WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[013] HG

codeoorsprongploeg
slag
Simon Van Eeden
ASOAsoposJan-Christiaan Wahls
Asopos 1
ASOAsoposMartijn van Duijn
Asopos 2
ASOAsoposCasper van Haren
Asopos 3
ASOAsoposMaarten Klumperman
Asopos 4
ASOAsoposNiels Levelt
Asopos 5
ASOAsoposLukas Meester
Asopos 6
BORBoreasJesper te Riet
Boreas 1
BORBoreasNiels van Vilsteren
Boreas 2
BORBoreasRijan van Doorn
Boreas 3
GYAGyasSam van Assen
Gyas 1
GYAGyasJoren Koetsier
Gyas 2
GYAGyasJitse Cruijs
Gyas 3
GYAGyasLaurens Postma
Gyas 4
GYAGyasDaan Vermeulen
Gyas 5
GYAGyasJarno Honebecke
Gyas 7
GYAGyasJeroen Smeier
Gyas 8
GYAGyasVincent Cremers
Gyas 9
LAGLagaMax Bondam
Laga 1
LAGLagaBart Scheel
Laga 2
LAGLagaBob Kerkhofs
Laga 3
LAGLagaHarm Stöver
Laga 4
LAGLagaDaan Bolkestein
Laga 5
LAGLagaPieter Zeelenberg
Laga 6
LAGLagaMarnix Meersman
Laga 7
LAGLagaNijs de Zoete
Laga 8
LAGLagaMaarten Slik
Laga 9
LAGLagaSeverijn Wiechers
Laga 10
LAGLagaStijn Lafontaine
Laga 11
NERNereusIsak Verkaik
Nereus 1
NERNereusYoup Leeuwenburgh
Nereus 2
NERNereusLuuk Rodenburg
Nereus 3
NERNereusHajo Vlaar
Nereus 4
NERNereusMarijn Kox
Nereus 5
NERNereusYannick Haverkamp
Nereus 6
NERNereusSam Geurst
Nereus 7
NERNereusJan-Mattis Lassen
Nereus 8
NERNereusRobert Keulen
Nereus 9
NERNereusMick Van Banning
Nereus 10
NERNereusRainer Pots
Nereus 12
NERNereusDavid Verboom
Nereus 13
NERNereusNoah Vaal
Nereus 14
NERNereusOscar Verweij
Nereus 15
NERNereusTobias Timmer
Nereus 16
NERNereusCesar van Rooij
Nereus 17
NERNereusCharles Hills
Nereus 18
OKEOkeanosJordy van der Meyde
Okeanos 1
OKEOkeanosSander Boelsma
Okeanos 2
ORCOrcaBram Verreussel
Orca 1
ORCOrcaJeroen Dekker
Orca 2
PHOPhocasMees Brouwer
Phocas 1
PHOPhocasRuben van Maanen
Phocas 2
PROProteusMarko Matusovic
Proteus 1
RICRICJoppe Visch
RIC
SKASkadiBenjamin Quist
Skadi 1
SKASkadiLuuk Olgers
Skadi 2
SKOSkøllEnzo van Leeuwen
Skøll 1
SKOSkøllMaxence Menthon
Skøll 2
SKOSkøllFlorian Menso Schalkwijk Molendijk
Skøll 4
SKOSkøllThomas Bredée
Skøll 5
SKOSkøllRoelof Pol
Skøll 6
SKOSkøllRobbe Mourits
Skøll 7
SKOSkøllDaniel Versluis
Skøll 8
SKOSkøllLuca Perotti
Skøll 9
SKOSkøllWouter Jong
Skøll 10
SKOSkøllStijn Zelhorst
Skøll 11
SKOSkøllDaniel Beelen
Skøll 12
TRITritonJaap Schenck
Triton 1
TRITritonSteven Bos
Triton 2
TRITritonTimo van Eijden
Triton 5
TRITritonCasper van der Steen
Triton 6
TRITritonHugo Kuipers
Triton 8
TRITritonSebastian Fortineau
Triton 9
TRITritonEran Arntz
Triton 10
TRITritonHooper Kelly-Smith
Triton 12
TRITritonElwin Stach
Triton 13
TRITritonPim van der Zwan
Triton 14
TRITritonIgor Chladek
Triton 15
teruggetrokken voor de loting
PROProteusEmre Karaosmanoglu
Proteus 2
teruggetrokken voor de loting
TRITritonBart Lauwers
Triton 3
teruggetrokken voor de loting
TRITritonHidde van de Beek
Triton 4
teruggetrokken voor de loting
TRITritonOlaf Westra
Triton 7
teruggetrokken na de loting
ASOAsoposJonah Nieuwenhuizen
Asopos 7
teruggetrokken na de loting
ASOAsoposLevi Nieuwenhuizen
Asopos 8
teruggetrokken na de loting
GYAGyasGijs Mast
Gyas 6
teruggetrokken na de loting
NERNereusWillem van Rheenen
Nereus 11
teruggetrokken na de loting
SKOSkøllJesse Geerts
Skøll 3
teruggetrokken na de loting
TRITritonNoah Hoekendijk
Triton 11
teruggetrokken na de loting
TRITritonJoran Sadon
Triton 16