Sun, 09:30 - Race 308 - Ch 1x Time Trial

16 fastest => SAB, 17 - 24 => FC, 25 - 32 => FD

codecrew
stroke
number
FULFulham Reach Boat Club A[220]
 Robert Sutherland
ROBRob Roy Boat Club[221]
 Brett Taylor
ZAJSSt Joseph College Rowing Club, Ireland A[222]
 Alexey Kolyzaev
DULDulwich College Boat Club B[223]
 William Robinson
HENHenley Rowing Club C[224]
 James Swinburn
GWCGeorge Watsons College RC B[225]
 Harry Grant
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[226]
 Ryan Spelman
SUAStratford-upon-Avon Boat Club[227]
 Frederick Tyler
LDRLeander Club C[228]
 Tristan Grainge
GWCGeorge Watsons College RC D[229]
 Rowen Marwick
RDHRadnor House School Rowing Club B[230]
 Andrew Sharp
TTATalkin Tarn Amateur Rowing Club[231]
 Benjamin Norman
LDRLeander Club B[232]
 Joe Willis
GHPGloucester Hartpury B[233]
 Fergus Woolnough
CHRChristchurch Rowing Club B[234]
 William Tate
RDHRadnor House School Rowing Club A[235]
 Emil Ghattas
GWCGeorge Watsons College RC C[236]
 Oleg Dmitriev
LEALea Rowing Club[237]
 Luca Ferraro
NRCNottingham Rowing Club[238]
 Harry Preston
NSCNorwich School Boat Club[239]
 Josh Gray
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[240]
 Julian van Gelderen
WESWestminster School Boat Club[241]
 Daniyal Hameedi
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[242]
 Michael Stewart
CLSChester le Street Amateur Rowing Club B[243]
 Dean Slater
HENHenley Rowing Club F[244]
 Grant Taylor
CLSChester le Street Amateur Rowing Club A[245]
 Joseph Adamson
MHDMaidenhead Rowing Club[246]
 Edward Rayner
TRTTrent Rowing Club A[247]
 Samuel Smith
AGEAgecroft Rowing Club[248]
 Paul Phillips
FULFulham Reach Boat Club C[249]
 Thomas Battah
GHPGloucester Hartpury A[250]
 Robert Kilgour
HOLHollingworth Lake Rowing Club[251]
 Joe Diver
GGAGlasgow Academy Rowing Club A[252]
 Rory White
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club B[253]
 Edward O'Neill
NCRNottinghamshire County Rowing Assn[254]
 Finn Larkin
NWKNewark Rowing Club[255]
 Joseph Bowes
CHRChristchurch Rowing Club A[257]
 Solomon Hewitt
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club B[258]
 Duncan Huntley
NUNNottingham and Union Rowing Club[259]
 James Forward
IELIsle of Ely Rowing Club[260]
 Jake Tompkins
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland B[261]
 Rory Gamble
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club A[262]
 Benjamin Hinves
WYJWycliffe Junior Rowing Club[263]
 Richard Loch
RDGReading Rowing Club[265]
 Oscar Turner
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[266]
 Sebastian Paisley
LDRLeander Club A[267]
 Alexander Milne
FULFulham Reach Boat Club B[268]
 AIDAN-PIERRE HUI-LE MARER
ASLAmerican School In London Boat Club[269]
 Tucker Moran
DURDurham Amateur Rowing Club[270]
 Adam Morris
DULDulwich College Boat Club A[271]
 Fergus Thomas
TYNTyne Amateur Rowing Club B[272]
 William Viney
HENHenley Rowing Club E[273]
 Euan Turnell
HENHenley Rowing Club D[274]
 Luke Marshall
NORNorwich Rowing Club[276]
 Rowan Baker
TYNTyne Amateur Rowing Club A[277]
 Matthew Hudson
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[278]
 Norbert Bolier
GGAGlasgow Academy Rowing Club B[279]
 Idris Mahamdi
GWCGeorge Watsons College RC A[280]
 Peter Demyanov

Sun, 13:14 - Race 328O - Ch 1x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd, 4th => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club B
 Edward O'Neill
[2]LEALea Rowing Club
 Luca Ferraro
[3]LDRLeander Club C
 Tristan Grainge
[4]LDRLeander Club B
 Joe Willis
[5]CLSChester le Street Amateur Rowing Club A
 Joseph Adamson
[6]NCRNottinghamshire County Rowing Assn
 Finn Larkin
[7]NUNNottingham and Union Rowing Club
 James Forward
[8]ROBRob Roy Boat Club
 Brett Taylor

Sun, 13:20 - Race 329P - Ch 1x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd, 4th => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]TTATalkin Tarn Amateur Rowing Club
 Benjamin Norman
[2]HENHenley Rowing Club D
 Luke Marshall
[3]HENHenley Rowing Club E
 Euan Turnell
[4]CHRChristchurch Rowing Club A
 Solomon Hewitt
[5]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Ryan Spelman
[6]AGEAgecroft Rowing Club
 Paul Phillips
[7]LDRLeander Club A
 Alexander Milne
[8]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Julian van Gelderen

Sun, 14:26 - Race 340A - Ch 1x Final D

lanecodecrew
stroke
[1]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Sebastian Paisley
[2]HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club A
 Benjamin Hinves
[3]NORNorwich Rowing Club
 Rowan Baker
[4]HENHenley Rowing Club C
 James Swinburn
[5]HENHenley Rowing Club F
 Grant Taylor
[6]SUAStratford-upon-Avon Boat Club
 Frederick Tyler
[7]ASLAmerican School In London Boat Club
 Tucker Moran
[8]FULFulham Reach Boat Club B
 AIDAN-PIERRE HUI-LE MARER

Sun, 14:32 - Race 341B - Ch 1x Final C

lanecodecrew
stroke
[1]IELIsle of Ely Rowing Club
 Jake Tompkins
[2]GWCGeorge Watsons College RC B
 Harry Grant
[3]GHPGloucester Hartpury A
 Robert Kilgour
[4]RDHRadnor House School Rowing Club A
 Emil Ghattas
[5]NWKNewark Rowing Club
 Joseph Bowes
[6]CHRChristchurch Rowing Club B
 William Tate
[7]RDGReading Rowing Club
 Oscar Turner
[8]GGAGlasgow Academy Rowing Club B
 Idris Mahamdi

Sun, 16:02 - Race 356Q - Ch 1x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]TTATalkin Tarn Amateur Rowing Club
 Benjamin Norman
[2]LDRLeander Club C
 Tristan Grainge
[3]HENHenley Rowing Club E
 Euan Turnell
[4]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club B
 Edward O'Neill
[5]HENHenley Rowing Club D
 Luke Marshall
[6]LEALea Rowing Club
 Luca Ferraro
[7]CHRChristchurch Rowing Club A
 Solomon Hewitt
[8]LDRLeander Club B
 Joe Willis

Sun, 16:08 - Race 357R - Ch 1x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]NCRNottinghamshire County Rowing Assn
 Finn Larkin
[2]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Ryan Spelman
[3]AGEAgecroft Rowing Club
 Paul Phillips
[4]CLSChester le Street Amateur Rowing Club A
 Joseph Adamson
[5]LDRLeander Club A
 Alexander Milne
[6]NUNNottingham and Union Rowing Club
 James Forward
[7]ROBRob Roy Boat Club
 Brett Taylor
[8]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Julian van Gelderen