Sun, 08:20 - Race 303 - J16 2x Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
TWKTwickenham Rowing Club A[50]
 Oliver Humphrey
NUNNottingham and Union Rowing Club A[51]
 Harvey Lunn
CLSChester le Street Amateur Rowing Club A[52]
 Roman Bowery
WYJWycliffe Junior Rowing Club B[53]
 Max van der Linden
NOWNorthwich Rowing Club[54]
 Aaron Bennion
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[56]
 Will Mackean
MHDMaidenhead Rowing Club A[57]
 Oliver Evans
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[58]
 Ian Neville
FULFulham Reach Boat Club A[59]
 Adam Salanki
TSSTideway Scullers School A[60]
 Albie Oliver
KGSKingston Grammar School Boat Club A[61]
 Harry Fletcher
DULDulwich College Boat Club[62]
 Francesco Dembinski
TES1863 Club A[64]
 Sebastian Forrest
WRCWallingford Rowing Club[65]
 Rhydian Watson
RBLReading Blue Coat School Boat Club B[66]
 Barney Thompson
TRFTrafford Rowing Club[67]
 Albert Whistance
YRMYarm School Boat Club[68]
 Elijah Stannard
TKCTeam Keane Sculling School[69]
 Carlos Garofolin
LYTLYR Tradesmen A[70]
 Anton Francesco Nieboer
IELIsle of Ely Rowing Club[71]
 Tom Sharrock
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[72]
 Will Mumford
LEALea Rowing Club A[73]
 Marlow DePeza-Purvis
HENHenley Rowing Club A[74]
 Cameron Seager
EXEExeter Rowing Club Ltd[75]
 Edward Fuller
MGNMagdalen College School Boat Club[76]
 James Pullinger
LEELeeds Rowing Club[77]
 Joe Bramham Butts
SHSShanklin Sandown Rowing Club A[78]
 Riley Horrix
GLRGloucester Rowing Club[79]
 Samuel Austin
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) B[81]
 Ciaran Foster
LEALea Rowing Club C[82]
 Adam Kalechman
KRCKingston Rowing Club[83]
 Liam Bryan
ASLAmerican School In London Boat Club B[84]
 George Henry Yardley
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club A[85]
 Thomas Mathuson

Sun, 12:14 - Race 318E - J16 2x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]NUNNottingham and Union Rowing Club A
 Harvey Lunn
[2]MGNMagdalen College School Boat Club
 James Pullinger
[3]MHDMaidenhead Rowing Club A
 Oliver Evans
[4]CLSChester le Street Amateur Rowing Club A
 Roman Bowery
[5]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Will Mackean
[6]EXEExeter Rowing Club Ltd
 Edward Fuller

Sun, 12:20 - Race 319F - J16 2x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]TRFTrafford Rowing Club
 Albert Whistance
[2]SHSShanklin Sandown Rowing Club A
 Riley Horrix
[3]HENHenley Rowing Club A
 Cameron Seager
[4]LEALea Rowing Club A
 Marlow DePeza-Purvis
[5]TSSTideway Scullers School A
 Albie Oliver
[6]WYJWycliffe Junior Rowing Club B
 Max van der Linden

Sun, 15:02 - Race 346G - J16 2x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]TRFTrafford Rowing Club
 Albert Whistance
[2]NUNNottingham and Union Rowing Club A
 Harvey Lunn
[3]MHDMaidenhead Rowing Club A
 Oliver Evans
[4]SHSShanklin Sandown Rowing Club A
 Riley Horrix
[5]HENHenley Rowing Club A
 Cameron Seager
[6]MGNMagdalen College School Boat Club
 James Pullinger

Sun, 15:08 - Race 347H - J16 2x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]TSSTideway Scullers School A
 Albie Oliver
[2]CLSChester le Street Amateur Rowing Club A
 Roman Bowery
[3]LEALea Rowing Club A
 Marlow DePeza-Purvis
[4]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Will Mackean
[5]WYJWycliffe Junior Rowing Club B
 Max van der Linden
[6]EXEExeter Rowing Club Ltd
 Edward Fuller