. | EUR | Euros | HEj 8+ | 15:43,7 | (42) | |||
Joost van Smoorenburg | +1:36,1 | |||||||
43. | SKO | Skøll | HEj 8+ | 15:44,5 | (43) | |||
Wibout Rustenburg | +1:36,9 | |||||||
44. | ORC | Orca | HEj 8+ | 15:45,6 | (44) | |||
Erik van Welsenes | +1:38,0 | |||||||
45. | AEG | Aegir | HEj 8+ | 15:46,8 | (45) | |||
Stijn Blaakman | +1:39,2 | |||||||
46. | PRO | Proteus | HEj 8+ | 15:49,6 | (46) | |||
Rik Busschers | +1:42,0 | |||||||
47. | ASO | Asopos/Laga/Proteus | H2eDiv 8+ | 15:49,7 | (47) | |||
Mathijs Berkhout | +1:42,1 | |||||||
48. | LAG | Laga | LHEj 8+ | 15:51,0 | (48) | |||
Alle Kolff | +1:43,4 | |||||||
49. | FRA | Gravelines | H2eDiv 8+ | 15:51,6 | (49) | |||
Decriem Adrien | +1:44,0 | |||||||
50. | SKO | Skøll | LH1eDiv 8+ | 15:52,6 | (50) | |||
Hugo van Duijnhoven | +1:45,0 | |||||||
51. | NER | Nereus/Willem III | H2eDiv 8+ | 15:52,9 | (51) | |||
Joost van Lonkhuyzen | +1:45,3 | |||||||
52. | ARG | Argo | LHEj 8+ | 15:53,9 | (52) | |||
Niels van Beek | +1:46,3 | |||||||
53. | SKA | Skadi/Gyas | HEj 8+ | 15:55,4 | (53) | |||
Bram Sleddens | +1:47,8 | |||||||
54. | SUI | RC Baden | H2eDiv 8+ | 15:55,5 | (54) | |||
Wiederkehr Daniel | +1:47,9 | |||||||
55. | AMS | Amstel-combi | J18 8+ | 15:56,1 | (55) | |||
Pepijn Achterberg | +1:48,5 | |||||||
56. | NER | Nereus | LHEj 8+ | 15:56,3 | (56) | |||
Nando Schröder | +1:48,7 | |||||||
57. | OKE | Okeanos | LHEj 8+ | 15:57,1 | (57) | |||
Lars Pals | +1:49,5 | |||||||
58. | SKO | Skøll | LHEj 8+ | 15:57,6 | (58) | |||
Jochem Veldman | +1:50,0 | |||||||
59. | AEG | Aegir | LHEj 8+ | 15:58,9 | (59) | |||
Tjalling Meijer | +1:51,3 | |||||||
60. | AEG | Aegir | LH1eDiv 8+ | 15:59,1 | (60) | |||
Robert Kuyer | +1:51,5 | |||||||
61. | ASO | Asopos | HEj 8+ | 16:01,6 | (61) | |||
Siem Wesseling | +1:54,0 | |||||||
61. | SKA | Skadi | LHEj 8+ | 16:01,6 | (61) | |||
Kristian Rosenkrands | +1:54,0 | |||||||
63. | GER | Stuttgart-Cannstatter RC | H2eDiv 8+ | 16:04,1 | (63) | |||
Wess Philipp | +1:56,5 | |||||||
64. | IRL | UCD BC | H2eDiv 8+ | 16:05,3 | (64) | |||
O'connell Coman | +1:57,7 | |||||||
64. | IRL | NUI Galway BC | H2eDiv 8+ | 16:05,3 | (64) | |||
Coen Donal | +1:57,7 | |||||||
66. | ARG | Argo/Saurus/Boreas | HEj 8+ | 16:06,2 | (66) | |||
Karel van Melle | +1:58,6 | |||||||
67. | WIL | Willem III/RIC/Laak/Amstel | J18 8+ | 16:06,3 | (67) | |||
Cas Simons | +1:58,7 | |||||||
68. | IRL | UC Cork | H2eDiv 8+ | 16:08,2 | (68) | |||
Synnott David | +2:00,6 | |||||||
69. | SAU | Saurus/Maastrichtsche | LHEj 8+ | 16:11,5 | (69) | |||
Ivo Hermans | +2:03,9 | |||||||
70. | ESP | CN Sevilla | H2eDiv 8+ | 16:13,1 | (70) | |||
Romero Alvaro | +2:05,5 | |||||||
71. | ASO | Asopos | LHEj 8+ | 16:13,8 | (71) | |||
Joost Braspenning | +2:06,2 | |||||||
72. | TRI | Triton/Orca | LH1eDiv 8+ | 16:13,9 | (72) | |||
Valentin Luz | +2:06,3 | |||||||
73. | GER | Hannoverscher RC | H2eDiv 8+ | 16:14,3 | (73) | |||
Brüsewitz Florian | +2:06,7 | |||||||
74. | NJO | Njord | LHEj 8+ | 16:18,0 | (74) | |||
Timon Veldhuizen | +2:10,4 | |||||||
75. | VID | Vidar | LHEj 8+ | 16:18,2 | (75) | |||
Levi Portier | +2:10,6 | |||||||
76. | GER | RC Witten | H2eDiv 8+ | 16:20,1 | (76) | |||
Daumann Benjamin | +2:12,5 | |||||||
77. | LAG | Laga | LH1eDiv 8+ | 16:20,7 | (77) | |||
Niek van den Bos | +2:13,1 | |||||||
78. | PRO | Proteus/Skadi | LHEj 8+ | 16:20,8 | (78) | |||
Jesper Frijns | +2:13,2 | |||||||
79. | ASO | Asopos | LH1eDiv 8+ | 16:21,3 | (79) | |||
Victor Hakeboom | +2:13,7 | |||||||
80. | NJO | Njord | HEj 8+ | 16:22,0 | (80) | |||
Max Simon | +2:14,4 | |||||||
80. | ORC | Orca | LHEj 8+ | 16:22,0 | (80) | |||
Tim Kamsma | +2:14,4 | |||||||
82. | THE | Thêta/Asopos | HEj 8+ | 16:22,2 | (82) | |||
Ruud Dingemans | +2:14,6 | |||||||
83. | PHO | Phocas/Laga | LHEj 8+ | 16:27,9 | (83) | |||
Leon Masselink | +2:20,3 | |||||||
84. | LAG | Laga/Pelargos | HEj 8+ | 16:34,4 | (84) | |||
Floris-rene van Strien | +2:26,8 | |||||||
85. | GER | Bremer SC | H2eDiv 8+ | 16:36,6 | (85) | |||
Große Jens | +2:29,0 | |||||||
86. | GER | RC Favorite Hammonia | H2eDiv 8+ | 16:37,3 | (86) | |||
Schumacher Tibor | +2:29,7 | |||||||
87. | TRI | Triton | LHEj 8+ | 16:39,1 | (87) | |||
Maarten Schreuder | +2:31,5 | |||||||
88. | DDS | DDS/Naarden | J18 8+ | 16:47,3 | (88) | |||
Joost Magermans | +2:39,7 | |||||||
89. | GER | ARV Westfalen | H2eDiv 8+ | 16:55,2 | (89) | |||
Heames Brennen | +2:47,6 | |||||||
90. | GER | RC Favorite Hammonia | H2eDiv 8+ | 16:56,6 | (90) | |||
Bitter Maximilian | +2:49,0 | |||||||
91. | SUI | Belvoir RC Zürich | J18 8+ | 16:59,9 | (91) | |||
Kessler Nils | +2:52,3 | |||||||
92. | GBR | Sir William Borlase's GSBC | J18 4* | 17:00,8 | (92) | |||
Fisher Evan | +2:53,2 | |||||||
93. | ESP | UR Kirolak | J18 4* | 17:01,2 | (93) | |||
Burutaran Koxme | +2:53,6 | |||||||
94. | TRO | Tromp | J18 8+ | 17:01,8 | (94) | |||
Tobias Bos | +2:54,2 | |||||||
95. | GER | RV Ems-Jade-Weser | J18 8+ | 17:06,4 | (95) | |||
Hüsing Jonathan | +2:58,8 | |||||||
96. | ORC | Orca/Proteus | HEj 8+ | 17:17,0 | (96) | |||
Vosse Meijssen | +3:09,4 | |||||||
97. | HOO | Hoop | J18 4* | 17:26,2 | (97) | |||
Lancelot Bloemen | +3:18,6 | |||||||
98. | EEM | Eem/Hertog | J18 4* | 17:27,2 | (98) | |||
Bas In 't Velt | +3:19,6 | |||||||
99. | SPA | Spaarne/Leythe | J18 4* | 17:27,5 | (99) | |||
Thomas Bierman | +3:19,9 | |||||||
100. | ESP | UR Kirolak | J18 4* | 17:56,0 | (100) | |||
Basurto Peru | +3:48,4 | |||||||
101. | VIK | Viking/Leythe/Laak/DDS | M18 4* | 17:56,8 | (101) | |||
Veronique van der Borg | +3:49,2 | |||||||
102. | GOU | Gouda/RIC/Tromp/Amstel | M18 4* | 18:01,6 | (102) | |||
Iris Klok | +3:54,0 | |||||||
103. | MAA | Maas/Leythe | M18 4* | 18:06,6 | (103) | |||
Isabel van Opzeeland | +3:59,0 | |||||||
104. | AMY | Amycus/Tubantia/Thyro | J18 4* | 18:09,1 | (104) | |||
Merijn van der Worp | +4:01,5 | |||||||
105. | TRO | Tromp 1 | M18 4* | 18:22,3 | (105) | |||
Adinda Frisart | +4:14,7 | |||||||
106. | GBR | Sir William Borlase's GSBC | M18 4* | 18:46,2 | (106) | |||
+4:38,6 | ||||||||
107. | DDS | DDS/Pontos | J18 4* | 18:56,2 | (107) | |||
Bram Sanders | +4:48,6 | |||||||
108. | RIC | RIC/Amstel | M18 4* | 18:56,6 | (108) | |||
Kiene Remijn | +4:49,0 | |||||||
109. | WIL | Willem III | M18 4* | 19:04,4 | (109) | |||
Charlotte Russel | +4:56,8 | |||||||
110. | HOO | Hoop | M16 4* | 19:14,2 | (110) | |||
Olga Mommersteeg | +5:06,6 | |||||||
111. | AMS | Amstel 1 | M16 4* | 19:23,0 | (111) | |||
Lauren de Hertog | +5:15,4 | |||||||
112. | GOU | Gouda/Hemus | M16 4* | 19:23,2 | (112) | |||
Annelotte Maitland | +5:15,6 | |||||||
113. | NAA | Naarden | M18 4* | 19:30,3 | (113) | |||
Emma Schippers | +5:22,7 | |||||||
114. | ALK | Alkmaarsche/Ossa | M18 4* | 19:32,4 | (114) | |||
Femke Metz | +5:24,8 | |||||||
115. | TRO | Tromp 2 | M18 4* | 19:39,1 | (115) | |||
Katinka Westra Hoekzema | +5:31,5 | |||||||
116. | GBR | Sir William Borlase's GSBC | M18 4* | 19:44,3 | (116) | |||
Hauser Lottie | +5:36,7 | |||||||
117. | ALK | Alkmaarsche | M16 4* | 19:48,3 | (117) | |||
Demi Straathof | +5:40,7 | |||||||
118. | NAA | Naarden | M16 4* | 19:52,6 | (118) | |||
Yanne Koudijs | +5:45,0 | |||||||
119. | SPA | Spaarne/RIC | M16 4* | 19:53,0 | (119) | |||
Cécile Bras | +5:45,4 | |||||||
120. | WIL | Willem III | M16 4* | 20:05,6 | (120) | |||
Fien Wenneker | +5:58,0 | |||||||
121. | LEY | Leythe | M16 4* | 20:19,9 | (121) | |||
Lara Kleijwegt | +6:12,3 | |||||||
122. | MWC | Maastrichtsche | M16 4* | 20:20,9 | (122) | |||
India Dare | +6:13,3 | |||||||
123. | AMS | Amstel 2 | M16 4* | 20:33,5 | (123) | |||
Lucca-Lie Prins | +6:25,9 | |||||||
124. | GBR | Sir William Borlase's GSBC | M16 4* | 20:38,3 | (124) | |||
Falconer Charlotte | +6:30,7 | |||||||
125. | VIK | Viking | M16 4* | 20:45,7 | (125) | |||
Loes Boddeke | +6:38,1 | |||||||
126. | TRO | Tromp | M16 4* | 20:47,0 | (126) | |||
Marit van Ommeren | +6:39,4 |