Sun, 08:50 - Race 305 - ChG 2- Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[113]
 Eve Linney
PANPangbourne College Boat Club A[114]
 Megan Myhill
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[115]
 Alice Dickens
ASRAberdeen Schools Rowing Association A[116]
 Abigail Topp
YRMYarm School Boat Club[118]
 Sarah Portsmouth
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[119]
 Cordelia Mahony
KCAKings School Canterbury, The, Boat Club[120]
 Natasha Southorn
SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[121]
 Francine Egelie
NCRNottinghamshire County Rowing Assn[122]
 Olivia Bates
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[123]
 Charlotte Falconer
WLTWalton Rowing Club B[124]
 Lola Hewitt
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[125]
 Aurelia Elliott
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[126]
 Alexandra Riddell-Webster
KCHKings School Chester, The, Rowing Club[127]
 Helena Barker
SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[128]
 Kate Stenning
HENHenley Rowing Club B[129]
 Emma Berry
SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[130]
 Avery Louis
SHPShiplake College Boat Club[131]
 Molly Sharman
MOCMonmouth Comprehensive School Boat Club A[132]
 Josie Harrison
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[133]
 Eleanor Lee
KGSKingston Grammar School Boat Club[134]
 Lily Abbott
WEYWeybridge Rowing Club D[135]
 Anna Armelin
KRCKingston Rowing Club A[136]
 Hannah Medcalf
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[137]
 Catherine Storan
PANPangbourne College Boat Club B[138]
 Abbie Lewis
WLTWalton Rowing Club A[139]
 Amy Donaldson
TYNTyne Amateur Rowing Club[140]
 Sarah Ord

Sun, 12:38 - Race 322I - ChG 2- Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]KGSKingston Grammar School Boat Club
 Lily Abbott
[2]WLTWalton Rowing Club A
 Amy Donaldson
[3]WLTWalton Rowing Club B
 Lola Hewitt
[4]SPGSt Pauls Girls School Boat Club A
 Avery Louis
[5]SHPShiplake College Boat Club
 Molly Sharman
[6]ASRAberdeen Schools Rowing Association A
 Abigail Topp

Sun, 12:44 - Race 323J - ChG 2- Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Eve Linney
[2]HENHenley Rowing Club B
 Emma Berry
[3]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Catherine Storan
[4]NCRNottinghamshire County Rowing Assn
 Olivia Bates
[5]YRMYarm School Boat Club
 Sarah Portsmouth
[6]KRCKingston Rowing Club A
 Hannah Medcalf

Sun, 15:26 - Race 350K - ChG 2- Final B

lanecodecrew
stroke
[1]KGSKingston Grammar School Boat Club
 Lily Abbott
[2]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Catherine Storan
[3]WLTWalton Rowing Club A
 Amy Donaldson
[4]WLTWalton Rowing Club B
 Lola Hewitt
[5]YRMYarm School Boat Club
 Sarah Portsmouth

Sun, 15:32 - Race 351L - ChG 2- Final A

lanecodecrew
stroke
[1]SPGSt Pauls Girls School Boat Club A
 Avery Louis
[2]HENHenley Rowing Club B
 Emma Berry
[3]ASRAberdeen Schools Rowing Association A
 Abigail Topp
[4]NCRNottinghamshire County Rowing Assn
 Olivia Bates
[5]KRCKingston Rowing Club A
 Hannah Medcalf
[6]SHPShiplake College Boat Club
 Molly Sharman