Fri, 10:00 - Race 101 - J15 4x+ Time Trial

12 fastest => SAB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
WRCWallingford Rowing Club B[1]
 Herbie Whitty
BRYBryanston School Boat Club A[2]
 Noah Clark
RBLReading Blue Coat School Boat Club C[3]
 Shubh Gaharwar
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[4]
 Alex Crees
RBLReading Blue Coat School Boat Club B[5]
 Alex Bacon
MOSMossbourne Rowing Academy A[6]
 Stanley Carrick
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[7]
 Marcus Chute
DULDulwich College Boat Club[8]
 Sam Vara
STKTrentham Boat Club A[9]
 Ben Donnelly
KGSKingston Grammar School Boat Club A[10]
 Douggie Bradley
COXCity of Oxford Rowing Club[11]
 Alvaro Daza
ZAJSSt Joseph College Rowing Club, Ireland B[12]
 Adam Moran
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club B[13]
 Paul Kenyon
FULFulham Reach Boat Club A[14]
 Wilfred Bates
TYNTyne Amateur Rowing Club[15]
 James Purves Liddelle
BCBBideford College Boat Club A[16]
 Barney Evans
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club B[17]
 Samuel Huntley
CCSClaires Court School Boat Club A[18]
 Theo Josh
WBKWalbrook Rowing Club[19]
 Daniel Hedley
LEALea Rowing Club A[20]
 Patrick Tuft
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club A[21]
 Krishnan Tewari
MGNMagdalen College School Boat Club A[22]
 Alex Underwood
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club A[23]
 Rory Innes
ASLAmerican School In London Boat Club A[24]
 Minos Papadopoulos
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club C[25]
 Cameron Clarke
MGNMagdalen College School Boat Club B[26]
 Thomas Williams
ASLAmerican School In London Boat Club B[27]
 Victoria Figueroa
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[28]
 Elliot Kent
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club C[29]
 Taylor Brown
WRCWallingford Rowing Club A[30]
 Henry White
KSWKings School Worcester, The, Boat Club A[32]
 Jamie Kemp
EMAEmanuel School Boat Club B[33]
 Alec Glen
SPTSt Peter's School Boat Club A[34]
 George Smith
MHDMaidenhead Rowing Club[35]
 Jacob Ioras
KGSKingston Grammar School Boat Club B[36]
 Matthew Harley
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[37]
 William Buckingham
FALFalcon Rowing Club A[38]
 Max Ebner
CHECheltenham College Boat Club[39]
 Joeseph Blanchfield
HENHenley Rowing Club[41]
 Jamie McLellan
SPTSt Peter's School Boat Club B[42]
 Benjamin Finch
DUSDurham School Boat Club[43]
 Nail Goodwin
KSWKings School Worcester, The, Boat Club B[44]
 Luke Beever
WTNWarrington Rowing Club[45]
 Charlie James Ford
TFNTiffin School Boat Club A[46]
 Louis Coombes
KCHKings School Chester, The, Rowing Club B[47]
 Anthony Audas
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B[48]
 William Freddy Rosen
DURDurham Amateur Rowing Club[49]
 Ellis Black
MBCMolesey Boat Club A[50]
 Ilan Kotik
CBRCity of Bristol Rowing Club[51]
 Arthur Shufflebotham
WYCWycliffe College Boat Club[52]
 Daniel Taylor
CANCanford School Boat Club A[53]
 Archie Gardiner
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[54]
 Matt Watkins
CCSClaires Court School Boat Club B[55]
 Alex Fairley
TFNTiffin School Boat Club B[56]
 Ben Couzens
QPHQueens Park High School Rowing Club A[57]
 Dylan Howard
NOWNorthwich Rowing Club A[58]
 Louis Martin
TKCTeam Keane Sculling School A[59]
 Oscar Coxon
NUNNottingham and Union Rowing Club[60]
 Reuben Sharkey
MBCMolesey Boat Club B[61]
 Louis Lucas
EMAEmanuel School Boat Club A[62]
 Harper Dammann Smith
GORGorse, The, Boat Club A[315]
 Thomas Hendry

Fri, 14:55 - Race 111A - J15 4x+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]WRCWallingford Rowing Club A
 Henry White
[3]CBRCity of Bristol Rowing Club
 Arthur Shufflebotham
[4]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club B
 Paul Kenyon
[5]STKTrentham Boat Club A
 Ben Donnelly
[6]KGSKingston Grammar School Boat Club A
 Douggie Bradley
[7]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B
 William Freddy Rosen

Fri, 15:01 - Race 112B - J15 4x+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]BRYBryanston School Boat Club A
 Noah Clark
[3]KSWKings School Worcester, The, Boat Club B
 Luke Beever
[4]MHDMaidenhead Rowing Club
 Jacob Ioras
[5]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Marcus Chute
[6]DURDurham Amateur Rowing Club
 Ellis Black
[7]TYNTyne Amateur Rowing Club
 James Purves Liddelle

Fri, 15:43 - Race 119I - J15 4x+ Final C

lanecodecrew
stroke
[2]MBCMolesey Boat Club A
 Ilan Kotik
[3]LEALea Rowing Club A
 Patrick Tuft
[4]NOWNorthwich Rowing Club A
 Louis Martin
[5]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club C
 Taylor Brown
[6]WTNWarrington Rowing Club
 Charlie James Ford
[7]HENHenley Rowing Club
 Jamie McLellan

Fri, 16:43 - Race 129S - J15 4x+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]WRCWallingford Rowing Club A
 Henry White
[3]KSWKings School Worcester, The, Boat Club B
 Luke Beever
[4]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B
 William Freddy Rosen
[5]DURDurham Amateur Rowing Club
 Ellis Black
[6]KGSKingston Grammar School Boat Club A
 Douggie Bradley
[7]BRYBryanston School Boat Club A
 Noah Clark

Fri, 16:49 - Race 130T - J15 4x+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]CBRCity of Bristol Rowing Club
 Arthur Shufflebotham
[3]MHDMaidenhead Rowing Club
 Jacob Ioras
[4]STKTrentham Boat Club A
 Ben Donnelly
[5]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Marcus Chute
[6]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club B
 Paul Kenyon
[7]TYNTyne Amateur Rowing Club
 James Purves Liddelle