zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYAGyasLHB 8+voorwedstrijd 1za 09:00[7]
Joost Popma
AEGAegir/GyasLHB 8+voorwedstrijd 2za 09:06[8]
Guus Stuiver
GYAGyasLDB 4*voorwedstrijd 2za 09:24[3]
Karlijn Strien
GYAGyas/ARCLDB 4*voorwedstrijd 2za 09:24[6]
Ilse Koop
GYAGyasHB 8+voorwedstrijd 2za 09:42[8]
Jeroen Smeier
GYAGyas 2DB 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[5]
Danique de Ruiter
GYAGyas 1DB 2xvoorwedstrijd 3za 10:12[8]
Nina van Vredendaal
AEGAegir/GyasLHB 8+B-finaleza 11:00[3]
Guus Stuiver
GYAGyasLHB 8+A-finaleza 11:06[1]
Joost Popma
GYAGyas/ARCLDB 4*B-finaleza 11:24[6]
Ilse Koop
GYAGyasLDB 4*A-finaleza 11:30[5]
Karlijn Strien
GYAGyasHB 8+A-finaleza 11:42[8]
Jeroen Smeier
GYAGyas 2DB 2xB-finaleza 12:06[7]
Danique de Ruiter
GYAGyas 1DB 2xA-finaleza 12:12[4]
Nina van Vredendaal
AEGAegir/GyasHG 2xvoorwedstrijd 1za 13:12[7]
Joris Kluvers
GYAGyasHB 4+voorwedstrijd 2za 13:54[2]
David Moerman
OKEOkeanos/GyasDB 8+voorwedstrijd 2za 14:12[7]
Yvette Biekart
GYAGyasDB 8+voorwedstrijd 3za 14:18[7]
Wouke Mollema
GYAGyas 1HB 2xvoorwedstrijd 1za 14:24[2]
Stan Koobs
GYAGyas 2HB 2xvoorwedstrijd 3za 14:36[6]
Niels Brugge
AEGAegir/GyasHG 2xA-finaleza 15:48[8]
Joris Kluvers
GYAGyasHB 4+A-finaleza 16:06[6]
David Moerman
OKEOkeanos/GyasDB 8+A-finaleza 16:24[5]
Yvette Biekart
GYAGyasDB 8+A-finaleza 16:24[7]
Wouke Mollema
GYAGyas 1HB 2xC-finaleza 16:30[5]
Stan Koobs
GYAGyas 2HB 2xA-finaleza 16:42[3]
Niels Brugge

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYAGyasHE 8+voorwedstrijd 2zo 08:36[4]
Jeroen Smeier
GYAGyasDE 8+voorwedstrijd 1zo 08:42[2]
Wouke Mollema
GYAGyasLHE 8+voorwedstrijd 1zo 08:54[5]
Joost Popma
GYAGyasLHG 4-race for laneszo 09:12[5]
Danny Uitbeijerse
GYAFleur van DijkLDG 1xvoorwedstrijd 1zo 09:54[6]
Gyas
GYAGyasLHB 2xvoorwedstrijd 1zo 10:18[3]
Milan Post
GYAGyasHE 8+A-finalezo 10:42[2]
Jeroen Smeier
GYAGyasDE 8+A-finalezo 10:54[2]
Wouke Mollema
GYAGyasLHE 8+A-finalezo 11:06[5]
Joost Popma
GYAGyasLHG 4-A-finalezo 11:30[4]
Danny Uitbeijerse
GYAFleur van DijkLDG 1xA-finalezo 12:18[1]
Gyas
GYAGyasLHB 2xA-finalezo 12:42[1]
Milan Post
GYAGyasDGb 4-voorwedstrijd 1zo 14:06[2]
Rosanne Fischer
GYAVera GommansDB 1xvoorwedstrijd 2zo 14:30[2]
Gyas
GYAGyasHGb 4-voorwedstrijd 2zo 15:00[3]
Leonard Vos
GYAGyasDGb 4-A-finalezo 15:30[6]
Rosanne Fischer
GYAVera GommansDB 1xA-finalezo 15:36[4]
Gyas
LAGLaga/Skøll/GyasHE 4-A-finalezo 15:48[5]
Menno Bezema